Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atgriezties pie dabīgās matu krāsas.

 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
Sveikas.
Dabīgi esmu blondīne, bet jau diezgan pailgu laiku krāsoju tumši brūnus matus. Tagad vēlos atgriezties pie dabīgajiem un vairs tos nekrāsot un visādi citādi nebojāt. Pagaidām staigāju ar attaugušām saknēm,kas izskatās vienkārši šausmīgi,tāpēc domāju,ka varbūt šeit ir kāda,kam ir bijusi līdzīga pieredze? Kā jūs atgriezāties pie dabīgajiem (gaišajiem) - izbalinājāt šķipsnas no sākuma vai ņēmāt krāsu ārā?...
26.10.2014 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Man arī bija dabīgās saknes gaišākas, kā krāsotie mati. Pēc visa kā izmēģināšanas, lai izskatītos normāli kamēr ataug, beigu beigās izņēmu ārā krāsu un rezultāts ļoti apmierina :) Nav jau īsti citu variantu manuprāt. Šķipsnas es tādam variantam nekad nebalinātu, jo no tiem variantiem, ko uz ielas esmu redzējusi, izskatās vnk šausmīgi...kā arī sabojāsi matus vēl vairāk.
27.10.2014 09:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bija šķipsnās krāsoti mati. Apmēram gada laikā ataudzēju. Tikmēr staigāju tikai ar savāktiem matiem, jo tad nemaz tik traki neizskatījās.
27.10.2014 09:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits