Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

emm..varbūt.. atšujies??

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
pašlaik nākas dzīvot kojās un diemžēl esmu vienā istabā ar kādu jokainu meiteni, kas uzskata par savu pienākumu man piepisties, atvainojos par izteicienu...
Piemēri:

*"tu taisno matus? tev taču viņi sadegs!" ( nevis kā rūpējoties, bet tā itkā es būtu galīgi stulba) es: "nu nav jau tik traki" viņa - apskatās kā uz pilnīgi ķerto un aiziet...

*piedāvāju viņai cepumiņus uzcienāties. viņa "eeem, (paskatās kā uz sūdiem kkādiem) nē nē (uztaisa saldu sejiņu un neņem) - nākamajā dienā pati tādus nopirkusi un stūķē pilniem vaigiem

*es ierodos uz lekcijām ātrāk, viņa ar šausmām sejā "tu tik ātri?kā tas var būt? pag, kā tu tik ātri tiki? tu ar taksi brauci?" (nē man tev moš atskaitīties ar kādu ātrumu es pārvietojos, jūc jau?

*koriģēju uzacis, skatās uz mani tā kā es nezin ko darītu, nākamajā dienā pati ar koriģē

*krāsoju skropstas - atkal šoks sejā un uzbrūkošais tonis- tu uz balli iesi, ka krāsojies? iepazīties laidīsi? (nē nu ar tevi tiešām nav labi... skropstas vairs nevarēs uzkrāsot... afigennā "krāsošanās"

un miljons tādu piemēru
mana reakcija parasti ir kkas neitrāls un viss pārtraucu sarunu
bet reāli nesaprotu, ko cilvēks ar šādu uzvedību cenšas panākt no manis???
sāk jau apnikt
17.11.2014 11:15 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man patiešām nav grūti atbildēt, kāpēc es lūpām velku kontūru. Tik vien tās problēmas, kā jauna, ziņkārīga meitene.
Bet fantāzija te dažai labai ir uz urrā. Skuķēns varbūt pirmo reizi izbraucis no sava lauku ciema, ieraudzījis pasauli, bet te jau sākas dzejošana par slepenām antipātijām un ko tik vēl ne.


+++


Es diezgan bieži saskaros ar to, ka citi domā, ka esmu iedomīga , kā nebūt nav , bet nu ko man darīt , ja kādam tā šķiet !? nu es taču nevaru visu laiku staigāt ar sejas izteiksmi, kā tiko mīkstā sūdā būtu iekāpusi ....

Es esmu pārliecināta, ka meitenes mērķis nav novest Tevi līdz baltām pelītēm, cilvēki ir dažādi , man ir paziņa kuru redzot pa gabalu man jau pumpas metas, bet apzinos, ka tā ir mana problēma un viņs neko nedara lai speciāli mani kaitinātu viņš vienkārši po žizņi tāds ir ....
19.11.2014 10:24 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Spriežot pēc tavas attieksmes es arī neñemtu cepumus, ja Tu piedāvātu :D
Bet reāli izklausās, ka meitene no laukiem - viss jauns un izraisa izbrīnu. Esi tak iecietīgāka pret viñu.:)
18.11.2014 21:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka ir cilveeki ,kuri pievelkas savaa starpa un ir cilveeki ,kuri nesader kopaa.Te var redzeet loti labi,ka sagaajusi kopaa nesaderiigi cilveeki.
17.11.2014 18:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ikviena zin kāda izskatās nicinoša attieksme...
Patiesībā - nē, pati pēc savas pieredzes varu teikt, ka esmu nepareizi iztulkojusi cilvēku attieksmi.
Bija viens pasens (pirms daudziem gadiem) gadījums, - braucot autobusā, kad viens pusmūža vīrs it kā nelaipni uz mani skatījās, domāju, wtf, kas viņam par problēmu. Noignorēju. Vēlāk, kad kāpu ārā, viņš atnāca manā vietā apsēsties - izrādās - viņam slikti palicis, gribējis apsēsties, bet laikam juties neērti meitenei vietu jautāt. Un nekas nelaipns tur nebija. Pēc tam reāli stulbi jutos (ka pati nez ko sadomājos - būtu bez aizspriedumiem pajautājusi, kas par lietu, vai kaut vai laipnāk reaģējusi, varbūt viņš būtu arī pajautājis apsēsties).
Tas tāds mans feils.
Bet stāsta morāle tāda, ka ne vienmēr pareizi sanāk iztulkot citu cilvēku sejas izteiksmes. Labāk pajautā un pārliecinies. (Varbūt tai meitenei vienkārši savdabīga mīmika).
17.11.2014 18:05 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Vai pēc būtības nav vienalga, meitene ir no laukiem, no pilsētas, caca vai mīlucīte? Iemācīties sadzīvot pirmām kārtam ir autores labā, jo pēcāk būs ne mazums situāciju, kad studiju grupu darbos, kursu pasniedzējs, darbā kolēģi vienā kabinetā, darbā priekšniecība, vīra māte utt. būs tikpat un vairāk kaitinoši, bet būs tikai viens variants - sastrādāties, sadzīvoties (nu vai iet prom, bet cik ilgi var bēgt).
17.11.2014 18:05 |
 
Reitings 160
Reģ: 17.07.2010
Tas ir iemesls, kāpēc es nedzīvoju kojās :D
17.11.2014 18:04 |
 
Reitings 19
Reģ: 09.05.2014
Burble1
Varbūt arī tā pati :D Cik zinu, tad viņa pa vairākām kojām ir izceļojusies
17.11.2014 18:00 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
tad sanak,ka no mazpilsetam visas tadas maijinas miiluciites?
kaa lielpilseetaa ir savi cacheiteri,taa ari mazpilsetaas. neba jau visas laucinieces grib taa njemties ap katru savu matinu un pasham sava viedokla nav.
visam taa jaapieluudz matu taisnotajus,skropstu rulletajus un trimmerus.......
neko tur new york nav izdomajusi,loti reala un pat ikdienishka situacija
17.11.2014 17:57 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
un es nesaprotu par ko man būtu jājūtas vainīgai?
bet nu labi...

Tev nav jājūtas vainīgai, vienkārši dažām šajā forumā patīk tēmas sagrozīt jebkādā veidā, lai tikai uzbrauktu virsū autorei.
17.11.2014 17:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
taa pati fantazeshana vien ir
Jā, fantazēšana ir gan, ka meitene ir naiva un draudzīga lauciniece, gan, ka viņa ir skaudīga vīzdegune.
Bet varbūt nevajag uzreiz par vienīgo skaidrojumu pieņemt to ļaunāko variantu, bet vispirms pārliecināties, kā tad ir? (Autorei izrunāties ar to istabas biedreni, nevis viņas rīcību iztulkot pa savam?)
Pie tam - lai vai kas būtu fantazēšana, fakts ir tas, ka diskusijas autore situāciju uztver pārspīlēti.
17.11.2014 17:53 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu, zinot, ka kojas nav nekāda pieczvaigžņu viesnīca un vairums tur ir studenti no mazpilsētām un laukiem, nedomāju, ka runa ir par kādu lielpilsētas modes dāmu, kas nolēmusi autori nobeigt ar savu šausmīgo naidu.
17.11.2014 17:53 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
man liekas, ka ikviena zin kāda izskatās nicinoša attieksme... ar tādu seju kādu viņa man tos jautājumus jautā es nezinu.... ar tādu es varētu jautāt kādam "tu ko... puņķus ēd" ? (labāks variants nenāca prātā :D )
un es nesaprotu par ko man būtu jājūtas vainīgai?
bet nu labi...
17.11.2014 17:52 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
taa pati fantazeshana vien ir,ka skukjens pirmo reizi izbraucis no sava lauku ciema. tjipa ja neizprot to visu njemshanos ap katru savu kutikulu un attieksme nicinosha,tad uzreiz no laukiem. un vel grib iedraudzeties.
nu moins;D
17.11.2014 17:48 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man gan neliekas, ka staigāšana apkārt kailai un nodarbošanās ar seksu nelaikā un nevietā ir pielīdzināmi naiviem, varbūt muļķīgiem jautājumiem.

Man drīzāk rādās, ka autore līdz šim ne ar vienu istabu nav dalījusi un šobrīd spuras ir pa gaisu, jo nu jau vairs nav princese savā mazajā karaļvalstī. Tāpēc automātiski viss, ko dara otra persona,ir kaitinošs.
17.11.2014 17:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Burbule1-es nenoliegsu,ka man patiik taadu cilveeku izteiksanaas veids daudz labak ,kaa autores-neko dariit!
17.11.2014 17:47 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man patiešām nav grūti atbildēt, kāpēc es lūpām velku kontūru. Tik vien tās problēmas, kā jauna, ziņkārīga meitene.
Bet fantāzija te dažai labai ir uz urrā. Skuķēns varbūt pirmo reizi izbraucis no sava lauku ciema, ieraudzījis pasauli, bet te jau sākas dzejošana par slepenām antipātijām un ko tik vēl ne.
17.11.2014 17:44 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
man kojaas kadreiz kaiminos dzivoja taada, kaa BumbaRumba aprakstiitaa;D noteikti,ka mums sakarigam meicham nervi slikti un attieksme nepareiza,ja negribejam paciest to briesmigo visatlautibu;)
17.11.2014 17:43 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
cik paredzaaami,emanuelle vienmer bus identiskaas domaas kaa Libra un vel dazhas;D
17.11.2014 17:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti nepatiik autores runas veids,situaacijas noraksturosana ,un ar to jau automaatiski esmu draudzenes pusee!
Libra++
17.11.2014 17:38 |
 
Reitings 19
Reģ: 09.05.2014
Nuuuu. Es domāju ka ar šādu cilvēku ir vieglāk sadzīvot. Atceros, kā man gāja... uiijjj. Šausmīga meitene, staigāja pa istabiņu plikām krūtīm (nav jau tā, ka es nebūtu redzējusi, bet man tomēr neērti). Dzēra, bezmaz katru dienu, istabiņa 24/7 smirdēja pēc fūgas. Protams, pārradās arī istabiņā vēlu naktī un tad ar gāja "kā zilonis pa trauku veikalu". Mums allaž bija jāpiecieš viņas draugs (protams gandrīz līdz pusnaktij), retu reizi viņš nebija pie mums. Pieredzēju arī savu "neērtāko situāciju mūžā" Pārrados no lekcijām ātrāk un pieķēru viņus akta laikā..

Īsāk sakot, šī meitene pilnībā nerēķinājās ar savām istabas biedrenēm. Kad mēs sākām aizrādīt, tad mēs bijām šausmīgi cilvēki - pilnīgas nūģes utt. Labi, ka viņa ātri vien aiztinās :D
17.11.2014 17:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits