Kā labāk iemācīties angļu valodu

 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Angļu valodas zināšanas man ir tikai pamata līmenī. Nu.... ne šis, ne tas. Esmu lasījusi, ka jāskatās filmas angļu valodā, bet, es izlasu tulkojumu un pat nepaspēju izsekot līdz tai valodai, kur nu vēl iemācīties.
Kādi vēl ieteikumi bez filmām, kursiem un privātstundām?
18.10.2014 21:40 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Kaut ko ieteikt tieši angļu valodai nemācēšu, jo vairs jau neatceros, kā to tik labi iemācījos, bet runājot par citām valodām, man noderēja tās pašas filmas/seriāli ar subtitriem tajā valodā (ja ir par ātru, vari apstādināt, izlasīt un laist tālāk), mūziku ļoti daudz klausos, dziesmas, dažreiz cenšos patulkot, internetā kaut kādus rakstus var palasīt, kaut vai tās pašas dienas ziņas, kur viss ir vienkāršā, saprotamā valodā, bet tik un tā kāds jauns vārds vienmēr ir. Var pirkt žurnālus/grāmatas tajā valodā, angļu valodā man ļoti patīk lasīt National Geographic un lasīt grāmatas tikai sākumā ir grūti, pēc tam jau viegli aiziet tas process, bet atkarīgs arī no tā, cik sarežģītā valodā grāmata sarakstīta. Vēl ļoti palīdz komunicēšana ar cilvēkiem, kam tā ir dzimtā valoda. Jo dažreiz šķiet, ka es taču tik labi visu saprotu, tik labi runāju un, kad tiešām tekoši jārunā ar kādu, saprotu, ka tomēr ir vairāk jāpadomā pirms runāju :D Ja neviens angliski runājošais nav pazīstams, vari kaut vai tos pašus čatus pamēģināt. :) Atceros, ka draudzene pirms angļu valodas eksāmena vienkārši katru dienu centās iemācīties 20 jaunus vārdus.. Viņai gan ilgtermiņā tā metode nelīdzēja, nezinu kā citiem.
18.10.2014 23:56 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Kādi vēl ieteikumi bez filmām, kursiem un privātstundām?


pirmā saskare ar angļu valodu man bija caur dziesmām. :D kas arī diezgan daudz palīdzēja, vismaz man. :)
19.10.2014 00:01 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
* sarunaties Skype ar anglju valodaa runajoshiem cilvekiem
* padzivot valstii, kuraa runaa angliski
* iet uz randinjiem ar kaadu angliski runajoshu virieti
19.10.2014 00:12 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Kādi vēl ieteikumi bez filmām, kursiem un privātstundām?


Grāmatas. Sāc ar kaut ko vieglu, kaut vai Krēslu vai 50 Shades. Pēc pirmajām 50 lpp būsi pārsteigta, cik daudz patiesībā saproti.


Par uzturēšanos ārzemēs. Ja tā loģiski padomā, tad ar sliktu angļu valodu tu nedabūsi darbu, kurā visapkārt tev runās labā angļu valodā, ikdienā dzirdēsi poļu un rumāņu angliskos samocījumus, ik pa laikam gadīsies arī kāds rupjš anglis.
Au-pair gan varētu izkārtot tā, ka esi angļu vai amerikāņu ģimenē.
19.10.2014 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits