Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rakstam bakalaura darbu

 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Sveikas! Šobrīd rakstu bakalaura darbu. Un nekas neiet uz priekšu. Izveidoju sev plānu, ievadu - to visu ar pasniedzēju pārlabojām, bet tagad, kad pirmā nodaļa nu teiksim pie beigām, viss. Apstājies ir un, ja kaut ko daru, tad viss ir bezjēga, kaut ko kuļos pa tukšo! Un galvenais, ka nu jau būtu cītīgāk jāsāk strādāt - mēnesis palicis līdz melnraksta nodošanai, bet man - 11 lapas!
Kā jūs savu bakalaura darbu uzrakstījāt?
Jāsmeļas iedvesma un padomi :D
27.10.2014 17:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man pasniedzējs toreiz teica - ja vēl nav iedvesmas, tad laika pietiek.
24.11.2014 17:59 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Paceļu tēmu. Šodien izveidošu plānu un vācamo materiālu sarakstu, jūtos pārliecināta par sevi.
24.11.2014 10:01 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
lai rastos iedvesma ir jāizslēdz viss kas apkart, tv, internets, kakis jāaizdzen uz otru istabu... jāapkraujas ar grāmatām un visiem citiem materiāliem un vnk jāsak kustēt
es mājās nevarēju koncentrēties, katru dienu gāju uz bibliotēku un tur nosēdēju pa kādām 3-4 h, atnācu mājās visu metu pie malas un atpūtos, gaju uz biblioteku kā uz darbu, kur visas citas blakus lietas vnk nedrīkst darīt, uzrakstiju labu bakalaura darbu pa 2 nepilnām nedēļām :D
28.10.2014 22:30 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Man šķiet, ja jums interneta pieslēgums ir lieks, jo nespējat koncentrēties uz sev vajadzīgo un vēlamo, bet nositiet laiku darot labākas lietas.
28.10.2014 22:22 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011
es šodien izmēģināju to vīna teoriju..
Rezultāts.. esmu diezgan iereibusi( lasīt emocionāla) un viss, ko esmu izdarījusi, ir atvērusi savu darbu.. īstenībā progress.. jo jau 2 mēnešus ķipa mēģinu pielikties darbam... un kā atliku, tā atliku..

bet, ja nopietni, esmu diezgan uzvilkta.. klausos visu mūziku, ko draugi ielikuši sociālos portālos un nav bijis laika noklausīties, un spēlējos ar kaķi, ko es arī sen nebiju darījusi..

mans kaķis saka, ka vīna teorija ir ļoti laba :D
28.10.2014 21:22 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
He, meitenes, paldies par labajiem vārdiem. Šovakar izdomāju jaunu taktiku, ap 5 vakarā iedzēru glāzi, paskatījos kaut ko atslodzei un 6 sēdos pie darba, uz priekšu iet visai labi šobrīd.
Tagad jāizdomā kā nekļūt par alkoholiķi :D
28.10.2014 19:55 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Lasu meiteņu komentārus un atkal un atkal secinu, cik labi, ka esmu beigusi gan bakalaurus, gan arī maģistrus. :) Runājot par noslēguma darbiem, jāsaka, ka viegli negāja nekur. ;) Bakalaura darbu rakstīju vienlaikus ēdot snikerus. :D Kaut arī laikus sāku (ar pašām pirmajām dienām, kad bija jāsāk izstrādāt noslēguma darbs), nodevu tieši pēdējā dienā (pašā termiņa beigās). Tā ka nekur nav teikts, ka tas, kurš sāk uzreiz rakstīt savus noslēguma darbus, pabeidz ātrāk par citiem. Kā jau te minēja meitenes, ir pat bakalaura darbs uzcepts 2 nedēļu laikā. ;) Tā ka - centies nesatraukties par ierobežoto laika termiņu.
Vēl, ko Tu vari darīt. Vai Tev ir māsa vai brālis, kurš jau ir rakstījis gala darbus? Pajautā viņiem pēc padoma. Respektīvi, kā labāk izpaust šo domu vai to domu.
Ar maģistra darbu gāja visādi (vienu brīdi biju pat pārliecināta, ka nebeigšu :D), bet beigas bija labas. ;) Atceros, ka sevi vienkārši piespiedu rakstīt. Citādāk nevarēju. Mani uz priekšu "vilka" apziņa, ka drīzumā studijas būs beigušās un tad varēšu nodoties saviem sirds hobijiem. Studiju laikā tas nebija iespējams, jo pa dienu strādāju un vakaros mācījos pilna laika klātienē (respektīvi, katru darba dienas vakaru). Tā, ka, mīļā, vijolīte, Tu to arī varēsi izdarīt! Es nemaz nešaubos! :) Turies!
28.10.2014 12:40 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011
oij, kā es Tevi Vijolīte saprotu.
Es arī neesmu šādu darbu rakstītāja. Es varu mācīties, man patīk mācīties, bet es tik ļoti neciešu tos visus darbus. :@
šobrīd pati esmu iesprūdusi pie 2 prakses atskaitēm un kvalifikācijas darba.

savā laikā, bakalaura darbu uzrakstīju 2 nedēļu laikā, intensīvāk pēdējā nedēļā, guļot varbūt 1-3 h dienā. ( nelepojos un nevienam neiesaku, bet tā nu sanāca)
Kafija un Cola bija mans labākais draugs. Kaut ik dienā nedzeru neko no tā.

Ko ar to visu gribēju teikt- Tu to izdarīsi, tāpat kā daudzi citi ( tai skaitā es), kurai sākotnēji, tas likās bezcerīgi.
Arī šobrīd man galva tukša, bet paldies meitenēm, dažus ieteikumus ņemšu vērā arī es :) un man ir laba nojauta, ka to skolu piebeigšu es, nevis skola mani :D
28.10.2014 11:21 |
 
Reitings 6
Reģ: 08.03.2014
Man teorijas daļa arī negāja, jo tēma īsti līdz galam neinteresēja, kā arī bija maz labu avotu. Kā uzvarēju šajā cīnā? Savācu pēc iespējas vairāk materiālus/pētījumus par savu tēmu. Pēc tam izvilku kopsavilkumus. Tam radošumu nevajag. Dienā tehniski apstrādāju noteiktu skaitu. Kad jutu, ka informācijas ir pietiekami, tad arī teorijas daļa rakstījās vieglāk. Informācija bija un atlika tikai to satamborēt kopā, bet tad pielikt savu redzējumu. Vajag visu darīt pakāpeniski, jo idejas nevar vienkārši rasties, ja nav pietiekami daudz info. Lasot citu autoru darbus, idejas radīsies. Es arī nemāku liet ūdeni akadēmiskos darbus, tāpēc nepieciešamo lapu skaitu aizpildīju, izmantojot daudz, daudz literatūras avotus.
27.10.2014 22:21 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Mani kafija padara par potenciālu trakonama iedzīvotāju, bet jāatzīst, ka tā arī dod iedvesmu un motivāciju darbu rakstīšanā. Dzeru reti un ja galvā tukšums.
Ticu, ka vīns arī palīdzētu. Tev nav ko zaudēt! Ja tas neiedarbinās tavu mazo ideju darbnīciņu, tad vismaz pavadīsi vakaru/dienu bez stresa un ar siltu dullumu galvā.
27.10.2014 22:14 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
vijolīte, nu es braucu uz bibliotēku mācīties, bija diezgan produktīvi, jo tur klusums, pieejama literatūra... tagad mājās sēžot arī visādas blakus lietas pēkšņi liekas interesantākas...

sākumā sarakstīju citātus, sāku ar lietām par kurām man ir ko teikt un tagad lēnām čubinu pārējo, tiesa, es gan rakstu prakses atskaiti tikai :)
27.10.2014 22:01 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Es to naudu pelnīju pati un pa naktīm, tā kā es tos 780 eiro negribu pazaudēt. Šodien es sevi piespiedu atkal to darīt, klusumā un mierā lasīju to, skatījos, ko varētu paņemt - sanāca 5 teikumi. Kā jau teicu, es nemāku izplūst. Es varu izmocīt, jā, bet noteikti ne loģiski aprakstīt.
27.10.2014 21:58 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Cik ir liela naudas summa?

Mani nemotivētu neviena no tām lietām rakstīt darbu.

Zini, kas ir ļoti motivējoši? Laikā, kad raksta tādus darbus nenodarbojas ar blakus lietām, bet konkrēti koncentrējās uz vienu lietu, tas ir ļoti vērtīgi.
Ieteiktu tev ķerties pie darba nevis sēdēt cosmo.lv. Tas un citi sociālie portāli nepalīdzēs uzrakstīt darbu. Tāpat atrodi kādu cilvēku, kas tevi mudina rakstīt un sadod sukas, kad vajag.
27.10.2014 21:55 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
30 dienas, varēšu atgriezties darbā un pie mīļotā vīrieša, un lielā naudas summa, kas samaksāta.
Es gribu un kā vēl :) Bet tas nav mans. Protams, spiedīšu un spiežu jau, bet ar to sanākšanu ir kā ir.
Galu galā, ja ļoti centīsies iemācīties lidot, neaizlidosi taču...
27.10.2014 21:50 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Ja nesanāk, tad ne pietiekoši centies un gribi to izdarīt.

Kas tevi šobrīd motivē?
27.10.2014 21:47 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Nu nu, man ir 30 dienas, esmu samaksājusi daudz naudas, motivācija uzrakstīt darbu pietiek. Tikai nesanāk...
27.10.2014 21:42 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Nav tā, ka man negribās, es šodien veltīju 4 stundas tam, lai uzrakstītu 5 teikumus, lasīju grāmatu par to teorētisko analīzi, kura man būtu jāapraksta, nu es nevaru izplūst tā, man viss ir īsi un konkrēti, bet tas jau neder!


Tukšas atrunas, tev nav motivācijas.
27.10.2014 21:37 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Nav tā, ka man negribās, es šodien veltīju 4 stundas tam, lai uzrakstītu 5 teikumus, lasīju grāmatu par to teorētisko analīzi, kura man būtu jāapraksta, nu es nevaru izplūst tā, man viss ir īsi un konkrēti, bet tas jau neder!
27.10.2014 21:30 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Šobrīd mocos ar kursa darbu,, arī trūkst iedvesmas, tāpēc lieliski saprotu tevi.
Bet nu jā, uzskatu, ka vienkārši ir jādara, lai cik ļoti negribas, ja vēlies pabeigt studijas - tā arī var kalpot kā laba motivācija :D
27.10.2014 21:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
1. Piespiesties, pat ja negribais.
2. Nav ūdens jālej, sameklē vairāk labus avotus, kurus varēsi pielietot savā bd un viss.

Bakalaurs ir jāraksta akadēmiskā stilā, nevis ūdens jālej.
27.10.2014 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits