Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu loģika, ka nav loģikas

 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Es nesaprotu kapēc tā jādara...
Biju kopā ar puisi 2,5 gadus izšķīrāmies pirms 2 mēnešiem,tagad uzzināju, ka viņš jau bija pateicis draugiem, ka izšķīrāmies ātrāk, pa to laiku viņam jau bija kāda cita! (normāli ne? lai neviens nezinātu, ka viņš krāpj mani!)
Bet pirms tam vienu nakti piedzēries zvanīja un pateica, ka viņam ir cita, sen jau..... viņam apnika, ka es nesaprotu, ka mums viss cauri....un viņš nezina kā vēl , lai izšķiras, negrib, ka man ir nervu sabrukums!! (wtf?) pēc tam nākamajā dienā rakstīja, ka meloja, ka nav citas.. bet tas vairs neko nemainīja... es pārstāju viņam atbildēt, izdzēsu no dzīves un visa pārējā.
Bet viņš turpināja man raktīt un zvanīt.... pēkšņi viņam atkal vajag mani, garas, jo garas sms ar mīlas apliecinājumiem un, ka mainīsies un , ka mums lemts būt kopā.... es viņu ignorēju veselu mēnesi vai pat vairāk, bet viņš ik pa laikam rakstīja! Tad viņš atsūtīja atvadu sms, ka liks mani mierā un, ka mūžam mani mīlēs. Pēc 2 nedēļām jau atkal raksta": čau ko dari? Draudzības vārdā jau vari atbildēt.''
Es neatbildēju, bet izdomāju ieiet viņa draugos un tur ieraudzīju TO CITU! Viņa tomēr eksistēja, es nezinu cik ilgi pirms izšķīrāmies, bet visu šito laiku, kad viņš mani nelika mierā viņš tikās ar viņu!!!!!! Es vnk nesaprotu kāpēc viņam atkal vajadzēja mani un rakstīt un meģināt atgūt, bet tikties tāpat ar citu!
Tagad ir tik sāpīgi sirsniņā! Kāpēc jābūt tādiem cūkām. Kāpēc tik gļēvi jāmelo.. kāpēc jāmoka cilvēks, kas tik daudz atdevis , vai tad nebūtu pelnījusi sakarīgākas attiecības beigas?

KĀDAS JŪSU DOMAS UN VRB LĪDZĪGAS SITUĀCIJAS, JO SARUNAS TAČU PALĪDZ :)))))
22.11.2014 23:18 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
.
Skumji ir tas, ka loģikas tur it nemaz nekādas nav. Viņš bombardē ar īsziņām, a ja nu uzķersies. Manuprāt, tīri autopilotā, grib apliecināt, ka jebkuras izdarības tiks akceptētas un piedotas, it kā provējot, cik tālu būsi ar mieru..


:)
30.11.2014 23:57 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Jā, vaina ir tajā, ka viņš vēl nav izaudzis, un ar mani droši vien arī nepieaugtu.... ar mani arī nebūtu tik viegli.... pārāk nopietni priekš viņa.
Man jau nu nevajadzēja jaunu puisi, lai saprastu, ka mums nesanāks...
drīzāk domāju viņš pats nezināja, ko grib vai arī saprata, ka tā meiteena nav tik laba...kas to, lai zina....kā jau teici.
un viņš ir no tiem , kuri nemāk būt vieni tā kā visiticamāk tagad viņu sagaida skraiidīsana no vienas pie otras..
bet es jau būšu laimigi precējusies :)
tikai tā stulbā sajūta, ka tomēr mīlu viņu, bet cik asaru izlietas, bet vainoju sevi.. laikam tāda fāze :D:D:D
30.11.2014 23:53 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.09.2014
Es domāju, ka čalis vnk vēl ir jauns. Grib iztrakoties. Un žēl, ka tev sanāca būt tai, kas bija priekš ''iztrakošanās''.
Protams, ka tas nav normāli, ka vīrietis šitā izdarās. Un es arī teikšu, ka vīrietis šādi neizdarās. Es nekad nejaucos pa vidu esošām attiecībām (nemēģinu nozagt kādam meiteni) un arī ja man ir attiecības, es nemeklēšu vēl kaut ko, kamēr tās attiecības vēl eksistē.

Tā ir gļēvulība vienā vārdā. Un droši vien tad, kad tā... resp. vai nu viņš saprata, ka tā otra ir mau**, vai arī saprata, ka nav tik laba kā tu, tad džekam palika bail, ka viņš būs viens vai pats sevi apčakarējis un atkal pie tevis ar SMS...

Bet izklausās, ka vnk čalis vēl jauns... un visa problēma. Izaugs līdz galam, būs prāts.
23.11.2014 23:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lai dara, raksta, ko grib, vienkārši ignorē! Nu nav pat vērts tur iedziļināties, mēģināt saprast, izprast, izrunāt, lai vārās viņš tur savā sulā!


+++

Skumji ir tas, ka loģikas tur it nemaz nekādas nav. Viņš bombardē ar īsziņām, a ja nu uzķersies. Manuprāt, tīri autopilotā, grib apliecināt, ka jebkuras izdarības tiks akceptētas un piedotas, it kā provējot, cik tālu būsi ar mieru..
23.11.2014 20:17 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Autore, priecājies, ka tiki no tāda puiša vaļa! :)
Ignorē un izsvītro no savas dzīves! Tu esi malacis, ka tā arī rīkojies! Nu kam tev tāds neizlēmīgs "vīrietis"un turklāt krāpējs.. :)
23.11.2014 20:13 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
njaa tagad uzzinaaju ka vinsh jau vinju zinaaja juulijaa!!!! var teikt 3 mēnešus viņš mani krāpa,
23.11.2014 00:18 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
nu jā nav ļaunuma bez labuma!!!! :)
22.11.2014 23:43 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Gangsters bet tomēr nedaudz patīkami ne?

Nu kā to ņem.... tas, ka cilvēks saprot, ko zaudējis- it kā jā! Bet tas, ka pat apzinoties zaudējumu turpina darīt to pašu (vienlaicīgi būt ar 2 sievietēm) tas gan tā kā ne pārāk iet kopā ar tiem solījumiem darīt visu, lai mums viss izdotos!

Katrā ziņā es esmu laimīga, ka tas jau sen ir pagātnē!!! Nebūtu exis tāds pakaļa, nebūtu Gangsteram šobrīd tik lielisks vīrs:D
22.11.2014 23:42 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Gangsters bet tomēr nedaudz patīkami ne? :D

hmm nu manejais bija slimīgi greizsirdīgs venmēr, tāpēc man bail, ka viņš krāpa ļoti ilgi!, bet nu to es nezinu!
bet kā saka, kas bailīgs tas vainīgs, tikai tas sabojāja mūsu attiecības, un absurds, tas, ka izrādās, ka īstenībā pats krāpj
22.11.2014 23:37 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Aizmirsti viņu un nelauzi galvu par viņu. Priecājies, ka laicīgi tiki vaļā. Tas arī viss. :)
22.11.2014 23:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Lai dara, raksta, ko grib, vienkārši ignorē! Nu nav pat vērts tur iedziļināties, mēģināt saprast, izprast, izrunāt, lai vārās viņš tur savā sulā!
Nevajag Tev tādu, jo ātrāk sev pateiksi, ka viss cauri, izslēgsi viņu no savas apziņas, jo ātrāk tiksi tam pāri un atradīsi kādu sevis cienīgu!
22.11.2014 23:36 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
es jau ceru pink, ka viņš nolažoja, savādāk sāpīte vēl lielāka būs :) uzķerties neuzķeršos, mēnesi viņam neatbildēju tak jau :)
22.11.2014 23:35 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es vnk nesaprotu kāpēc viņam atkal vajadzēja mani un rakstīt un meģināt atgūt, bet tikties tāpat ar citu!


Man reiz bija līdzīgi- izšķīrāmies, kad uzzināju, ka viņš mani krāpj. Pēc tam viņš katru vakaru pie manis brauca, zvanīja, rakstīja- visvisādos veidos lūdzās atpakaļ, solījās mainīties u.t.t. Karoče visa standarta krāpēju lirika bet drīz vien uzzināju, ka viņš pa taisno no manis (kad bija atbraucis lūgties atpakaļ un dievoties, ka viss būs savādāk) pa taisno brauca pie tās otras! Kapēc?? tapēc, ka negribēja zaudēt mani, bet no mazā romāniņa arī negribēja atteikties!! Viņš vnk bija no tiem, kam nekad ar vienu sievieti nepietiks!!!
22.11.2014 23:35 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
nu atvadu sms bija skaidrā, tajā dienā vēl ar zvaniem bombardēja, laikam sākās panika :D
22.11.2014 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
ir absolūti bezjēdzīgi pat domāt par tādu čali. priecājies, ka esi tikusi vaļā, ar to arī apsveicu!
22.11.2014 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 2346
Reģ: 10.03.2009
nu kad viņš rakstīja atvadu sms, izklausās,ka toč būtu sadzēries. :) nu viņš nolažoja. domāja ,ka ar to citu būs labak, bet saprata,ka nekas labāks nav, un tapēc grib Tevi atpakaļ. es ceru, ka Tu tagad uz viņa neuzķersies. ;)
22.11.2014 23:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!