Ir lasītas citas autores grāmatas par līdzīgu tēmu.
Drīzāk sliecos piekrist, īpaši tāpēc, ka pati gluži nesen izskaridīju dažādas slimnīcas, dakterus, rentgenus, analīzes un visu ko, galu galā konkrētas diagnozes vietā saņemot vien aptuvenus minējumus, kuri stiepās no veģetatīvās distonijas līdz iekaisušam vai saspiestam nergam mugurkaulā. Kad piefiksēju, ka simptomi mazinās un izzūd līdz ar to, ka es sakārtoju kādu sev ļoti lietu (un sakārtoju vispirms galvā), aizsviedu pa gaisu visas man izrakstītās zāļu un smērīšu kastītes.
Tomēr domāju, ka psiholoģiskie aspekti kā slimības cēlonis nav absolūti. Piemēram depresija. It kā psiholoģiska slimība, toēr kāpēc tik bieži ārstē ar zālēm? Tāpēc, ka to, kas mums darās galvā ietekmē arī organisma ķīmija un to reizēm var balansēt ar medikamentiem - ķīmiju.
Manuprāt visefektīvāk ir savienot abus, arī vēža slimniekam būs lielākas cerības izārstēties saprotot slimības cēloņus, kas it kā ir vienkārši, saprotot, kāpēc un saprotot, ka tas ir uzveicams. Noteikti lielākas kā tam, kurš domā, kāds nabadziņš viņš ir, cik viņam slikti un glābt var tikai ķīmijterapija, nekas cits.