Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdzēsim bērniem

 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
25.11.2014 20:27 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Diez tur nevar pa taisno sūtīt uz to centru? Man Rīgā īsti nesanāks būt, bet būtu šis un tas ko atdot..
Tās prasības...šampūns, dušas želeja...It kā tik pašsaprotamas lietas, bet viņi tās vēlas Ziemassvētkos...
25.11.2014 20:34 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
ās prasības...šampūns, dušas želeja...It kā tik pašsaprotamas lietas, bet viņi tās vēlas Ziemassvētkos...

Jā, vai ne? Es jau iepriekš citā diskusijā rakstīju, ka bērnu namos meitenes ir neizsakāmi priecīgas, ja viņām aizved normālas higiēniskās paketes (plānas, ērtas). It kā lieta, ko viņām nodrošina bērnu nams, bet ne tās plānākās un ērtākās lietošanā un ir pilnīgi saprotams, ka arī bērnu nama meitenes grib justies sievišķīgi un ērti arī īpašajās dienās.

Un jā, var uz ik vienu centru, bērnu namu droši sūtīt un vest personīgi mantas un aicinu to darīt ikvienam. Ierašanos gan iesaku vienmēr saskaņot, lai nesanāk, ka viņiem noris kāds pasākums un nav iespējas pakavēt laiku ar centra iemītniekiem. :) Bērni vienmēr ir laimīgi redzot ciemiņus.

Manā plānā šogad ir vecie ļaudis, konkrēti šis - http://www.sacziedugravas.lv/

Aicinu ikvienu atvērt savu sirdi uz Ziemassvētkiem un dāvāt prieku kādam, kam šai pasaulē ir veicies mazliet mazāk!
25.11.2014 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Es tieši šovakar domāju: pilnīgi normālas, saprotamas lietas- čības, hig.preces, jau izveidoju sarakstiņu ko nopirkšu brīvdienās, tieši par hig.paketēm iedomājos. Gribētos pašai aizvest, bet Ērgļi no Rīgas tālu sanāk braukt.
25.11.2014 21:24 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Ja brauc no Rīgas uz Ēgļiem ceļā ap 1h . Tur jauns asfalts ātri var aizbraukt .
25.11.2014 21:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits