Work from everywhere

 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Aizdomājos, kāpēc gan šis darba modelis joprojām nav gana populārs pie mums, lai gan dzīvojam tehnoloģiju laikmetā.

Liela daļa darbu, kur ir darbs ar datoru, varētu tikt darīti arī no mājām.

Ieguvumi būtu gan darba devējam - samazinās izmaksas par telpu īri, elektrību, ūdeni, uzkopšanu, gan darbiniekam - samazinās ceļa izdevumi, mūžīgā laika tērēšana sastrēgumos, nav jādomā, kur/kā paēst pusdienas, nav jādomā par apģērbu, utt

Kādas jūsu domas?
Tās, kuras strādā mājās kā darbinieki, kā jums izdevās vienoties par tādu modeli?
26.10.2014 09:00 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man tas noteikti nederētu, jau šobrid esmu vienīgais darbinieks un 70% darbā esmu viena un gadās, ka dienās, kad esmu visu dienu pilnīgi viena ir sasodīti grūti piespiest sevi strādāt. Gribas labāk netā pasēdēt, kafiju padzert, paēst. Nu grūti, šausmīgi sevi jālauž. Nedomāju, ka šāds modelis ir produktīvs.
26.10.2014 13:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja sāk tizleņoties meklējam citu, kas netizleņosies...


Aha, kamēr meklējam - drabs stāv nedarīts, un tad pāris mēnešus gaidam, kamēr jaunais iestrādāsies, un turpinam cerēt, ka sitas nebūs tizlenis... Mums Latvijā pieklibo darba kultūra ļoti daudziem. Un ne CV, ne uz pieres tas nav rakstīts.
26.10.2014 13:51 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Jo darba vietā var nodrošināt darba datorus ar lokālo tīklu, grupu politiku(visiem datoriem piespiesti aizliekumi) un vel viss kaut, kas teorētiski nodrošina informācījas drošību.
26.10.2014 14:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kāpēc tā? Komunikācija aci pret aci ir daudz efektīvāka. Protams, ir atšķirība, par ko ir komunikācija - ja tā ir, lai sarunātu, cikos nākamajā dienā brauksim pie klienta, es arī izmantoju Lync vai epastu, nevis eju, jo tā ir ātrāk, bet jautājumus, kas ir pa tiešo saistīti ar darbu - kaut kādām problēmām utt. pēc iespējas cenšos risināt klātienē, lai būtu efektīvs dialogs un patiesībā tas ir daudz ātrāk nekā sarakstīties, jo sarakstoties bieži ir problēma, ka otrs var līdz galam nesaprast, ko Tu domāji.


Nē, mums tādu problēmu nav. Nerisinām jau kodolenerģijas jautājumus
26.10.2014 14:49 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
armands_
virtual private network ir risinājums šai problēmai. Nav jau obligāti jāstrādā ar sava laptopa torrentos nokačāto Win.
26.10.2014 20:23 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Diemžēl, ja strādāju no mājām, tad vīram, radiem un draugiem ir priekšstats, ka - ja esmu mājās, tad jau neko nopietnu nedaru


Jā,kad es strādāju no mājām kādu laiku,man bija tieši tāpat.Prasījās mazos pieskatīt un ko ne,jo "es tak mājās esmu,nekas diži nav jāpieskata".
Man,personīgi,patika strādāt no mājām,bet man tas bija paredzēta arī speciāla "darba istaba" (dators,grāmatu plaukti,dokumenti),ja tādas nebūtu bijis,es,laikam,nevarētu.Nepatīk darbu apvienot ar telpu kurā atpūšos,tieši psiholoģiski.
Darbs patika,iemācījos tā plānot savu laiku (no rīta sporta zāle,ārstu apmeklējumi bla bla-varēju to plānot dienas pusē,kad cilvēku iestādēs ir mazāk),bet materiālu ietaupījumu gan nebija,vairāk bija kur tērēt :D
26.10.2014 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits