Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kkas jau bijis, tomēr jauns.

 
Reitings 41
Reģ: 10.09.2014
Es zinu, ka šadas diskusijas jau ir bijušas, un varbut jau apnikušas vai bezjēdzīgas nedaudz, bet nu tomēr. Izdomāju uztaisīt ko jaunu, neticu īsti ka šadā veidā var kko atrast, bet nu meģināts nav zaudēts. Tā tad vēlos atrast kādu jautru, jauku, saprotošu draudzeni, ar kuru labi pavadīt laiku,parunāties,atpūsties. tā nu sanācis, ka šeit- Rīgā, dzivoju tikkai nesen un nevienas meitenes-draudzenes pagaidām nav, un tā isti sanacis iepazities ar kādu ari nav, tapec gribu izmēģināt kko šadu, un varbūt kāda atsauksies. pārsvarā šada veida diskusijās redzēju meitenes, kurām ir 20+, vecumam īsti nav nozīmes lielas , bet nu es veletos atrast no 16-18 gadiem jaunu draudzeni, jo manuprāt mums butu vairāk kopīga, jo pašai vel nav 18+.
Īsumā par mani- Man ir 16gadi, tagad dzīvoju pārdaugavā, mācos skolā. intereses daudz un dažādas, patik ļoti nodarboties ar sportu, ceļot, atpūsties ar draugiem, apmeklēt dažne dažādos pasākumus,utt. esmu draudzīga, tapēc varu atrast kopīgu valodu ar gandriz jebkuru cilvēku, un patīk iepazit jaunus cilvekus.
tas ir varbut viss nedaudz stulbi.bet nu bušu priecīga, ja kāda atsauksies, varat droši rakstit man vēstules vai arī rakstit komentāros-vecumu, no kurienes , intereses , nu tas tā. :)
14.09.2014 22:55 |
 
Reitings 41
Reģ: 10.09.2014
:)
15.09.2014 15:01 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Te maz tada vecuma meitenes. Parsvara ir 25 un uz augsu:)
15.09.2014 15:10 |
 
Reitings 183
Reģ: 12.09.2014
Man jau šķiet , ka draugus reti var atrast šādā veidā , parasti tas notiek pats no sevis . Protams , var parunāties un tā , bet nu šaubos vai Tev kas izdosies, pie tam, te tiešām ir maz tāda vecuma meiteņu. Bet nu , lai veicas atrast sev draudzeni! :)
15.09.2014 15:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits