Its Sunday!

 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
Kārtējā vakara tēma, kā baudām pēdējo brīvdienas vakaru? :)
28.09.2014 20:40 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
cloo, oo, forši! Bet jautājums- vai dārgas? Šķiet,ka visvairāk cena biedē :D
28.09.2014 23:19 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Mincis Lētas jau nu nav. :D Bet smaržo stipri. Man ar laikam būs jābrauc iegādāties. :D Gribas rudenīgu noskaņu. :)
28.09.2014 23:21 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es arī par vaniļas svecēm! mmmm! Iešu vienu aizkūpināt! :)
28.09.2014 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits