Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dekrēts

 
Reitings 1
Reģ: 17.09.2014
Labdien. Nezinu īsti, ko darīt. Vārdu sakot tā: esmu gadu strādājusi valsts iestādē, uz dekrēta laiku ( strādāju gadu, kamēr cita darbiniece bija bērnu kopšanas atvaļinājumā), tad, kad jau mans līguma termiņš gāja uz beigām un domāju, ka drīz būs laiks tīties prom, man paveicās un kāda cita darbiniece ( arī tajā pašā amatā) arī izgāja uz bērnu kopšanas atvaļinājumu. Vārdu sakot, man piedāvaja atkal vietu uz dekrēta laiku, es, protams, piekritu, jo darbs labs un normāli apmaksāts, tagad tik grūti būtu atrast līdzvērtīgu darbu. Un te nu sākas mana problēma, ja pati palikšu stāvoklī, kamēr tā darbiniece, kuras vietā es esmu, vēl nav atgriezusies no bērnu kopšanas atvaļinājuma, kas ar mani notiks???? vai mani vienkārši atbrīvos, vai man pienāksies māmiņalga? Savādāk sanāk, ka divus gadus būšu godīgi strādājusi, bet man nekas nepienākas? Sanāk, ka palikšu stāvoklī darba vairs nav, māmiņalga nepienākas, atrast jaunu darbu tik ātri jau ar diez vai varēšu, pie tam pat ja atradīšu . nevar taču uzsākt strādāt un pēc 2 mēnešiem iet dekrētā. Vārdu sakot man nekā nebūs...... :(Palīdziet lūdzu, varbūt, kādai ir bijis līdzīgi. pagaidām ar darba devēju par šo jautājumu nevēlos runāt.
17.09.2014 16:52 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Gan jau ka mamiņalga būs, bet nebūs saglabāta darba vieta, jo līgums slēgts uz laiku
17.09.2014 16:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
māmiņalga nepienākas


Kāpēc lai tev nepienaktos māmiņalga???

Tu esi oficiali strādājusi, maksājusi sociālo nodokli (t.i., ka jau valsts ietsādē, maksājusi visus vajadzīgos nodokļus), no kurienes tev tādas idejas, ka tev kaut kas nepienāksies? Vienīgais, par ko vel varētu baiļoties ir, ka tev pēc bērna kopšanas atvaļinājuma beigam nesaglabāsies darba vieta (jo tu aizvieto citu darbinieci), bet par visām citam lietam - māmiņalga, bezdarbnieka pabalsts, slimības lapa - tev nevajag satraukties.
17.09.2014 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits