GEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
06.11.2014 21:43 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
gribētu redzēt, cik priecīga sejas izteiksme jums būtu, kad jūsu bērns jums paziņotu par savu homoseksualitāti. Sagaidītu ar aplausiem un atvērtu šampanieti.


Tieši tā arī darītu.

+++

Es priecātos par to, ka man ar manu bērnu ir tik tuvas attiecības, ka viņš nebaidās atnākt un man par to pastāstīt. Priecātos arī, ka mana audzināšanas metode, dzīves uzskati utt. ir nesuši augļus - bērna uzticību.
08.11.2014 17:32 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es taču nebāžos ar savu orientāciju nevienam virsū

Kā nu ne?


Vispār jebkurš pāris Latvija (vīrietis un sieviete), kas pa ielām staigā rociņās sadevušies man reāli bāžas virsū ar savu orientāciju. Pārīši, kas bučojas vispār vāks - tiiiik atklāti to rāda.
Un ja vēl pārim bērns ratos - skaidrs kā diena, heteroseksuāli!! Nu cik var izrādīt?
08.11.2014 17:34 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Man smieklīgi šķiet arī tas, ka visi pie homoseksuāļu tēmām parasti brūk virsū Reinim Laurikam, lai lien ārā no skapja un atzīstas, ka ir zilais. Tiklīdz zilais atzīstas, ka ir zilais, tā brūk virsū par homoseksuālisma propogandu un uzspiešanu. :D
08.11.2014 17:37 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Pati gan jau met naudu ārā, lai uzzinātu, ar ko kura slavenība šomēnes guļ.

Nihonto, no kurienes tu izvelc tos debīlos spriedelējumus visu laiku.

Homoseksualitalte kā reiz ir viena no tēmām kur ir, bija un būs cilvēki, kas sadalījušies divās frontēs. Savu viedokli izteicu, citu viedokli uzklausīju, personīgi man, tēma izsmelta.
Un, Nihonto, iedzer kādu nomierinošu tējiņu, savādāk baigi uzvilkusies.
08.11.2014 17:43 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Visas Nihonto veidīgās - gribētu redzēt, cik priecīga sejas izteiksme jums būtu, kad jūsu bērns jums paziņotu par savu homoseksualitāti.


Tu neredzi, ka mēs nesaprotam, kas tieši ir iemesls nepatikai pret gejiem? Par krievvalodīgajiem un ticīgajiem ir skaidrs, tie ar savām galvām nedomā un smadzenes ir izskalojis putins ar saviem tv kanāliem un baznīca. Bet pārējie?
Ja mēs dzīvotu Latvijā, man būtu bail par savu bēnu un skumji par to, ka viņš varbūt nevarēs to pateikt visiem saviem draugiem, tāpēc reakcija varētu arī būt bez šampanieša. Gan jau apraudātos gan par sava bērna drosmi, gan pa to, ka ik uz stūra ir kāds gopņiks, kas viņam gribēs pa muti sadot vai ko pretīgu uzsaukt.
08.11.2014 17:51 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Nihonto, no kurienes tu izvelc tos debīlos spriedelējumus visu laiku.

Un tas citāts ir vienīgais no mana komentāra, uz ko tu spēji izspiest no sevis atbildi? :D

Homoseksualitalte kā reiz ir viena no tēmām kur ir, bija un būs cilvēki, kas sadalījušies divās frontēs.

Par nelaimi tev, tā opozīcijas fronte strauji samazinās. Un protams, pat mūsdienas ir seksisti un rasisti, kas sievietes un melnādainos uzskata par zemākām šķirām un ko tik ne, tāpat ir arī homofobi, un daudzus no viņiem nekas nepārliecinās par pretējo. Nezinu gan vai ar to uzreiz jālepojas.

Un, Nihonto, iedzer kādu nomierinošu tējiņu, savādāk baigi uzvilkusies.

Paldies, ka uztraucies par manu veselību, bet šodien kāreiz esmu ļoti mierīga :D
08.11.2014 18:01 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Sakars tāds, ka uzskatu, ka bērniem ir jāaug tradicionālās ģimenēs, nevis jāļauj adoptēt homoseksuāliem pāriem.


Un ko tad, ja homoseksuāli cilvēki audzina miesīgus bērnus? Lesbietēm ar to vispār problēmu nebūtu, arī vīriešiem var būt bērni no iepriekšējām attiecībām.
Vai tiešām labāk atstāt pilnus bērnu namus nevis ļaut diviem tētiem vai divām mammām apgādāt bērnu ar pietiekami biezu mēteli ziemā?

Bērnam ir galvenais, lai viņš būtu mīlēts. Homoseksuāliem cilvēkiem lielākoties ir skaidrs, ka viņi ir cīnījušies, lai būtu kopā un lai audzinātu bērnu, viņu ģimene nav nejaušība. A hetero var vienkārši ielidot ar sūdīgu prezi, apprecēties bez mīlestības, lai mazāk kauns, un tad viņi 15 gadus viens otru var lamāt un dauzīt, līdz sīkais kaut kur sadabon šaujamo un nošauj visu ģimeni.
08.11.2014 18:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu cik var idealizeet? Itkaa homoseksulaalji visi kaa viens ir nu tik ideaali un tik paarpilni ar tiiru miilestiibu un ar ideaalaam attieciibaam, ka nu tik... Atkal galeejiibas? Nelaimiigie, neveiksmiigie heteroseksuaalji un super skaistie un ideaalie visaas jomaas homoseksuaalji?... Ka tik ne taa... Kaa vieni taa otri ir cilveeki un kaa vieni taa otri gan dzer, gan beernus sit, gan viens uz otru speej pacelt roku, gan kraapj, gan pazemo, gan nemaak audzinaat, gan sexuaali izmanto nepilngadiigos u.t.t. Taapeec vien, ka beernu neaudzinaas bernunamaa, bet kaut kaads homoseksuaalju paaris veel negarantee, ka shim beernam buus laba dziive bez visaadaam briesmaam...
08.11.2014 18:16 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Neons, tev taisnība.

Homoseksuāli vecāki var bērnu padarīt tik pat laimīgu vai nelaimīgu kā heteroseksuāli vecāki. Līdz ar to adoptēšanas ziņā starp viņiem vajadzētu likt vienādības zīmi.

Un tomēr palieku pie sava viedokļa, ka tīri statistiski homoseksuāli cilvēki retāk "ielido" - retāk izveido neplānotu ģimeni.
08.11.2014 18:25 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Pats svarīgākais - kas nosaka, kas ir norma?
_________________________________
Par muļķ* izliecies vai esi? Atbilde ir - vairākums.
08.11.2014 18:38 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Godīgi sakot, hetero, homo, bi - man būtu vienalga.

:-D :-D :-D.
08.11.2014 18:41 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pats svarīgākais - kas nosaka, kas ir norma?
_________________________________
Par muļķ* izliecies vai esi? Atbilde ir - vairākums.

Nu tad gatavo ziepes un virvi, jo tā diena, kad šis vairākums arī Latvijā būs PAR homoseksuāļu attiecību legalizēšana var nākt ļoti drīz, izveidojoties jaunai normas definīcijai! Re, Igaunijā jau nāca.
08.11.2014 18:44 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Es tikai domāju uz ko ir spējīga tāda zviedru armija ar saviem geju karapulkiem. Pietiktu kaujas laukā izir=et vienam krievu bataljonam ar plikām mantām un zviedriem redzot padr*čīt kā Zviedrijas armijas kaujasspējas būtu uz nulles - maigie svensoni kautos par tiesībām pirmajam atsūkāt vai dupsīti pabāzt. NATO jau ir apķēzījies Afganistānā domājot ka ja gejus iesēdina modernā kaujas tehnikā tad viņi kļūs par karotājiem :-D :-D :-D.
08.11.2014 18:46 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu tad gatavo ziepes un virvi, jo tā diena, kad šis vairākums arī Latvijā būs PAR homoseksuāļu attiecību legalizēšana var nākt ļoti drīz, izveidojoties jaunai normas definīcijai! Re, Igaunijā jau nāca.

_________________________________________
Nedomāju. Tas ka valdošo vairākums (tādu kā šitais pedārlietu ministrs) izbīdīs (kā Igaunijā) cauri parlamentam kādu likumu nenozīmē ka vairākums ir par to. Es kārties netaisos. Es vietējiem musulmaņiem ieteikšu sākt cīņu par daudzsievības legalizēšanu. Pedāri argumentāciju šim nolūkam jau ir sagatavojuši.
08.11.2014 18:49 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Par muļķ* izliecies vai esi? Atbilde ir - vairākums.

Zigfrīdam te ir pilnīga taisnība. To, kas ir ''norma'' nosaka vairākums, un tas ir pilnīgi arbitrārs ideju kopums, katrā laika posmā, katrā valstī, katrā sabiedrības grupā cits. Paskatieties uz ''normām'' Saūda Arābijā, Lielbritānijā, Amazones cilšu vidū. Salīdziniet ar Latviju. Tad salīdziniet pašu Latviju ar Latviju pirms 90 gadiem.

Šim vārdam nav nekādas jēgas, ja vien mēs nerunājam par ''normu'' disciplinārā nozīmē. Fizikā ir normas, politikā ir normas, tāpat arī psiholoģijā ir normas - un homoseksualitāte tiek pieskaitīta normai.
08.11.2014 18:51 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Fizikā ir normas, politikā ir normas, tāpat arī psiholoģijā ir normas - un homoseksualitāte tiek pieskaitīta normai.

Piekrītu. NORMĀLI ir būt heteroseksuālam jo tādu ir vairākums. Kad vairākums būs tādi kā rinkevičs tad normāli būs būt tādam kāds ir viņš. Šobrīd iznāk tā ka puisis ir publiski atzinies savā nenormālībā un ar to ir lepns.
08.11.2014 18:59 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nedomāju. Tas ka valdošo vairākums (tādu kā šitais pedārlietu ministrs) izbīdīs (kā Igaunijā) cauri parlamentam kādu likumu nenozīmē ka vairākums ir par to. Es kārties netaisos. Es vietējiem musulmaņiem ieteikšu sākt cīņu par daudzsievības legalizēšanu. Pedāri argumentāciju šim nolūkam jau ir sagatavojuši.

* Neviens tavas domas neprasīs un referendumu netaisis, kad mainīs Satversmes 110. pantu.
* Atliks tikai savākt balsis Saeimā (un dabūt VP piekrišanu, bet VP ir tikai seja.. jo īpaši, piemēram, kaut kāda Bērziņa tipa VP). Grūts darbs, piekrītu, bet arī Igaunijā tas viss sāka virzīties no 2005. gada un pieņēma tikai šogad. Līdz ar ko secinu - ar laiku viss būs arī šeit, vajag tikai laiku. ;)
08.11.2014 19:00 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.11.2014
Labi, ka manā dzimtenē tās nav norma un šitie pedosi tiek slānīti.
08.11.2014 19:02 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
* Neviens tavas domas neprasīs un referendumu netaisis, kad mainīs Satversmes 110. pantu.
* Atliks tikai savākt balsis Saeimā (un dabūt VP piekrišanu, bet VP ir tikai seja.. jo īpaši, piemēram, kaut kāda Bērziņa tipa VP). Grūts darbs, piekrītu, bet arī Igaunijā tas viss sāka virzīties no 2005. gada un pieņēma tikai šogad. Līdz ar ko secinu - ar laiku viss būs arī šeit, vajag tikai laiku.

Un es muļķīs domāju ka mēs dzīvojam demokrātiskā valstī kur vara pieder pilsoņu vairākumam :-D :-D :-D.
08.11.2014 19:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un es muļķīs domāju ka mēs dzīvojam demokrātiskā valstī kur vara pieder pilsoņu vairākumam

Muljkjis gan! :D :D :D
08.11.2014 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits