Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piedotu?

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Labvakar, meitenes, lūdzu jūsu palīdzību sāpīgā jautājumā.
Esmu kopā ar puisi jau gadu. Esam patiešām laimīgi, ir kopīgi plāni un sadzīve. Aizvakar atpūtāmies, puisis galīgi sadzērās, sāka stulbi uzvesties un es, protams, sadusmojos. Sāku dusmoties un, tā kā pasākumā bija ļoti daudzi mūsu draugi, es teicu- ka iešu atpūsties ar citiem cilvekiem, lai viņš dzer tālāk ar saviem draugiem, jo vairs nevarēju izturēt to, kā viņš sadzēries. Viņš atteicās braukt mājās, jo bija atbraucis sen nesatikts draugs un arī es negribēju braukt bez viņa.
Viss beidzās ar to, ka viņs bija tā piedzēries (vēma, nestāvēja kājās, pasūtīja bezjēdzīgi daudz šotu sev un citiem), ka sāka uzbāzties un bučot blakus sēdošu pazīstamu meiteni zāles vidū. Kaut kas tāds notika pirmoreiz, taču manī iekšā kas saplīsa, sajutos ļoti pievilta, pazemota, aizvainota. Tagad jau divas dienas viņu ignorēju, neceļu telefonu un neatbildu uz sms, kurās viņš raksta, ka mani mīlot visvairāk par visu uz pasaules, ir jebko gatavs darīt un mainīt, lai es viņu nepametot. Arī mūsu kopīgie draugi saka, ka viņs esot ļoti bēdīga stāvoklī. Es ļoti viņu mīlu un zinu, ka viņs mani arī, tomēr nevaru pārkāpt pāri savai pašcieņai, lai piedotu, tomēr nevaru arī bez viņa :(
Mans jautājums jums- Jūs piedotu? Ja piedotu, pie kādiem nosacījumiem?
26.10.2014 19:46 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Nezinu, kā šādā situācijā rīkotos es, bet mani pārsteidz, ka visām ir tik viegli pateikt- nepiedotu. Manuprāt, tas ir tādēļ, ka meitenes ir pilnīgi pārliecinātas, ka dzīvē nekas tāds ar viņām nenotiks, ka viņu vīrieši nekad tā neizdarīs, bet mēs nevaram zināt, kā var atgadīties. Tad bieži vien tās kategoriskās apmet kažoku uz otru pusi.
es uzskatu, ka cilvēku nevar norakstīt dēļ vienas kļūdas. Nu mazums var aizbraukt jumts. Un es esmu no tām, kas tic, ka cilvēki mainās un labojas.
28.10.2014 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 628
Reģ: 31.03.2012
+++ racoon
Kaa saka: "Nekad nesaki nekad", jo cik nav redzeets tas kategorisms un skaljaa bljaustiishanaas, biezhi dziivee meedz atspeleeties.
28.10.2014 12:25 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
L., un kā risināsiet dzīvokļa jautājumu? Vienam būs jāizvācas tik un tā. Vsp traki. Agrāk jau diskusijās rakstīji par sišanu utt., kāpēc tad jau nešķīries?
28.10.2014 12:40 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es droshvien piedotu,jo uz to jau arii piekritu,kad Soliiju gan priekos,gan beedaas. Taas tad droshvien ir taas beedas.. Attieciibas tachu nav vienas dienas pasaakums. Ja jums bija shaada pieredze,tad vajag izrunaaties un saprast,kaapeec taa notika. Es ar visaadas mulkjiibas esmu dariijusi,un esam ar viiru izrunaajushies. Un viss ir ok. Vajag otru cieniit, bet neviens nav ideaals. Katram mums ir savi deemoni,pagatanes reegi utt
28.10.2014 12:44 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Nezinu, kā šādā situācijā rīkotos es, bet mani pārsteidz, ka visām ir tik viegli pateikt- nepiedotu. Manuprāt, tas ir tādēļ, ka meitenes ir pilnīgi pārliecinātas, ka dzīvē nekas tāds ar viņām nenotiks, ka viņu vīrieši nekad tā neizdarīs, bet mēs nevaram zināt, kā var atgadīties. Tad bieži vien tās kategoriskās apmet kažoku uz otru pusi.


Bet ja es esmu droša, ka es nepiedotu, jo šāda veida vīrieši man nav patīkami un tāda uzvedība nav pieņemama, kas tieši ir tas, kas liek domāt, ka ja mans vīrietis pārdzertu jēgu kā lops un spaidītu citas vai vemtu kur pagadās un liktu man justies apkaunotai, es pēkšņi izlemtu, ka man tāda uzvedība patīk un es piedodu?
Piemēram, es zinu, ka nepiedotu, ja mani sistu un kas tieši liek domāt, ka ja man ar kulaku iedotu pa seju, es pēkšņi izdomātu, ka - nē, baigi forši, jāpiedod.(tas nav par šo situāciju, bet ir tikai piemērs par tēmu ''ja notiktu ar pašām, tad jau pārdomātu'')
Mani vienmēr pārsteidz tādi apgalvojumi, kad pilnīgi svešinieki ar tādu pārliecību spriedelē par citiem un to kā - ja situācija būtu tāda, tad jau apmestu kažoku otrādi, piedotu utt. Ir tik grūti pieņemt, ka mēdz būt sievietes, kuras zin, kas viņām nav pieņemams un...tas vienkārši nav pieņemams un viss?
28.10.2014 12:53 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Tieshi taa, katram ir savi standarti un tabu. Jautaajums bija,ko mees katra dariitu autores vietaa,un meitenes izsaka savu viedokli, nevajag paaraak personiski to uztvert.
Bet arii teikt,ka taa un taa nav pareizi dariit,ja pati neesi bijusi taadaa situaacijaa(nejau tikai konkreeti shajaa ,bet vispaar), arii ir nevietaa..
28.10.2014 12:59 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
*clap clap*, raccoon +++

Man arī droši drīkst braukt augumā, bet nu šitādu svētumu es nesaprotu O_o
Pašai 2 reizes ir gadījušies pārpāļa momenti, kad miesīgo māti no tēva neatšķirtu :D Ok, not my finest moments, bet nu tāda ir dzīve. Melnā/baltā strīpa & reizēm pakaļā :D

Ja cilvēks patiesi nožēlo, ja ar uzvedību to izrāda (ne tikai vārdos), ja kas tāds nekad iepriekš nav noticis un arī uzvedība pat tādā virzienā nav bijusi (ka meitenei pat grūti noticēt, ka puisis tā tiešām izdarījās)... es PIEDOTU!

Ja tiešām par katru šādu kļūdu visi viens otru pasūtītu, tad toč - ne mēs būtu piedzimuši, ne mūsu vecāki un vecvecāki līdz tām apdziedātajām kāzu jubilejām nodzīvojuši.

Mīlestībā puķītes un mākoņu rozā cukurotās maliņas ir labas lietas, bet, kā jau augstāk minēts, reizēm gadās iebraukt arī tajā pakaļā :D
28.10.2014 13:01 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Nepiedotu.
Esmu bijusi līdzīgā situācijā vienās no bijušajām attiecībām. Stāstīja, ka tas neatkārtosies, kā mīl mani un kā mainīsies, un es muļķe, noticēju. Protams, tas atkārtojās. Un tad man bija pretīgi, ka tas tur, kas vaļājas pa grīdu un pēc tam mēģina uzmākties manām draudzenēm un savu čomu paziņām, ir mans vīrietis. Nepiedevu un izšķīrāmies.
Ir lietas, ko ir vērts piedot un nav jāpamet kāds tāpēc, ka viņš aizmirsa traukus nomazgāt vai apsveikt dzimšanas dienā. Taču, šāda uzvedība... lai gan, katram piedošanas mērs ir citāds. Ir taču meitenes, kas visu laiku piedod, ka pat viņu acu priekšā ar citu vai piedod regulāru plostošanu, joprojām to saucot par - katram var gadīties...

Taču, ja tu esi izdomājusi, ka gribi piedot, tad piedod. Tev jau nav jāmaina savi lēmumi tikai tāpēc, ka cosmo teica.
Es tavā vietā gan tad nebūtu pārsteigta, ja pēc mēneša, diviem tas atkārtotos.
28.10.2014 13:36 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Piedotu, bet pirms tam kārtīgu mindf*ck uztaisītu, lai saprot, ka tā bija pirmā un pēdējā reize, kad kas tāds tiek piedots.
28.10.2014 13:39 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kaa saka: "Nekad nesaki nekad", jo cik nav redzeets tas kategorisms un skaljaa bljaustiishanaas, biezhi dziivee meedz atspeleeties.

++
28.10.2014 13:39 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nezinu, kā šādā situācijā rīkotos es, bet mani pārsteidz, ka visām ir tik viegli pateikt- nepiedotu. Manuprāt, tas ir tādēļ, ka meitenes ir pilnīgi pārliecinātas, ka dzīvē nekas tāds ar viņām nenotiks, ka viņu vīrieši nekad tā neizdarīs, bet mēs nevaram zināt, kā var atgadīties. Tad bieži vien tās kategoriskās apmet kažoku uz otru pusi.

es, zinot savu raksturu, zinu, ka pat, ja censtos piedot, attiecības vienalga būtu pagalam un agri vai vēlu izjuktu, jo tas mani visu laiku grauztu! es visu laiku par to domātu, mana uzticēšanās būtu zudusi, un kamdēļ gan vajadzīgas tādas attiecības, kur - tiklīdz kaut kas ne tā vai mazākais strīds, es to mestu otram sejā un pārmestu! Sarežģīts raksturs man, zinu :D
28.10.2014 13:45 |
 
Reitings 122
Reģ: 20.12.2014
Nē, tā ir cūcība!
20.12.2014 14:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits