Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Elpceļu slimības

 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Sveikas meitenes!

Esmu pilnīgi izsmelta, vairs nav ideju!

Apmēram mēnesi nomocījos ar bronhītu, kuram bonusā piemetās vēl drausmīgā herpe (ļoti sliktā vietā). Šos abus kaut cik uzveicu, ja neskaita to, ka man vēl aizvien ir minimāls klepus. Kad uz oktobra beigām (pēc antibiotiku kursa un neskaitāmiem sīrupiem) sāku jau justies labāk, klāt jauna kaite - tāda sajūta, ka velk uz deguna blakusdobuma iekaisumu (tāda spiedīga sajūta vaigos un acis nedaudz sāp). Tā kā jau ar šo briesmonīgo iekaisumu cīnījos tieši pirms gada (ar ļoti stiprām antibiotikām), nevēlos to atkal. Skaloju degunu ar humer, pilinu degunā eikalipta eļļu, dzeru vēl kādus homeopātiskos pilienus, kurus izrakstīja ārsts pagājušogad, kad cīnījos ar šo pašu. Mēģinu arī visu dabisko - rutku ar medu, ingvera-citronu dzērienu, dzert daudz tējas, ēdu daudz kivi C vitamīnam. Nu nekādi nevaru tikt pilnībā atpakaļ pie labsajūtas. Analīzes ar saka ka CRO paaugstināts - tātad iekaisums.

Baigais gruzons nāk virsū - tik daudz darāmā - prakse studijas, biju nopirkusi arī aerobikas abonomentu un šajā sezonā uz aerobiku esmu bijusi tikai 1 reizi :( Tā gribējās sportot, bet nekā nesanāk.

No jums gaidu visus iespējamos ieteikumus imunitātes uzlabošanai.
03.11.2014 11:52 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ehh, traki izklausās :(
Nu nezinu, cik tas Tev palīdzēs, bet man tagad ir ieslēgts rudens/ziemas triecien kampaņa organismam, kas ikdienā sastāv no:
Multivitamīnu kompleksa 1 tab dienā
D vitamīns pilienos
Magnijs šķīstošs
Svaigi spiesta augļu/dārzeņu sula ikrītu tukša dūšā.
Ak jā, un cenšos īpaši neuzturēties visādos T/C un hypermārketos..šmotkas nevajag, pārtiku pērku piemājas nelielos veikalos. Protams, daudz biežāka roku mazgāšana, + ja uznāk galīga luste, ikreiz pēc atnākšanas mājās, izskaloju degunu ar sālsūdeni. Labi nogalina visus baciļus. Jā, un tējā piegriežu ingvera sakni.
03.11.2014 12:06 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Sula ir laba ideja, tikai žēl, ka man nav sulu spiede. Pagaidām vēl neesmu sākusi skalot kaklu ar sālsūdeni, bet laikam vajadzētu - jo kakls ar rītos un vakaros tāds nedaudz sāpīgs.

Bet paldies :)
03.11.2014 12:12 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es bonusā ieteiktu paprasīt dakterei, lai izraksta analīzes uz Epšteina Barra vīrusu, tam ir tendence, ka visādas veselības problēmas rodas viena pēc otras, jo viņš ļoti slikti ietekmē imūnsistēmu.
03.11.2014 12:13 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Spīdola Pati esi ar to slimojusi?
Kā tas izpaužas? Google saka, ka palielināti limfmezgi un temperatūra, bet man nav ne viena, ne otra...
03.11.2014 21:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es esmu, jā. Man arī nebija paaugstināta temperatūra un limfmezgli arī palielinājās tikai tad, kad nejauši visu sabojāju ar antibiotikas iedzeršanu (pie šī vīrusa tās nedrīkst lietot). Vienkārši ļoti bieži sāpēja kakls, slimoju. Un, starp citu, arī uzmetās šausmīgas herpes gan uz lūpas, gan čūlas mutē.
03.11.2014 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits