Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VISĀM (sievietēm)

 
Reitings 198
Reģ: 24.08.2014
Hēēy, šajā diskusijā mēs varētu rakstīt katru dienu kaut ko padarīsim šo diskusīju par aktīvu :)
Nu tad tāā :D
* Kā Jūs ikdienā ģērbjaties? ( Tā kā ir moderni, vai tā kā jums pašām ir ērti) :)

*Kā jūs ikdienā kopjat savus matus lai tie būtu skaisti, spīdīgi, taisni vai lokaini, ar grifku priekšā u..t.( kādas maskas matiem u.t.t.)

*Ar kosmētiku, kā jūs darat lai jūsu seja izskatītos spīdīga, skaista, kādus kosmētikas līdzekļus jūs priekš tā lietojat!??


P.S. Šeit cerams mums būs katru dienu ko dalīties!!! ;)
Izveidoju jo man pašai intresē arī ...

Paldies visām jau iepriekš no manis, un jaukas šīs brīvdieniņas
27.09.2014 09:26 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
*man ir ērtais stils, bet cenšos ģērbties gaumīgi un sievišķīgi
*pakāpeniskais matu griezums, izmazgāju un vualā, varu iet ar tādiem. Dažreiz masku, cenšos regulāri lietot eļļiņu. Žāvēju tikai dabiski, nekādi karstie līdzekļi.
*no kosmētikas lietoju tonālo, viņš tāds viegli mitrinošs manai pussausajai ādai, tāpēc ļoti labs- maybelline dream satin liquid. Pūderi, tušas, uzacu ēnas.. bet tos cenšos retāk. :)
27.09.2014 09:42 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Sis viss jau ntaas reizes izrunaats, bet, nu ok :D
Nemot veeraa to, ka mans darbs neprasa nekaadu lietisko stilu, ikdienaa geerbjos kaa man patiik, resperktiivi-eerti! Sajos laikapstaaklos visbiezaak taas ir dzinsenes, rudeniigi zaabiisi, dzemperiits un aadas jacina. Peerkot apgeerbu, skatos, kas piesaista manu uzmaniibu, nevis to, kas "modee".

Matus mazgaaju ar sampuunu, kondicionieri, kas paredzeeti kraasotiem matiem, peec tam salieku ellinu matu galos. Maskas lieku, kad nav slinkums :D Agraak centos netaisnot vispaar, tagad, pateicoties manam matu griezumam, tas jaadara biezi (kas man galiigi nepatiik).

Ikdienaa kosmeetiku lietoju minimaali. Uzlieku sejas kreemu, reizeem bb kreemu, uzkraasoju skropstas, luupu spiidumu. Tas arii viss. Par laimi, man paveicies, ka man nekad nav bijusas probleemas ar sejas aadu, liidz ar to, nekaada speciaala kopsana nav vajadziiga, lai taa izskatiitos labi! :)
27.09.2014 09:45 |
 
Reitings 198
Reģ: 24.08.2014
Paldies LAURA347 ;) es arī it Kā lietoju bet ikdienā tonālos krēmus ;)
27.09.2014 09:47 |
 
Reitings 198
Reģ: 24.08.2014
Nja .... :D
27.09.2014 09:48 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Ģērbjos tā kā man patīk, kas ir gan ērti, gan pēc manas sapratnes moderni;
Par cik man ir gari un taisni mati, tad ikdienā matus nēsāju saņemtus, ļoti reti kad staigāju izlaistiem matiem, tas manuprāt arī ir saudzīgākais veids kā matus saglabāt veselīga izskata. Lietoju JOICO šampūnu, kondicinoeri un matu masku.
Ikdienā lietoju tikai tušu un lupu spīdumu un protams mitrinošās eļļas.
Taču gribētos pieminēt, neviens krēms un neviena matu maska neplīdzēs, ja neskatītsies ko liek iekša savā vēderā.
27.09.2014 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits