Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KO juus sanemat no sava viiriesa?

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Es te taa aizdomaajos...Ko juus sagaidat no sava viiriesa un vai to sanemat savaas attieciibaas.. Jo vecais teiciens - no expectations, no disappointment, uz attieciibaam laikam nedarbojas. Pienemsim ruupes vienam par otru. Vai paarmetat biezi savam viirietim kaut ko?
Biezi dzirdu, ka sievieteem daudz nevajag, galvenais, lai viirietis materiaali nodrosinaats, patstaaviigs, gurds, izskatiitgs utt...
Un es par so teemu taa domaaju, jo visaas manaas attieciibas man ir pietruuksui drosiibas sajuuta, kad es justu, cilveekam uztrauc, vai man viss kartiibaa, emocionaali vai fiziski. ir tadi viiriesi, kas vnk daudz runaa... Vai vispaar varat savam viirietim paraudaat uz pleca par suudiigu dienu? jeb tam ir domaatas draudzenes?
06.10.2014 12:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mīlestību, rūpes, atbalstu. Sajūtu, ka esmu viņam vissvarīgākā, ka varu uzticēties it visā.
06.10.2014 12:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pa lielam, vairāk vai mazāk, varu teikt, ka saņemu visu, ko sagaidu, jo negaidu to, ko nesagaidīšu ;) pilnīgi mierīgi varu pačīkstēt par sliktu dienu, garīgo un vēl visādiem sīkumiem, kas ari viņam pabojā garīgo, bet viņš nesūdzas :D Protams, ka ir lietas, kuras viņš nekad nesapratīs un es arī negaidu to no viņa, jo par mēneša īpašajām dienām varu čikstēt, bet tas ir bezjēdzīgi, jo to visu labāk saprot draudzenes!
06.10.2014 12:09 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tādas lietas, kā rūpes un uzklausīšana pēc smagas darba dienas man liekas pašsaprotamas lietas.
Ir lietas, ko negaidu , un kas nav sastopams bieži attiecībās, bet tāpat saņemu, prieks par to un to ļoti novērtēju. Bet, lai tas paliek starp mums.
Bija laiks, kad bieži zāģēju vīrieti un kaut ko pieprasīju, tad arī pašķīrāmies. Pēc tam sapratu, ka tā nevar un tagad neko vairs nepieprasu, viss nāk dabiski. To, kas nenāk dabiski, to pieņemu tā kā tas ir, pieprasīt kaut ko nav pareizi.
06.10.2014 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
rūpes, to sajūtu- kad esmu viņam vajadzīga.
Naudu es arī varu nopelnīt pati, bet šīs emocijas, jūtas nenopirkt par nekādu naudu.
06.10.2014 12:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Saņemu un sniedzu VISU, ko vien mīloši cilvēki var dot :)
06.10.2014 12:27 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Viņš sniedz man to, ko es negaidu. Pirms viņa nebiju iedomājusies, ka attiecības var būt tādas, ka no vīrieša puses ir tādas rūpes, gādība utt., utt.
06.10.2014 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
rakstīju- ko vēlētos saņemt. Pašlaik to nesaņemu.
06.10.2014 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Saņemu drošības sajūtu un atbalstu, jūtu, ka esmu svarīga. Zinu, ka varu paļauties uz viņu. Svarīga ir arī sajūta, ka esam tā teikt, vienā komandā, lai vai kas.

Un šis:

Biezi dzirdu, ka sievieteem daudz nevajag, galvenais, lai viirietis materiaali nodrosinaats, patstaaviigs, gudrs, izskatiigs utt...


manā gadījumā vienmēr ierindojas tikai pēc tā, ko minēju sākumā.
06.10.2014 12:40 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Pirms viņa nebiju iedomājusies, ka attiecības var būt tādas, ka no vīrieša puses ir tādas rūpes, gādība utt., utt.

Man ir tāpat. Protams, rūpes, gādība, drošības sajūta šķiet tādas pašsaprotamas lietas, bet daudzās attiecībās šādas lietas ir gana svešas. Saņemu no viņa to, ka esmu viņam vislabākā ar visām kaprīzēm, niķiem. Un, protams, ka savam draugam varu uz pleca paraudāt, pačīkstēt. Neviens cits, izņemot vēl mammu, mani tik labi nesaprot un nespēj nomierināt. Man atliek tikai ieritināties drauga azotē, kā visas problēmas šķiet tāds nieks vien. To viņā arī ļoti novērtēju, ka viņš prot manī ieklausīties, nevis pārmet man, ka čīkstu par sīkumiem.
06.10.2014 12:45 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Šīs attiecības iesākot es neko negaidīju, jo kamēr tev ir ekspektācijas, otrs cilvēks nebūs gana labs. Nekad.
Es vīru neesmu zāģējusi, vismaz ne tā, ka jāstrīdas. Čīkstēt es drīkstu, arī paraudāt drīkstu, zinu, ka saņemšu atbalstu. Kopumā, es saņemu visu, ko mīlošās attiecībās var saņemt. Un galvenais - siltumu un sajūtu, ka gribas ātrāk būt mājās :)

Finansiālais nodrošinājums, skaistums ir tikai šī brīža situācija, kura var mainīties.
06.10.2014 12:56 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Kad es raudu, manam viirietim arii ir asaras, kas smagi nobirst man uz vaiga.. Tas paradaa, ka vinam ir gruti redzeet mani skumjaas.. Taapeec nepiekriitu, ka tikai draudzenes tam paredzeetas

Vispaar man ir loti labs viirietis, visaas zinaas.. Es noteikti varu apgalvot, ka man nekaa netrukst.. Lielisks draugs, padomdeveejs un cilveeks deelj kura gribas atraak paarasties maajaas!
06.10.2014 13:08 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Pa lielam, vairāk vai mazāk, varu teikt, ka saņemu visu, ko sagaidu, jo negaidu to, ko nesagaidīšu



+
06.10.2014 13:25 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Wow, es biju iedomaajusies, ka esmu kapriiza, jo bijusais biezi paarmeta man sarezgiitiibu un rauduliigumu..Noveda mani liidz asaraam, bet nekad kopa ar mani neraudaaja, driizak atkal paarmetumi...Taatad iejuutigi viiriesi eksistee... Es taa arii iedomaajos, ka miiloss viirietis tacu sievietes asaras noslauciis un skumjas aizdziis, un ja dusmojas, tad sasmiidinaas..Kapec sieviete nevar atlauties buut emocionaala buutne..Protams, to pasu es dodu pretii...man otra cilveeka sajuutas, prieki un beedas ir svariigi..nejutos, ka otram par mani butu taapat..
06.10.2014 13:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu mans vīrietis točna nav iejūtīgs, ja es bimbāšu par muļķībām nežēlos un līdzi neraudās, bet ja būs nopietnas lietas palīdzēs visu vērst par labu.
06.10.2014 13:41 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Saņemu rūpes, mīlestību, atbalstu. Manī klausās, kad es runāju, interesējas par lietām, kuras man ir svarīgas, palīdz, kad tas ir nepieciešams. Tomēr, kad es raudu, viņš līdzi neraud, bet gan paliek par atbalstu, ja man ir smagi vai par saprāta balsi, ja man ir uznākusi "sievišķīga histērija". Man patīk, ka pret mani izturas kā pret cilvēku, nevis kā pret nevarīgu procelāna lelli.
06.10.2014 13:46 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
jo bijusais biezi paarmeta man sarezgiitiibu un rauduliigumu


ja rauduliigums notiek dien dienaa, par to, ka serialu nelauj skatiities vai par to, ka nagu nolauzi.. Tas tas jebkuru iejuutigaako viirieti izbesiitu :D. Bet , ja taas ir lietas, kas tieshaam nomaac sirdi, tad vaitad ir iespeejams maz savaadak, ka viirietis neatbalsta un nemierina? Man liekas , ka tam nevajadzetu buut kaut kaadaam wow attiecibbaas, bet gan passaprotamai lietai..
06.10.2014 14:21 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nu nee... es vsp neesmu rauduliiga.. bet ja uz mani ar peceltu balsi runaa, tad gan..

ir attieciibas, kur tas nav pashasprotama lieta, viirietis savu karjeru stutee, naudu, maaju, statusu, "kipa" biznesmenis un taadiem reti domas aizvirzas uz sievietes juutaam, jo nav laika.. Vismaz no manas pieredzes
06.10.2014 15:07 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kad es raudu, manam viirietim arii ir asaras,


es naudaudz sasmeejos par shito, es laikam nevaretu but ar tik juutigu puisi kursh raud kad es raudu.

To ,ka vinjam gruti redzet mani noskumushu vinsh parada ar ricibu ne asaraam.

Ko maneejais man 'dod'. visas lelaas lietas kuras jau tika nosauktas kaa atbalsts,sapratne, miljumu, uzklausishana utt un tad vel taas mazaas miiljaas, kaa vakarinju uztaisishana vakaraa, mazu niecinju nopirkshana lai uzmundrinatu (nagulaku, zuranulu, miljako saldumu) , aizieshana pastaigaa , 'divanu' vakari kad skatamies filmu tikai es ,kakjis un vinsh (mani miljakie vakari), smieshanaas un mulkjoshanaas apkart divvientulibaa, kad izejam arraa uz restoranu vai baaru juutos,kaa vienigaa meitene telpaa jo rezu milestibu vinja aciis (es baigi pa saldo laikam) :D
06.10.2014 15:24 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Un ko tad, kad juusu viirietis vainiigs pie juusu asaraam? Taa tacu arii gadaas ne? Un arii tad vins tikpat maigi uzklausa?
06.10.2014 15:26 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Kad es raudu, manam viirietim arii ir asaras,


nu cmanon :D nevajag jau tagad saprast ka pinksk tiesii taa pat kaa es liidzi.. Nekaa tur smiekliiga nav..Un par juutam nav jakauneejas.. Asaras ir cilveecigas, un tas nebuut neliecina par vaajumu.. Man viirietis ir speciigs ne vien fiziski, bet arii emocionaali, un tas ka ir raudaajis, ir tikai cilvecikums nevis vaajums :)

Bet katram savs :)
06.10.2014 15:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits