Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunības sirdsāķītis..

 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2014
Vairāk, kā pirms sešiem gadiem stiku puisi, augums, raksturs, attiekse- viss pa manai gaumei (lai vieglāk saprast nosaukšu viņu par Krišu :D ). Mums bija un ir daudz kopīgu paziņu un draugu. Kopš pirmās tikšanās reizes nespēju viņu izmest no prāta. Sākumā bija daži kopīgi vakari, taču vēlāk nospriedu, ka viņam nav intereses par mani, neesmu no meitenēm, kas kārsies kalā, tāpēc atkāpos. Kādu dienu ar draudzenēm bija jādodas uz viņa brāļa dzimšanas dienu, cerēju, ka viņu nesatikšu, bet patiesībā to vien gaidīju ( kā jau tas notiek ar vairumu sieviešu :D). Protams, ka tajā vakarā satikāmies, vakars bija lielisks, sarunas, skūpsti un smiekli, pienāca rīts, devos mājup un tā viss beidzās. Pēc pāris dienām man uzrakstīja viņa draugs un jautāja vai nevēlos satikties.... nospriedu- kāpēc gan ne (Pēc tam bijām pāris, pēc 2 mēnešiem abi sapratām, ka nesanāks, katrs devāmies uz savu pusi ).

Ar Krišu kontaktus vairs neuzturējām, taču uz ielas satiekoties viens uz otru skatījāmies, kā brīnumu ieraudzījuši- mirdzošas acis un smaids līdz ausīm. Un tā pagāja 3 gadi, kad pēkšņi vienā vakarā viņš pazvana un saka ka esot pie manas mājas. Biju šokā, bet protams ārā izgāju, kādu stundu parunājām un tad devos iekšā. Nākamā dienā sapratu.... mīļā tev ir problēma- biju atkal ieķērusies viņā, nespēju par viņu nedomāt. Sākām biežāk sazināties, ar draugiem kopā atpūsties, viss bija jauki, līdz brīdim, kad sapratu... viņa jūtas neaprobežojas ar viena vakara sakariem , taču tā vietā, lai kontaktus uzturētu viņš sāka izvairīties, sapratu, ka viņš mūk. Vēlāk manas aizdomas apstiprinājās.. viņš pats atzina, tad kad viņš sāk just ka pārāk daudz man pieķeras viņš aizmūk. Bija silts rudens vakars, sēdējām parkā uz soliņa, stāstījām kā katram šā mēneša laikā gājis un tad BAAAc, viņš man paziņo, ka vēlas būt ar mani kopā, ka to vēlējās arī pirms 6 gadiem, taču es esot sagājusi kopā ar viņa draugu...maigi sakot biju šokā. Viss nebija tik viegli jo man ir puisi. Krišam pateicu nē, bet kadru vakaru eju gulēt ar domām par un ap viņu. Sīs jūtas un domās mani morāli nogurdina, taču no sirds ceru, ka reiz pienāks tā diena, kad redzot viņu tauriņi vēderā nelidos un vakari būs bīvi no domām par viņu. Varbūt varat padalīties padomos, kā izmest viņu ja ne no sirds, tad vismaz prāta. ;)) Stāsts ir ļoti saīsināts, jo savādāk būtu 200lpp romāns :D
15.10.2014 04:40 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Varēji jau pamēģināt , varbūt viņš ir tavs īstais.

Varbūt otru tādu laimi dzīvē nesastapsi. Cilvēki taču mēdz mainīties un ja viņš bija bruņču mednieks tad varbūt tafad ir izskrējies , un gatavs attiecībām.

Nu vien vārd sakot Kas neriskē tas nedzer šampanieti !
15.10.2014 07:40 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Pievienojos Leeseda viedoklim. A ja nu?! :) Krāpt gan nebūtu forši, BET ja jau tev ir tauriņi dēļ jaunības sirdsāķīša, tad tavs tagadējais puisis arī īsti nav tas, kuru tev vajag blakus ;)
15.10.2014 07:43 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Ja jau Tev vińš ir prātā un sirdī, kāpēc nelaid vałā savu esošo draugu, pēc gadiem tāpat izškjirsieties, tak visu mūžu netēlosi, ka mīli vińu.
15.10.2014 08:15 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kā man patīk šādi stāsti...:)

Piekritīšu meitenēm-pamēģini. Ja arī nebūs īstais, tad vismaz zināsi, jo tagad tik un tā neizklausās, ka pašreizējais puisis Tev nozīmē tik daudz, lai atteiktos no iespējas, varbūtības izdzīvot kaut ko tādu, kas ar katru nemaz negadās.
15.10.2014 08:37 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Man bija līdzīgs gadījums. Beidzās ar salauztu sirdi.
15.10.2014 08:44 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2014
Ja vien tas būtu tik viegli... viņš baidās no nopietnām attiecībām. Kad viņš jūt, ka pārāk daudz raksta man(pēc viņa prāta :D), aicina ārā utt., tad uz kādu mēnesi nozūd, vēlāk atkal viss no gala.

Tagadējai puisi man ir ļoti tuvš un mīļš, tomēr mīlestība no manas puses laikam tā nav. Esmu ļoti aktīva, nespēju mierā nosēdēt, taču man puisis ir pārāk nopietns... ar Krišu viss ir otrādi, viņa klātbūtnē jūtos tiešām brīva, nenākas neko no sevis tēlot. Katrā tikšanās reizē nākas izdarīt ko tādu, ko atceries ar smaidu sejā. Kā viens otram teicām- mēs viens otra drūmo ikdienu padaram jautrāku. :D
15.10.2014 14:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Piekrītu tam, ka jāpamēģina, jo ja Tu mīlētu savu tagadējo, tad nezaudētu jumtu dēļ "Kriša" ;) atliek riskēt!
15.10.2014 14:20 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2014
Tad kad viņš piedāvāja būt kopā, dusmās pateicu ka nē. Tagad laikam atliek vienkārši nozagt viņu :D
15.10.2014 14:28 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Tagadējai puisi man ir ļoti tuvš un mīļš, tomēr mīlestība no manas puses laikam tā nav.

ja šādi domā, tad labāk nemocīt otru cilvēku, jo beigās tāpat izšķirsies.. un ja ir sirdī tas Krišs, atliek vien mēģināt ar viņu :)
15.10.2014 14:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es gan nemēģinātu. ne tu viņam īsti patīc nekā ...gan jau nav normālu variantu ,ir sausais posms un tāpēc parādās.
Ja vien tas būtu tik viegli... viņš baidās no nopietnām attiecībām. Kad viņš jūt, ka pārāk daudz raksta man(pēc viņa prāta ), aicina ārā utt., tad uz kādu mēnesi nozūd, vēlāk atkal viss no gala.

Tev tādu vajag mūžīgi pazūdošu?
15.10.2014 14:54 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ja otrs ļoti patīk,tad nemūk, bet gan mēģina atrast veidu kā būt ar viņu pēc iespējas kopā. šāda nozušana uz mēnesi neliecina par lielu interesi
15.10.2014 14:55 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2014
Tur jau tā lieta, ka seksa mums nav bijis, tāpēc arī nav tā, ka mani viņam vajag lai apmierinātu savas vajadzības.
15.10.2014 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits