Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopā būt neiespējami

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Meitenes, lūdzu ,vai kādai ir bijis tā, ka sāk veidoties attiecības, bet lai gan jums kopā ir brīnišķīgi, labi utt, tomēr viens nepareizs solis no viņa puses, un Tev liekas, ka vienkārši zeme zem kājām pazūd? Piemēram, izsaka tādus vārdus kā piemēram ,pagriezies, lai es neredzu to meiteni?
Viss iesākās varbūt ne tik skaisti kā vajag, bet turpinājums bija ļoti labs... Neesam ilgi pazīstami, bet es jūtu, ar visu savu būtību to, ka viņš būs laidējs pa kreisi, es redzu viņa galerijas, kur pilns ar meitenēm viņam ķeras apkārt, viņš to parādīja vienreiz ar savu attieksmi, un katru reizi tikai lūdz miljons piedošanas, lai gan man nevajag tos vārdus, man vajag darbus. Kā tas nākas, ka ar kādu kopā ir tik labi, tomēr Tu aptver, ka nedrīksti būt ar viņu? Vai tiešām ir iespējams, ka kāds, kuru Tu nepazīsti 100 gadus , Tevi spēj ļoti sāpināt vienā acu mirklī?
14.10.2014 13:02 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Cik noprotu, runa ir par to pasu puisi ar kuru iepazinies netaa un nezinaaji, cik nopietni vins veelaas ar Tevi attieciibas?!
Vai tiešām ir iespējams, ka kāds, kuru Tu nepazīsti 100 gadus , Tevi spēj ļoti sāpināt vienā acu mirklī?

Peec pieredzes varu pateikt, ka jaa, tas ir pilniigi iespeejams!!
Katraa zinaa, redzu, ka nekas dizi uz prieksu Jums nav pabiidiijies, ja?
14.10.2014 13:08 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Kinetic, Tev ir ļoti laba atmiņa. :)
Bīdījās viss uz priekšu, tur tā lieta. Vnk cilvēks ir ar slīdošu kāju, teiksim tā. Un nezinu kāpēc ir iespējams tā sacepties par idiotu.
14.10.2014 13:24 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Un nezinu kāpēc ir iespējams tā sacepties par idiotu.

Jo deel labiem viiriesiem diez vai, ka mums, sievieteem, vajadzeetu "cepties" :D Bet, ja nopietni, tad, ja vins tiesaam ir taads kaa apraksti, tad nedomaaju, ka tur buus kaads nopietns turpinaajums, katraa zinaa, ne taads kaa Tu gribeetu.
14.10.2014 13:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Turpinājums - vēl vairāk asaru. :D Izraudoties palika daudzreiz vieglāk. Tādi mērgļi apkārt vazājas, bradā pa citu dzīvēm, nežēlojot nevienu. uhh, labi, ka intuīcija reizēm strādā spēcīgāk par sirdi. :)
14.10.2014 13:42 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Kā tas nākas, ka ar kādu kopā ir tik labi, tomēr Tu aptver, ka nedrīksti būt ar viņu?
Kādā veidā viss iepriekšminētais liek domāt, ka ar šo cilvēku tev ir labi?! Man šķiet, ka nav nemaz labi...Ja džeks spēj pateikt, lai pagriezies, jo nespēj citu aplūkot, un tu vēl iedomājies cik foršs viņš ir! Es nesaprotu kā meitenēm trūkst pašlepnuma!
14.10.2014 13:43 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Milano, kad bijām divatā, brīnišķīgi, sarunas un labi vienam ar otru, kad vienkārši apkampjamies.. Sajūta ļoti patīkama.
Bet turpinājums absolūti nemaz... Piemēram sarunā uz to precizo laiku satikties,, pusstundu vēl neatbild, un tad tā ķip, oj, nesanāca sastapties uķi puķi. a meitene uz viņu gaida, tas tak nav normāli. Un klubā sevi pierādīja. Un tajā, ka jau sākās mājieni par palikšanu pie viņa pa nakti. Bet tā viss bija ļoti labi, viegli jutos viņa klātbūtnē, cilvēks kā tāds nespieda uz zemi.
Jā, es pati arī esmu cīnītāja, nekad nesaprotu tādas meitenes, kas pēc kā tāda vēl var par kaut ko pat iedomāties. NU tagad, 4 gadus pēc pirmā puiša (kurš bija tieši tāds pats) uzkāpu uz superīgu otrreizējo grābekli, paldies dievam, ka neesmu ar viņu gulējusi. Jutu, ka nebūs labi, draudzene jau arī teica, ka nevajag ar tādu. Nu un ar katru dienu arvien sliktāk palika. knapi pazīstami, bet strīdi jau uz urā...
14.10.2014 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 1030
Reģ: 20.05.2013
Kkā liekas līdzīgi kā man bija, un paldies dievam ka IZBIJA, jo es tādu pasūtīju ratā.. Mūždien likās, ka ceļ savu pašapziņu bāžot bildes ar svešām meitenēm un dievojās un lūdzās piedošanas, ka nekas jau tur nav. Bet es sapratu, ka ar tādu tipāžu man nebūs pa ceļam. Drīzāk viņam pašam ir kkādi kompleksi un tādā veidā viņš guva baudu, ka ir iekārojams un ka viena muļķīte viņam katru otro dienu piedod. Jā, divatā arī viss bija perfekti, bet nu, tas neatsvēra viņa pārējo rīcību, kas kā manam vīrietim likās dīvaina.
14.10.2014 13:59 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Acīmredzot nemāki izvēlēties pareizos vīriešus.
14.10.2014 15:58 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Reiz dzirdēju gudru domu - ja nepārtraukti piesaista viena veida vīriešus, piemēram, pa kreisi laidējus, tad it kā kaut kas esot jāmaina pašai sievietei/meitenei sevī. Tad, kad notikšot izmaiņas, tad nāks citādāki vīrieši. :)

Nezinu, cik tur tās patiesības. :)
14.10.2014 16:26 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Domāju, ka padomi Tev vairāk nav nepieciešami, tāpat esi visu sapratusi. Vien atbalsts :) Es savulaik, pirms ļaut vaļu jūtām, analizēju, kāda ar konkrēto puisi būs ģimene, dzīve pēc 5 gadiem, jo viņš jau nemainīsies. Momentā daudzi atkrita, jo sapratu, ka paldies, tādu dzīvi negribu! Kaut arī pats par sevi puisis bija labs. Ātrāk atlaidīsi garāmgājējus, ātrāk atnāks Īstais :) Vēlu veiksmi pareizās izvēles izdarīšanā!
14.10.2014 16:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Uzspļauj uz viņu!
14.10.2014 17:11 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Liels paldies par padomiem un atbalstu.
Sjelo, sastapu tādu pašu kā mans pirmais puisis, toreiz izdarīju kļūdu- turpināju attiecības, mocījos, raudāju. Vajadzēja( jutu) viņu pamest, neizdarīju tā. Atnāca tieši tāds pats un šoreiz esmu izdarījusi pareizi, ja puisis nespēj izjust cieņu un tik ātri parāda sevi no vissliktākās puses..tur nekas nebūs. Un jā, nākotni pat gribot ar viņu vienkārši nespēju iedomāties, pārāk sūrs liktenis!
Vienkārši vēlējos dzirdēt, vai tā kādai ir gadījies, kā redzu, ir. :)
14.10.2014 20:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Viņš tevi vēlējās tikai seksam. Un, jā, acīmredzot tev kaut kas nav kārtībā, jo nemāki izvēlēties vīriešus sev blakus.
14.10.2014 20:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits