Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs, mācības, ģimene...padara sievietes pelēkas

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Pēdējā laikā dažādas tēmas par skaistumu bijušas.

Atceroties filmu "Agrā Rūsa" tekstu, kad meitene gribēja mācīties un vecais Ķikulis viņai teica: "Pārāk daudz gudrības var kaitēt skaistumam"...

Kā Jums šķiet? Vai ir tā, ka jo sieviete vairāk mācās, strādā, jo biežāk ir norūpējusies, jo lielāku iespaidu tas atstāj viņas izskatā? Vai tomēr tas katrai individuāli? Kā jūs cenšaties atrauties no tā visa? Apmeklējat SPA? Ceļojat regulāri? Ko darat, lai nebūtu mūžīgi stresainas, norūpējušās un negrautu skaistumu, gan iekšējo un ārējo? :)
15.10.2014 23:08 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
*gan iekšējo, gan ārējo
15.10.2014 23:10 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Domāju, ka vislielākais neglītums ir ar intelektu neapveltītas sejas.
15.10.2014 23:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Vai tad to tā uzreiz var pateikt, paskatoties uz cilvēku?

Bet vairāk gan tēma par to, ko sievietes dara, lai nejustos kā vienmuļā pelēkā vāveres ritenī? Kas uzmundrina, liek justies labāk, liek izskatīties labāk?:)
15.10.2014 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es domāju, ka sieviete, kura dara to, kas viņai sagādā prieku, aizraujas ar savu kaislību, nevis dara kaut ko tikai tāpēc, ka par to labi maksā, neizskatīsies pelēka un norūpējusies ikdienā.
Sievietes - politiķes, diplomātes un lielie bosi - ja tā ir viņu kaislība, ja viņu ambiciozitāte nāk no rakstura, no iekšām - pat guļot 4h diennaktī, ar milzīgu garīgu un/vai garīgu slodzi, lidojot pa pasauli un aiz stresa smēķējot kā skursteņi, izstaros īstu, nesamākslotu pievilcību. Bet parasti to var vislabāk redzēt uz vecākām sievietēm, kur IQ nāk komplektā ar emocionālo inteliģenci. (Aina Nagobads-Ābola, Irina Hakamada, neskaitāmās baleta pasniedzējas)

Bet SPA jau nekad par ļaunu nenāk :D
15.10.2014 23:26 |
 
Reitings 143
Reģ: 15.06.2010
Varbūt vienkārši vairāk vajag nodarboties ar to ko mīli,to kas patīk.Darbu,kas iedvesmo,studijas,kas interesē.Ja iekšēji esi harmonijā,bez stresiem,rūpēm tad arī ārēji tu staro :)
15.10.2014 23:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu vot, nezinu gan. Man jau šķiet, ka sieviete visvairāk staro tad, kad jūt pašpiepildījumu. Un lielai daļai tas ir saistīts ne tikai ar pucēšanos, mājas soli un bērnu audzināšanu, bet arī izglītību un sasniegumiem karjerā.

Protams, ja sieviete ir kā nodzīts darba zirgs, tad kāds tur vairs skaistums. Tāpēc man šķiet, ka pirmkārt jau katrai sievietei jāsaprot, kas vispār viņai ir svarīgi. Dažas ir karjeristes, citas labāk jūtas kā mājsaimnieces. Un tad ir jāizvērtē prioritātes, nevis jācenšas būt supersievietei un tikt galā ar pilnīgi visu uzreiz.
15.10.2014 23:34 |
 
Reitings 66
Reģ: 05.10.2014
Problēma jārisina saknē, ne jāpūderē sekas.

Man ir savs ikdienas darba, mācību, mājas soļa režīms, bet vienmēr atliek laiks sportam, kultūrai, draugiem, ballītēm un 1x nedēļā relaksēšanās dienai ar manikīriem, sejas maskām, grāmatu un zvilnēšanu. Viss ir balansā.
15.10.2014 23:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Par cik nestrādāju, tad leilākas prieks ir 3 x nedēļā doties uz studijām, kad varu tā teikt vairāk uzpucēties nekā esot pa mājām. Lai nebūtu nogurusi un nezaudētu veselīgu izskatu kopju sevi no iekšienes - ēdu veselīgi, dzeru daudz ūdeni, nedzeru kafiju, un kopju no ārienes - regulāra sejas kopšana 2 x dienā, 2x nedēļā apmeklēju masāžas, bet tas vairāk tādēļ, ka esmu gaidībās un man izmasē i saspringumu kaklā, gan kājas, lai labāka asins cirkulācija un citi patīkami effekti no tā visa. Regulāri eju staigāt. Vienmēr man ir kopts pedikīrs, manikīrs, uzacis un tīri, smuki mati.

Mans vīrietis atkal ļoooti priecīgs vienmēr, kad redz mani mācāmies, sakot, ka patīk viņam uz mani skatīties kā es mācos :D
16.10.2014 00:27 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
16.10.2014 00:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai ir tā, ka jo sieviete vairāk mācās, strādā, jo biežāk ir norūpējusies, jo lielāku iespaidu tas atstāj viņas izskatā? .... Kā jūs cenšaties atrauties no tā visa?


Man ir pavisam citāda "problēma", visu laiku štukoju, kā ieintegrēt savā ikdienā vairāk darba un kaut kādas mācības. Tādā veidā es cenšos atrauties no garlaicīgās ikdienas dzīves.

Un štrunts par skaistumu :) Man pēdējos gados ir gan pāris sirmi mati, gan, ja zin kur lūrēt, pāris grumbas pierē. Netraucē!

Nu labi, pieņemsim, būtu es sacacojusies, pārrelaksējusies un izskatītos kā baigā skaistule. Protams, patīkami, bet tā globāli skatoties, ko es iegūtu? Vīrs vairāk mīlētu? Bērns būtu paklausīgāks? Koteletes garšīgākas sanāktu?
16.10.2014 07:19 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Sieviete ar ģimeni, bērniem, darbu, visām mājās rūpēm un darīšanām var izskatīties jauki un starojoši. Daudz kas atkarīgs no attiecībām ģimenē. Ja tās ir labas tad visam var tikt pāri un būt jaukai.
16.10.2014 07:51 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Nelielīšos, bet par šo bieži dzirdu komplimentus.. kā tad es varot tik moži un starojoši izskatīties, ja nonstopā ir skola , darbs un citas lietas? laikam tāpēc, ka noskriešanās pa ritentiņu kā mazam kāmītim ir tas, ko man vajag tai piepildījuma sajūtai?! :) tad, kad pārlieku daudz atpūšos, jūtos vienkārši pēēēē... vajag to saspringtumu, un tas manī stresu nerada gan!
16.10.2014 08:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu labi, pieņemsim, būtu es sacacojusies, pārrelaksējusies un izskatītos kā baigā skaistule. Protams, patīkami, bet tā globāli skatoties, ko es iegūtu? Vīrs vairāk mīlētu? Bērns būtu paklausīgāks? Koteletes garšīgākas sanāktu?


Šī loģika man patīk, sasmējos par kotletēm :D bet patīk nostāja :)
16.10.2014 08:56 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Kā Jums šķiet? Vai ir tā, ka jo sieviete vairāk mācās, strādā, jo biežāk ir norūpējusies, jo lielāku iespaidu tas atstāj viņas izskatā?

Pilniigi noteikti!! Apkaart ir tik daudz paziistamas sievietes, kuras loti daudz straadaa, godiigi sakot, daudzas no vinaam izskataas daudz vecaakas par saviem gadiem! Protams, viss atkariigs no taa kaadam meerkim tas viss tiek dariits.. Ja sievietei patiik buut darbos, maaciibaas un vinai tas nesagaadaa lielas ruupes, tad, jaa.. Vina arii atveelees laiku visiem spa un citaam skaistumkopsanas lietaam, lai savestu sevi kaartiibaa! Tacu, taas, kuras "raujas", piemeeram, lai nopelniitu iztiku un nodrosinaatu gimeni un citu iespeeju vinaam nav, taas tiesaam izskataas daudz svakaak.. Nogurums dara savu! Un, vinam pat nav jaabuut ilgstosam.. Kaut vai, sevi paveerojot pec gruutas un garas dienas.. Nav forsi! :D
16.10.2014 09:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits