Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos

 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Oktobris ir tas mēnesis, kurā uzņēmumi parasti pasūta korporatīvās dāvanas, lai tās paspētu saņemt laicīgi pirms Ziemassvētkiem. Varbūt variet padalīties ar idejām - ko jūsu darba vietas uzņēmums ir dāvinājis sadarbības partneriem? Vai varbūt Jums vai vīram/draugam/sievai ir uzņēmums un esiet bijušas/-i iesaistītas/-i korporatīvo dāvanu sagādāšanas procesā? :)

Mūsdienās korporatīvo dāvanu piegādātāji principā nodrošina gandrīz jebko, vairāk varbūt tieši vēlos dzirdēt viedokli - kas jums pašām šķiet noderīga/jauka korporatīvā dāvana Ziemassvētkos? Jo vismaz es negribētu sev mājās/darbā n-padsmit krūzītes ar citu uzņēmumu logo :)
10.10.2014 09:48 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Ļoti patika kā pagājšgad viena partnerkompānija uzdāvināja pašceptus kēksiņus. :) Viņi bija taisijuši kolektīvo meistarklasi keksiņu cepšanā un nākamajā dienā šos pašus keksiņus izvadāja un sadāvināja saviem korporatīvajiem partneriem/klientiem :) Dikti sirsnīgi. Labākā šāda veida dāvana, kāda ir saņemta.
10.10.2014 09:51 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Mēs vienmēr gatavojam gardumu grozus. Kādā gadā klāt ir individuāla dizaina priekšmeti, ko izgatavojam paši.

Tā padomājot, no citiem partneriem saņemtie vienmēr noderīgi ir galda kalendāri. Tie atnāk tik daudz, ka sadalam uz visiem kolēģiem. Vairāk nekas nenāk prātā.
Pārējie loriņi (krūzītes, pildspalvas, kādi citi apdrukātii priekšmeti) tā arī stāv pa skapjiem un gaida Pastardienu :D
10.10.2014 09:55 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Gita42, lieliska ideja! Zinu vienu uzņēmumu, kurš uz Jāņiem saorganizēja visus darbiniekus - sēja jāņu sieru un pēc tam dāvināja partneriem. Man arī šķiet, ka forša dāvana ir apēdama/izdzerama, jo īpaši tad, ja dāvana tiek pasniegta uzņēmumam, kurā strādā diez gan daudz darbinieki - tad visi var panašķēties pirms svētkiem. Bet no otras puses, laikam labais stils ir vienmēr un visur drukāt sava uzņēmuma logo/nosaukumu, lai tas partnerim vienmēr būtu kaut kur acu priekšā..
10.10.2014 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man arī liktos forši kaut kas pašgatavots vai arī izmeklētas šokolādes kočas vienkārši bez logo.
No apdrukātām lietām patīk plānotāji un lietussargi.
10.10.2014 10:14 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mēs gatavojām parasti gardumu paciņas, ko paši smuki noformējām. :)

Forša dāvana vēl man likās ļoti gardas končas + svecīte tādā skaistā svečturī katram mūsu biroja darbiniekam no viena uzņēmuma, jo parasti jau tās dāvanas ir tjipa visam ofisam, bet tas likās tā personiskāk.

Neforšākā dāvana man likās liela (gandrīz A4) piparkūka, uz kuras bija uzņēmuma novēlējums, logo..BET tā piparkūka bija nekam nederīga - bieza, cieta, peee. Man šķiet, ka tā tur pastāvēja un pēc tam tāda arī ielidoja misenē.
10.10.2014 10:46 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Man patika flaškarte – uzņēmuma logo, kā arī apzeltīta flaškarte – piekariņš. Noderīgi – auduma iepirkuma maisiņš (izmantoju vairķaus). Interesanti, bet neizmantojam: šķiltavas svecēm, riekstu stangas un ... nezinu kā to nosauc ... piknika soma 2 vīna glāzēm un vīna pudelei.
10.10.2014 10:58 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Jā, riekstu stangas it kā foršas, ja dāvina tos riekstus, bet tā kā katru gadu vairāki tās riekstu stangas dāvina, tad var sanākt tā, ka galīgi nenoderīgas beigās.. :D
10.10.2014 11:00 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Saldumi(kuri ilgi var stāvēt), vīni. Flaškas arī būtu foršas.

Pagājušajā gadā dažiem bija dzelzs(laikam) pakavi, kurus neviens tā arī nezināja kur likt. Un kaut kādi sāls maisiņi. It kā jau orģināli, bet nu galīgi nepraktiski.

Kopumā patīk prakstiskas vai ēdamas un dzeramas lietas(ne šokolāde ar sieru uz Jāņiem :D).
10.10.2014 11:35 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.11.2014
Varu ieteikt fantastisku uzņēmumu, kurš veido gan orģinālas korporatīvās dāvanas, pasākumus un svētkus, gan arī piedāvā dāvanas ar odziņu jebkuram cilvēkam.
Lielākoties visu gatavo ar rokām un izejmateriālus ņem no pašmāju ražotājiem.
Viņu web lapā visu var apskatīties. http://zemenitessniega.lv/
23.11.2014 22:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits