Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaķis

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Sveikas, meitenes!
Šis stāsts būs par manu 6gadīgo mīļo kaķu meiteni. Tā nu ir sanācis, ka šo 6 gadu laikā vismaz 5 reizes man nācās viņu pamest uz visu vasaru, jo braucu uz ārzemēm strādāt. Pilnīgi viena viņa nekad nebija, pieskatīja brālis, bet kad arī brālis bija ārzemēs, tad reizi/divas dienā apciemoja vecmamma. Bet viņa man ir tāda, kas visur tipina pakaļ, nepārtraukti atrodas manā tuvumā, viņai vajag uzmanību 24/7. Tas,ka reizi dienā viņu apciemoja, piebēra trauciņus ar barību un ielēja ūdentiņu, viņai nepietiek, jo viņai ir vajadzīga šī uzmanība. Samīļot manu princesi nav iespējams, jo viņa pieņem tikai mani, nevienu citu. Tā nu viņa man bez šī mīļuma un pastiprinātām rūpēm man arī dzīvojās. Pēdējo reizi (šīs vasaras beigās) kad atgriezos, uzvedība no viņas puses bija mainījusies. Mīļojās, bučojās jau pirmajās minūtēs, kad pārrados mājās, bet tomēr jutu, ka kkas nav tā kā agrāk. Nebija vairs uzticības!! :(
Un tagad ir tā, ka man izejot no mājas, viņa vienmēr cenšas tikt līdzi/izspraukties pa durvīm. Pārrodoties mājās, vienmēr sagaida pie durvīm, ņaud, runājās kko, mīļojās, bučojās. Pēdējā laikā arī vārtās pa zemi kā laimīgs mazs kucēns. Viss jau būtu jauki, bet viņa tik ļoti pārdzīvo manu prombūšanu, ka neko need. Ne mazākais graudiņš no barības netiek apēsts, kamēr neesmu mājās. Kad pārrodos mājās, tad metas pie traukiem itkā gadu nebūtu ēdusi.
Ļoti pārdzīvoju par viņu, visvairāk par to neešanu. Jo pārsvarā neesmu mājās no rīta līdz pat vakaram. Ļoti reti gadās,ka arī pa nakti neesmu. Šorīt bija viena no tām retajām reizēm, kad nebiju pa nakti mājās, un esot jau 2 stāvus zemāk, dzirdēju cik viņa izmisīgi ņaud un pārdzīvo. Nekādos garākos izbraukumos vairs nevaru izbraukt, zinot ka viņa nebūs paēdusi un laimīga.
Es pievēršu viņai uzmanību tik cik vien var, čubinos, spēlējos, runājos, mīļojos ar viņu. Arī ar visādiem našķiem un gardumiem pielabinos, bet šīs agrākās uzticības vairs nav. Nezinu, meitenes, ko darīt.
Citām tā varbūt liksies muļķīga problēma, bet man šī mazā kaķu meitene ir viss! Tāpēc ļoti uztraucos par viņu.
07.11.2014 18:11 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
ārprāc , cik uzticīgs kaķītis ! pilnīgi žēl mazo pūkaini palika.
kad brauc uz ārzemēm nevar minci ņemt līdzi ??
07.11.2014 18:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nezinu ko iteikt, jo zinu ka kaki un suni taa medz darit,,jo uztraucas ka tiks pamesti.

vispratigakais tomer nebraukt promajm un nepamest kaki vienu vai ar citiem. varbut ar laiku pie normalas rutinas pieradis zinot cikos esi maajaas.
07.11.2014 18:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kakus ai tadlidmasina var parvadat? un ja var vai raumu neiedzen kakim? jo ja parvadaa tad kraatinaa visticamaak.
07.11.2014 18:18 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
nu domāju , ka šādam mincim labāk būtu ja viņu ņemtu līdzi .
07.11.2014 18:19 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Lidmašīnā var paņemt, visi dokumenti un potes ir, bet diemžēl tur, kur es strādāju/dzīvoju dzīvniekus nevar turēt.
07.11.2014 18:20 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Izlasot man arī palika tik ļoti žēl. Nu kaķītei salauzi uzticību, nezinu kā var to atjaunot, ja tev tāds saspringts grafiks. Tu dzīvo viena? Jāmēģina, lai regulāri tā pati vecmamma apciemo kaķīti, ar laiku varbūt uzticēsies un pa dienu nejutīsies vientuļa.
07.11.2014 18:21 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Dzīvoju viena. Vecmamma ir viens no tiem cilvēkiem, kuru kaķis galīgi nepieņem. Neļauj pat noglaudīt. Citiem es atkal nevaru un negribu uzticēt savu dārgumu!
07.11.2014 18:26 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Bet ja tu pa dienu nevari apciemot kaķi, tad es neredzu nekādu citu risinājumu kā atrast vēl vienu uzticības personu kaķim. Tātad ir jāgrib un jāuztic.
07.11.2014 18:30 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Jā, es jau saplānoju visu tā, lai maksimāli atbrīvotu laiku un pavadītu mājās. Vismaz uz kādu laiku, redzēsim vai kas mainīsies uz labo pusi. Gribu viņu pieradināt ēst regulāri.
07.11.2014 18:41 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Mani gan vairāk interesē, vai arī turpmāk plāno vasarās braukt prom un kaķīti mocīt? Negribu būt ļauna, bet nu es nevarēu noskatīties kā mokās man tik mīļš dzīvnieciņš un meklētu kaķītei jaunus saimniekus, ja arī turpmāk plāno visu laiku viņu pamest uz ilgu laiku, jo, manuprāt, ar katru reizi būs aizvien sliktāk...
07.11.2014 19:15 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Ai cik viņa mīlīga izklausās (l)
Mamma/tētis/brālēns/māsīcas vai varbūt kaimiņiene var viņu dienas vidū pabarot, mēģināt sadraudzēties?
07.11.2014 19:23 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Alondra, kas par spožu ideju! Tā kaķenei noooteikti būs labāk! Ha!
Tieši šādu apsvērumu dēļ, ir trīsreiz jāpadomā vai varam parūpēties par dzīvnieku 15 gadu garumā, pirms to iegādājamies. Bet ja ju reiz ir sanācis tā kā sanācis, iesaku izvērtēt privilēģijas un varbut darbu ārzemēs atlikt maliņā. Ja nav iespējams, tad nu gan nezinu..
Man lidziga situācija ar suni, cenšos pusdinlaikā braukt uz mājām, atstaju ieslegtu radio, lai nešķiet, ka ir viens mājās un situācija ir uzlabojusies. Varbut var apsvert domu par vel viena kaķa iegādi, kopā jautrāk!
07.11.2014 19:26 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Meitenes, šovakar noteikti atkrīt doma par ārzemēm.
Ray, viņa nevienu citu nepieņem, būtu ļoti grūti un lieki pārdzīvojumi.
07.11.2014 19:37 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
JD, vai tiesam nav it neviena kamkakiitis labpraatigi naak kleepi un miilojas? sliktaakaa gadiijumaa itseviski ja taa buutu kaada vecmaamina vai maajas seedosa maammina kamer esi prom kakiti pie kaada atstaaa taa tomer butu labaak nekaa uz paris minutem kaads tik apraudzitu.
kad braucaam celojumos tad kakus vienmer pie omes atstaajaam lai gan kaki (jaa divi kaki) sajuta ka brauks prom kluva tramdiigi redzot koferus, tomer nkluustot vecmammmas maajas atri vien atlaba..peec tam trakais auto brauciens maajas ar zeelu naudaasanu.
08.11.2014 15:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits