emm..varbūt.. atšujies??

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
pašlaik nākas dzīvot kojās un diemžēl esmu vienā istabā ar kādu jokainu meiteni, kas uzskata par savu pienākumu man piepisties, atvainojos par izteicienu...
Piemēri:

*"tu taisno matus? tev taču viņi sadegs!" ( nevis kā rūpējoties, bet tā itkā es būtu galīgi stulba) es: "nu nav jau tik traki" viņa - apskatās kā uz pilnīgi ķerto un aiziet...

*piedāvāju viņai cepumiņus uzcienāties. viņa "eeem, (paskatās kā uz sūdiem kkādiem) nē nē (uztaisa saldu sejiņu un neņem) - nākamajā dienā pati tādus nopirkusi un stūķē pilniem vaigiem

*es ierodos uz lekcijām ātrāk, viņa ar šausmām sejā "tu tik ātri?kā tas var būt? pag, kā tu tik ātri tiki? tu ar taksi brauci?" (nē man tev moš atskaitīties ar kādu ātrumu es pārvietojos, jūc jau?

*koriģēju uzacis, skatās uz mani tā kā es nezin ko darītu, nākamajā dienā pati ar koriģē

*krāsoju skropstas - atkal šoks sejā un uzbrūkošais tonis- tu uz balli iesi, ka krāsojies? iepazīties laidīsi? (nē nu ar tevi tiešām nav labi... skropstas vairs nevarēs uzkrāsot... afigennā "krāsošanās"

un miljons tādu piemēru
mana reakcija parasti ir kkas neitrāls un viss pārtraucu sarunu
bet reāli nesaprotu, ko cilvēks ar šādu uzvedību cenšas panākt no manis???
sāk jau apnikt
17.11.2014 11:15 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Kas par vāku? Ka cilvēks, lai arī viņam reizēm sagribas cepumus, negrib tos ēst 24/7?


Tad zini, tā arī pasaka, nē, man negribas, nevis skatās kā uz mēsliem un nākamajā dienā rij tādus pašus.
17.11.2014 13:27 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Samaini istabiņu un necepies. Meitene vnk nav sievišķīga un nav pieradusi pie sevis kopšanas, tas viss.
17.11.2014 13:21 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
un miljons tādu piemēru


uzraksti tos miljonus piemērus, ļoti interesanti bij palasīt. :D
17.11.2014 13:20 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
visdriizaak, ka shii meitene Tevi vienkaarshi kaitina kaa cilveeks. Un taadaa gadiijumaa Tevi driiz saaks tracinaat pat tas, ka vinja elpo to pashu gaisu ko Tu.
tas gadās reti, bet 100% piekrītu DieKleineHekse rakstītajam! +++
17.11.2014 13:19 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Man jau liekas dīvaini, ka tā piesienās.
Pasaki, ka tava dzīve un rausti un krāso ko gribi :D
17.11.2014 13:19 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
*koriģēju uzacis, skatās uz mani tā kā es nezin ko darītu, nākamajā dienā pati ar koriģē

Still,kas tev šajā liekas tik briesmīgs?
Vai arī viņām vienā dienā jāplūc uzacis? Vai arī istabas biedrenei speciāli jāiztur kāds laika intervāls, lai šai histēriķei tas neliktos nekas briesmīgs?
17.11.2014 13:18 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Šādi tagad ir normāli izturēties, ja grib draudzēties:

*es ierodos uz lekcijām ātrāk, viņa ar šausmām sejā "tu tik ātri?kā tas var būt? pag, kā tu tik ātri tiki? tu ar taksi brauci?"
*koriģēju uzacis, skatās uz mani tā kā es nezin ko darītu, nākamajā dienā pati ar koriģē

Nu.. ja atmet auores pārspīlējumus par šausmām sejā (kam nu gan es reāli neticu, un kas manās acīs diskreditē visus pārējos viņas aprakstus), tad pirmais piemērs tiešām varētu būt vienkāršs mēģinājums uzsākt sarunu. Vai, kā jau teicu, patiess izbrīns, ka istabas biedrene ļoti ātri nonākusi skolā.
Otrs piemērs - kas tur vispār tāds? Viņai varbūt vajadzētu aizsegt seju plaukstām un par katru cenu izvairīties uz to otru meiteni paskatīties, lai tikai tā nesadomātos, ka uz viņu kaut kā īpaši skatītos?
Paskatījās, atcerējās, ka arī viņai vajadzētu uzacis pielabot, un nākamajā dienā to izdarīja. Tas arī viss stāsts.
Pēc autores izteiksmes veida man paliek iespaids, ka viņa ļoti pārspīlēti visu uztver, dažādiem sīkumiem piešķir nozīmi, kāda tiem nav, un pati ir ieciklējusies uz to istabas biedreni (nevis otrādi).
17.11.2014 13:18 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Te nav nekaa tragjiska, visdriizaak, ka shii meitene Tevi vienkaarshi kaitina kaa cilveeks. Un taadaa gadiijumaa Tevi driiz saaks tracinaat pat tas, ka vinja elpo to pashu gaisu ko Tu. Iesaku sadraudzeeties ar meiteneem, ar kuraam ir kopiigas intereses, kopiigi tusinji, kuras Tevi nekaitina, un tad nomainiit istabinju, istabas mainja kojaas taa kaa nevareetu buut neiespeejama.
17.11.2014 13:14 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Man tas drīzāk izskatās pēc parastas vēlmes sadraudzēties.


Tiešām? Tu arī šādā veidā paud draudzību un vēlmi draudzēties - kad tev potenciālais draudzības objekts piedāvā cepumu, skaties uz tiem cepumiem kā uz sūdu un atsakies, un bāzies virsū ar stulbiem, neprasītiem komentāriem? Šādi tagad ir normāli izturēties, ja grib draudzēties:
*es ierodos uz lekcijām ātrāk, viņa ar šausmām sejā "tu tik ātri?kā tas var būt? pag, kā tu tik ātri tiki? tu ar taksi brauci?"
*koriģēju uzacis, skatās uz mani tā kā es nezin ko darītu, nākamajā dienā pati ar koriģē


Es vienā brīdī pateiktu, lai atšujas, ka mani neinteresē viņas komentāri un turpmāk ignorētu. Protams, sākumā teiktu pieklājīgi, bet ir cilvēki, kas pieklājīgi nesaprot.
17.11.2014 13:10 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Taču par tiem cepumiem..vot tas ir vāks.
Kas par vāku? Ka cilvēks, lai arī viņam reizēm sagribas cepumus, negrib tos ēst 24/7?
17.11.2014 13:02 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Nesaskatu tās meitenes rīcībā neko pārdabisku un piekritīšu, ka tu saskati to kā nemaz nav. Pati esmu ieteikusi koju istabas biedrenei lietot taisnošanai speciālo līdzekli, jo viņas mati no taisnošanas bija nu tiiiiik briesmīgi, bet pati nemaz to nemanīja. Un, tiešām, tev situācija varēja būt daudz ļaunāka. Pašai bija interesantas istabas biedrenes, kuras nekaunējās divpadsmitos naktī taisīt logu vaļā, lai uzsmēķētu, pirms kontroldarba piemesties un pus nakti klačoties savā starpā, nemazgāties un vēl izēst manu pārtiku, kad nedēļu nebiju bijusi kojās.
Domāju, ka jums vienkārši vajag tā sirsnīgi izrunāties.
17.11.2014 12:50 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Neredzu NEKO TĀDU, autore, problēmas drīzāk ir tev.


Piekrītu Becky. Neredzu neko, kas liecinātu, ka meitene ir slima (kā te izskanēja). Man tas drīzāk izskatās pēc parastas vēlmes sadraudzēties.
17.11.2014 12:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
sasmējos!:D
es katru dienu darbā saskaros ar ļoooti dažādiem cilvēkiem, kas reizēm šķiet pilnīgi kukūū, bet tajā pašā laikā apzinos, ka arī es pati gan jau daudziem tāda šķietu!:D

Jūs ar to meiteni vnk neesat uz viena viļņa!!))
17.11.2014 12:37 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
. Ir bijuši dīvaina dzīvokļa biedrene, bet man bija sava istaba, kur no viņas nobīties.

Sorry, autokorektors. :D Nevis nobīties, bet gan noslēpties. :D
17.11.2014 12:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Var gadīties dzīvot ar cilvēku, ar kuru neesi uz viena viļņa.. Bet atceries, ka daudz briesmigakas koku biedrenes: izēdīs Tavus cepumus, valkās Tavas zeķes, aiz sevis neko neaizvāks..

Centies iedraudzēties, neatkarīgi no savām negācijām... Tas tikai nāks abām par labu..
17.11.2014 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 1397
Reģ: 18.03.2012
Man reiz bija istabas biedrene, kura nekautrējoties piegāja pie trešās iemītnieces skapīša, un mūsu klātbūtnē paņēma vuņas vienreizlietojamo skuvekli, aizgāja aiz skapja(nodalīja istabu), un skuva paduses.Mums palika mute vaļā.Tā bija tikai viena no dīvainībām.Tā ka, jā, ir uz pasaules dīvaiņi.
17.11.2014 12:27 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es atkal ļoti labi saprotu kā var nokaitināt visādas piezīmes par sevi un savu darbību. Ja tā ir ikdiena, pat parastākās lietas var uzvilkt. Ieteikt gan neko nevarēšu, jo man par laimi nav nācies ar tādu situāciju saskarties. Ir bijuši dīvaina dzīvokļa biedrene, bet man bija sava istaba, kur no viņas nobīties.
17.11.2014 12:26 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Man arī ar nerviem kaut kas nav kārtībā, jo mani arī kaitina retoriskie jautājumi, īpaši, kad tos uzdod viens un tas pats cilvēks un, jo vēl trakāk, ja tas notiek regulāri.

Izlasot visus tavus piemērus, man uzrodas jautājums, tu pati neesi mēģinājusi uzturēt sarunu, teiksim, pajautājot "A tu ikdienā nekrāso skropstas?", "Tomēr sagribējās tos cepumus?" un tml. Pēc dažiem piemēriem šķiet, ka tev ir nedaudz augstprātīga attieksme pret meiteni.

Es tevi ļoti labi saprotu, ka vienkārši kaitina, bet pacenties atslabst un pati nedaudz pamaini attieksmi. Jums jebkurā gadījumā kādu laiku būs jādzīvo kopā, centies to dzīvošanu padarīt pēc iespējas komfortablāku jums abām.
17.11.2014 12:12 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Meitene grib uzsākt sarunu, iedraudzēties (cer, ka pēc piebildes par matiem runāsit par vēl ko citu utt.), bet tu uzvedies kā psihopāte.
17.11.2014 12:11 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Neko TĀĀDU neredzu.Meitene drošivien vienkārši mēģina ar tevi kaut kā sadraudzēties,jo jums taču jādzīvo kopā.Kā lai viņa zin kā ar tevi uzsākt sarunu?Nepazīst taču tevi,nezin,kas tev interesē,tad nu spļauj uz dullo kaut ko vaļā cerībā,ka sāksi runāt.Tu uzpūt no mušas ziloni.Labāk pajautā viņai pēc brīvdienām,kā viņa tās pavadījusi
17.11.2014 12:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits