Vīrietis - vērtība

 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Labrīt!
Dažas no šeit esošajām diskusijām lika man aizdomāties, vai lielākā daļa sieviešu ir tādas materiālistes!? Es saprotu, ka nauda ir svarīga un ir labi, ka tā ir, BET vai tiešām viss jāgaida tikai no vīrieša, nu proti, viņam jābūt jaukam, bagātam, seksīgam, un visādam citādam kā no filmām, kamēr dažas labas sievietes ir esot attiecībās ir nekoptas, nav aizraušanos, ir dusmīgas un pārmetošas.

Nezinu, vai manu domu varēja uztvert, bet īsumā, pirms ķeraties nosodīt un pārmest ko savam/ citiem vīriešiem, padomājiet par sevi! Manuprāt, sievietei būtu jābūt tādai, kas spēj iedvesmot savu vīrieti, nevis teikt, ka viņš ir slikts!
13.11.2014 09:52 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Pati naivumu un gļēvumu nosauc par sievietes rakstura īpašībām, un tad tik liedzas un liedzas.

Nejūtos vainīga, ka pildi vīrieša funkciju savās homoseksuālās attiecībās.
Uzjautrinoši lasīt, kā spried par attiecibu moduli, starp vīrieti un sievieti, ja nekad nav bijušas attiecības ar vīrieti, bet tikai sievieti. :)
13.11.2014 20:55 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tas bija domāts naivi un gļēvi, jeb vīrieši ar sievietes rakstura īpašībām.

Jeb, kā sinonīms vārdam vai arī. Tagad pieleca?
13.11.2014 20:58 |
 
Reitings 325
Reģ: 27.10.2014
Nu , ja viens no otra kaut ko gaidīs finasiāli , tur nekas labs nesanāktu! :D
13.11.2014 20:59 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Nejūtos vainīga, ka pildi vīrieša funkciju savās homoseksuālās attiecībās

Ļoti gudri. Ko man tagad vajadzētu atbildēt? Nejūtos vainīga, ka pildi kalpones lomu savās attiecībās?

Uzjautrinoši lasīt, kā spried par attiecibu moduli, starp vīrieti un sievieti, ja nekad nav bijušas attiecības ar vīrieti

Vai ne... Kā gan es varu iebilst, ka sievietes nav naivas un gļēvas, kā gan varu iebilst ka gatavot vakariņas nav tas pats kas būt ar lielisku karjeru, ka vīrieši joprojām ir absolūtais vairākums vadošajos amatos, ja man nekad nav bijušas attiecības ar vīrieti? :D Njā... Ir brīdis, kad kļūst skaidrs, ka pretējā puse pat nenojauš, par ko visu laiku ir bijusi runa.
13.11.2014 21:12 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nelasīju gandrīz nemaz, bet redzu ka jau panesās sieviešu mīļākā nodarbošanās - vainīgo meklēšana :-D :-D :-D
13.11.2014 21:22 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Mao,tu gan vecene ar pautiem :D
13.11.2014 21:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pārlasīju Mao komentārus. Ja viņa uzskata, ka mājas darbi un pienakumi ģimenē jādala uz pusēm, un ka sievietei ir vajadzīgs darbs, kurš viņu var pilnībā nodrošināt vajadzības gadījumā (ne "hobija līmeņa darbs"), tad viņa ir "vecene ar pautiem"? Interesanta nostāja :)
13.11.2014 22:10 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Es saprotu, ka nauda ir svarīga un ir labi, ka tā ir, BET vai tiešām viss jāgaida tikai no vīrieša, nu proti, viņam jābūt jaukam, bagātam, seksīgam, un visādam citādam kā no filmām, kamēr dažas labas sievietes ir esot attiecībās ir nekoptas, nav aizraušanos, ir dusmīgas un pārmetošas.

Abi dzimumi mēdz iebraukt auzās ar prasībām, un aizraujas tik ļoti, ka aizmirst kaut ko arī dot pretī.
13.11.2014 22:47 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Pārlasīju Mao komentārus. Ja viņa uzskata, ka mājas darbi un pienakumi ģimenē jādala uz pusēm, un ka sievietei ir vajadzīgs darbs, kurš viņu var pilnībā nodrošināt vajadzības gadījumā (ne "hobija līmeņa darbs"), tad viņa ir "vecene ar pautiem"? Interesanta nostāja

+++
Feministe neesmu un iebraukshanu galeejiibaas neatbalstu, tachu pilniibaa piekriitu, ka tas ir normaali, nevis visu muuzhu dziivot tikai uz viiriesha reekjina un uz visu sagatavot atbildi ''Juus ko, sievietes tachu ir naivas un nevariigas'' un lepoties ar to, ka dziives augstaakais sasniegums ir seedeeshana maajaas pie pliits un online kursi. Saprotu, ka katram ir savs dziives meerkjis, vienu vairaak interesees sasniegumi karjeraa, otram nebuus vajadziibas peec taa.
14.11.2014 09:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits