Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Suņu staidzināšana

 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Sveikas, meitenes ,ar draugu vēlētos aizbraukt pastaidzināt suņus, aizvest kādu pārtiku,kurās patversmēs tas ir iespējams, kura ir to darījusi,lūdzu apstāstat kas un kā ;)
08.10.2014 10:11 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Jo ir pagājuši 2 gadi, un gribu zināt, kas ir mainījies. Aktuāls tas pats jautājums - kur var staidzināt suņus.

Kāpēc vēl cilvēki paceļ tēmas?
11.04.2016 10:39 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un Tu to pacēli jo???
11.04.2016 00:06 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
UP. Paceļu tēmu
10.04.2016 23:49 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
watchingandtalking, mans mērķis nebija tev kaut ko ieskaidrot un pierādīt. Tikai gaidīju atbildi manis uzdotajam jautājumam par to vai labāk nedot iespēju dzīvniekam izskrieties pirms tas nonāk īstajās mājās (JA NONĀK). ?!
09.10.2014 00:55 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Jā...ka tikai neizdarīt kaut ko labu. Un tad citās diskusijās visas brīnās, kur izrauti teksti, ka mums ir vienaldzīga un negatīva sabiedrība.
Es varu nošokēt vēl vairāk - es mēdzu pabarot izsalkušu, žēli ņaudošu pagalma kaķi, lai gan zinu, ka neņemšu viņu iekšā dzīvoklī. Man liekas bezsirdīga tāda attieksme - ja neņemu pie sevis, tad nedarīšu arī neko labu.
08.10.2014 15:57 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Jā ar bērniem arī tā dara, to es zinu, bet iemesls parasti ir, lai ar bērnu iepazītos un vēlāk adoptētu, nevis vienkārši pastaidzina katru dienu citu, lai tie būtu izklaidēti.


Nope. Viesģimene, agrāk - uzticības persona. Bērns reizēm pacieojas ģimenē vai ar viņu brīvdienās, teiksim, kino kopā apmeklē, bet dzīvo viņš bērnunamā.
08.10.2014 15:45 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Absurdi.Esmu strādājusi patversmē.Tie suņi grib srkiet!Daļa ir ļoti aktīvi,kas savā ķēdē visu dienu griežās uz rinķi un rej,jo ir garlaicīgi,gribās izskrieties.Dzīvoja viņi tur kā lielai daļai dzīvo suņi-pie ķēdēm,reizi,divas dienā atnes ūdeni,reizi dienā paēst,garām ejot pakasa aiz.Bet sunim vajag aktivitātes.Nedomāju,ka kādu tur uztrauc,aka viņu nepaņēma mājās,pēc pastaigas visi bija priecīgi un noelsušies,nevis drūmiem ģīmjiem sēdēja vai kauc,aka līdzi neņēma.Kaut ko tādu var pateikt tikai cilvēks,ka spatversmē nekad nav bijis un tos suņus staigāt vedis.Protams,ka viņi negrib atpakaļ būrī,jo tur ir garlaicīgi,bet vai tad tāpēc,ka viņš negrib atpakaļ liegt viņam iespēju kādreiz tikt ārī ārā?
08.10.2014 15:31 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
watchingandtalking,
Slēdzam tēmu un atbildiet labāk uz autores jautājumu, nekā kaut ko rakstat man un mēģinat pārliecināt

diskusijā arī tika atbildēts uz autores jautājumu, līdz kamēr to pārtrauci ar savu filozofēšanu... tāpēc uzreiz izteicu pretēju viedokli, lai nemusinātu meitenes (kas to tikai vēl apsver), ka suņa izvešana pastaigā patiesībā ir teju vai sadisms. bet piekrītu - visu gaišu.
08.10.2014 15:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man sirdsapziņas nav, neesmu arī emocionāli nenoturīga, tas nav iemesls. :D ar to arī beidzu bezjēdzīgo diskusiju :D :D ;D Es palieku pie saviem uzskatiem un tas, ka tie nesakrīt ar jūsu nenozīmē, ka man jāpavada savs brīvais laiks par to runājot šeit. Manas domas nemainīsies, jūsu arī nē. Slēdzam tēmu un atbildiet labāk uz autores jautājumu, nekā kaut ko rakstat man un mēģinat pārliecināt :D :D :D

Parasti jau saka, ka nevajag diskutēt par reliģiju un politiku, tagad šim sarakstam jāpievieno arī suņi :D :D :D
08.10.2014 15:05 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Kādu vēl sirdsapziņu? Ne jau mani suņi tur sēž. Palīdzu pēc savām iespējām. Ja tev pārāk švaki nervi, lai aizietu un apskatītos, tad sēdi un priecājies par to cik labi rūpējies par savu suni. :)
Starpcitu, ja uz patversmi aizbrauc 2 cilvēki, tad ir iespējams pastaigā izvest pat 6 suņukus! Tā kā vismaz manas mazpilsētas sunči gandrīz katru dienu tiek pastaigā.
08.10.2014 14:54 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Savu pirmo komentāru tikai tāpēc arī vien ierakstīju, lai iedrošinātu meitenes, kas varbūt baidās par sirdsapziņas pārmetumiem - kad pēc jauki pavadītas dienas ar suni viņš jāatstāj patversmē...
Arī pati iepriekš ilgu laiku drosmējos braukt uz patversmi, jo domāju, ka pie katra suņu būra raudāšu, ka nevarēšu aizbraukt mierīgu sirdi mājās. Tā nav. Suns ir laimīgs iziet pastaigā, pakomunicēt ar cilvēku, daudziem arī ir nepieciešama šī socializācija, jo apkārt ir daudz suņu. Tad var aizmirsties uzvedība cilvēka klātbūtnē, iešana pie pavadiņas. Viņš nesēž būrī ar apziņu, ka kāds viņu tajā būrī ielika (ok skarbi, bet piemēram: tāpat arī dzīvē - pat spīdzināts suns, turēts 1x1 metra kastē, mīl savu saimnieku), bet gan gaida tos prieku un emociju mirkļus, kad vien tie ir iespējami (spīdzinātam sunim - kad "saimnieks" retu reizi atnes ēst)

Ja kaut vai parēķinām, ka vidēji suns patversmē pavada gadu, daži - pat 2, 3 gadus... Jā, tiešām "labāk" pie suņiem ir aizbraukt tikai tad, kad esi spējīgs viņu adoptēt. Tā ir utopija.
Paldies cilvēkiem, kas saprot patversmes suņu realitāti un aizdodas viņus staidzināt, iedot kādu kārumu, kaut vai caur režģiem paglāstīt... Un, ja jau tik ļoti tā patversmes darbība rūpētu, varētu jau arī braukt saimnieciskos darbos palīdzēt, lai nav suns atpakaļ būrī jāliek. Bet, protams, labāk par bērniņiem sākt gudri di*st.
08.10.2014 14:52 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Sintija_sk

Nu staidzini, ja tev patīk savu sirdsapziņu tā apmierināt :) Katra brīva izvēle, vienkārši man tas nav saprotams, un viss... nav cosmo suņu jūtu pārzinātājām, jāmēģina pārliecināt. Nebraukšu un nestaidzināšu, ja vien netaisīšos ņemt kādu uz mājām. Un ja jau mēs visas tā protam iejusties suņa ādā, tad manuprāt tā ir spēlēšanās ar suņa jūtām, viņš paskrien, papriecājās un pēc tam piedzīvo super vilšanos, jo viņu iespundē atpakaļ un aizbrauc prom. (Izņēmums ir tad ja nu tiešām brauc KATRU dienu staidzināt vienu un to pašu suni, tad es to vēl atbalstītu)
08.10.2014 14:43 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Zini, arī katrs patversmes bērns būtu priecīgs kaut vai par to, ka kaut vai nedēļas nogalēs pie viņa atnāktu kāds konkrēts cilvēks, kurš viņu aizvestu uz kafejnīcu, akvaparku, zoodārzu vai kur citur.
Jeb tu domā, ka viņi arī dzīvo ar tādu domu - ja neadoptē, tad nemaz lai nelien pie manis!? :D
08.10.2014 14:35 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Tad, tavuprāt, vēljoprojām labāk ir neiet VISPĀR tā vietā lai iepriecināt suņus, atbrīvojot tos no būra/ķēdes un kārtīgi izstaidzinot? :D
Nu, malacis, ka tā mīli un staidzini savu suni. Man, piemēram, suņa nav un nebūs kamēr nebūs piemērota dzīvesvieta.
Bezsirde esi tu, sēžot mājās un neliekoties ne zinis par to kas vispār notiek dzīvnieku patversmēs, aizbildinoties ar to, ka tev taču jau ir viens suns par kuru rūpējies. :D
08.10.2014 14:32 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
M. Butterfly

Jā ar bērniem arī tā dara, to es zinu, bet iemesls parasti ir, lai ar bērnu iepazītos un vēlāk adoptētu, nevis vienkārši pastaidzina katru dienu citu, lai tie būtu izklaidēti.
08.10.2014 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
tur reālam bezsirdim jābūt

nu, kā tā var pateikt?

es ne tuvu neesmu bezsride, bet nu neraudu es patversmē, neraudu arī internetā skatot bildes un visus paziņojumus.
ko man sīpoli jāņem, lai es varētu paraudāt?
08.10.2014 14:21 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Jā man ir suns, kuru staidzinu, mīļoju un rūpējos un viņš dzīvo pie manis. Ja brauc uz patversmi ņem viņu mājās. Braucat tad arī uz bērnu namiem pamīļot bērnus, aizvedat viņus uz atrakcijām un pēc tam palaižat atpakaļ bērnunama ikdienā...


Nuuu, vispār jau tas sen notiek, tam gan ir vajadzīgs nokārtot īpašu statusu.

Neklausieties meitenes, sunči ir priecīgi izskrieties :)
08.10.2014 14:20 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Kinetic

Es jau par to pašu, nesaprotu, kā var pastaidzināt un ielikt atpakaļ būrī.. tur reālam bezsirdim jābūt :(

Bet re ka es tā sliktā te esmu ar saviem uzskatiem :D
08.10.2014 14:19 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Es apbriinoju visus tos cilveekus, kas brauc uz patversmeem un pavada laiku ar tiem suniisiem. Pati esmu vairaakkaart nodevusi sedzinas un dazaadas citas nepieciesamaas lietas, tacu, pati gan nekad neesmu braukusi. Esmu par "miikstu" :D Man pietika ar to vienu vieniigo reizi, kad atveeru maajaslapu, ieraugot visus tos dziivniekus, kas bez maajaam palikusi, apraudaajos kaa maza meitene. Skumji.
08.10.2014 14:15 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Sintija_sk

Jā man ir suns, kuru staidzinu, mīļoju un rūpējos un viņš dzīvo pie manis. Ja brauc uz patversmi ņem viņu mājās. Braucat tad arī uz bērnu namiem pamīļot bērnus, aizvedat viņus uz atrakcijām un pēc tam palaižat atpakaļ bērnunama ikdienā...

Šādu staidzināšanu atbalstu tikai, tad ja grib no patvesrmes to suņuku ņemt, bet pirms tam vēlas iepazīt, vai nav agresīvs, kā saprotas ar cilvēkiem un kā sadzīvo.
08.10.2014 14:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits