TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Labs jautājums! :-D nav smuki, ja? :-D


Lavander, zini, ko mēs viņdien ēdām, kas bija baigi labi? Vali ar zaļo zirnīšu biezeni. Valis ir dabūjams saldētavā, liess un daudz OB, zaļie zirnīši tāpat. Vali iemet kefīrā (kulturmelk) pamarinēties un tad cep uz pannas. Tāda ņamma, ka nospriedām, ka šis jāiekļauj regulārajā ēdienkartē :-)
22.07.2015 18:39 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es jau labu laiku ne sportoju aktīvi, ne aktīvi sekoju līdzi apēstajam. Piedomāju, bet ne vienmēr sanāk ievērot izdomāto. Lielākoties esmu ārpus mājām, līdz ar to gatavoju reti. Daudz sanāk ēst ārpus mājas. Tomēr, dīvainā kārtā, svars klāt nenāk. Kas priecē.
Tagad esmu ceļojumā. Vakar saindējos ar jūras veltēm. Visu dienu guļu viesnīcā un vārguļoju.
Ir ieteikumi, kā atgūties un savest organismu atkal kārtībā?
22.07.2015 18:57 |
 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Nordicbelle,nu tā,man šķiet,bezjēdzīgi.:D
O,paldies par to vali,būs jāpaskatās veikalā.:) Nekad neesmu ēdusi vali.
Man atkal baigā jaunā ņamma.:D Cottage cheese ar zemenēm + saldumam banāns. Visu blenderī iekšā un sanāk tāds gardums. Esmu atklājusi veidu, kā sev garšīgi dabūt iekšā to cottage cheese.:D
22.07.2015 19:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Inga, kur tu esi un kas tev tur pieejams? Man šķiet, ka nekas labāks par daudz, daudz ūdens, miedziņu un kumelīšu tēju vēl nav atklāts. No ēdiena - sausiņi, rīsi (arī rīsu piens), banāns, ābolu biezenis (kā bēbīšiem), tas ir tas, ko angliski abrievē kā BRAT diētu. Ja aptiekā var dabūt ogli, tad pavisam forši. Veseļojies!

Tikko pabeidzu ārdīties! Grūti bija pēc 2 nedēļu pārtraukuma, bet TIIIK forši!!!(l)
22.07.2015 20:58 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Grieķija esmu. Paldies Dievam biju pietiekami prātīga, lai paņemtu ogli līdzi. Laikam būšu dzīvotājs. Viesnīcā, kurā dzīvoju ir tiiik fantasastiska īpašniece. Viņa visi dienu par mani rūpējās, kamēr manējie izbaudīja brīvdienas. Visu laiku apgādāja mani ar ūdeni, uzvārīja kaut kādu rūgtu tēju, atnesa kolu. Un ik pa laikam zvanīja, lai pārliecinātos, vai man kļūst labàk.
Rīt gan nezinu ko ēdīšu. Dodamies kruīzā ar jahtu. Zvejot un grillēt sazvejoto.
Ābolu biezenī dabūt diez vai šeit izdosies, bet rīsu pienu veikalā no rīta paskatīšos. Un paņemšu līdzi kaudzi ar banāniem. Jā!
22.07.2015 21:33 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Kkas jau man tur ir izaudzis :D Nav jau tik traki :D

Es arī gribu vali pagaršot :D Man te visu laiku kolēģes mēģina iesmērēt kkādu panētu zivi, kurai vēl kausētais siers apakšā, esot baigi labā. Pagaidām atturos :D
22.07.2015 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Protsms esu visnenopietnakais no jums visam/iem..... tik ja pameritu sasniegumus utt domaju vismaz 95% šejieniešu smagi atpaliktu... tad ari skaititos visnenopietnakais? vai ari tev nopietni skaitaas neko nenemt vera ko pieredzejusaki cilveki saka un ka daudzas sejienietes jau 2. gadu mekle un mekle ka notieveet utt.. lai gan ja ieklausitos un pacenstos lietas darit pareizi sie merki jau butu sasniegti ~2-4 menesos
23.07.2015 13:52 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Kaban, vienkārši ieliec savu bildīti, lai taču redz!
23.07.2015 13:57 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, tāds baigi nopietns jau arī neliecies, kaban. Attieksme, rakstības stils, acīs krītoši robi izglītībā un, protams, vēl tā viltus profilu cepšana, kas vispār ir nožēlojama. Un par tiem sasniegumiem - tās sacensības, kurās tu tā gribēji tikt, bet netiki, meitenes, kas 40kg vieglākas par tevi bench press spieda tikpat cik tu :-D Nu, neesi tu nekāds Konstantīns! Un tad jautājums, kapēc, lai es neprasītu viņam vai kādam citam, kas faktiski arī sasniedz savus mērķus, nevis vienam tādam, kas tikai atrunājas un gudri stāsta kā varot nomest 20kg tauku 3 mēnešos jebkurā mirklī, bet to nedara un kā izskatoties pēc kultūrista offsezonā, jo tas taču tik stilīgi :-D:-D:-D
23.07.2015 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
par kadiem robiem izglitiba tu runaa? viltus profili - ja ajus jau jebkuru profilu kam interese mani padomi jau norakstat ka pats tos taisu....
Par rezultatiem.... zini paradi man 65-68kg sievieti kas spiesana gulus ceļ 180-190 kg bez ekipejuma... vispaar zini cik ir pasaules rekords saja disciplinaa sada svara grupaa?
Tas cik un kad es metisu nost taukus ir tikai un vienigi mana pasa zinjaa.... un mana klientu lka ir cilveki kas nometusi pat 30kg paris menesos

kopeja`is rezumee - nevajag runat par lietam un cilvekiem kuris nemaz nezini-nepazisti.... bet nagi vien niez ko piesuut- vienlaga patiesiba vai neee
23.07.2015 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
ar nepacietibu gaidu studija 65-68kg sievieti kas cel 180-190kg bez ekipejuma.. esu ieintrigeets
23.07.2015 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Pacukstēšu priekšā .... pasaules rekords šajā federācijā ko centies minēt sievietēm bez ekipējuma svara grupā līdz 67.5 kg ir - 127.5 kg .. tāka neredzu kur tev ir tie 40kg vieglāka sieviete kas ceļ tikpat.....
Tāka nevajag runāt par lietām kuras pati nemaz nepārzini....
23.07.2015 16:31 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Neuztraucies, kaban, būs jau labi! :-D savus "uzbraucienus" argumentēju ar šo:
http://fitnessbloggen.no/em-strykeloft-2015/ , un pirms tu saki, ka "viņas jau neceļ tikpat cik es, bet mazāk", tas neko nelīdz, jo veči ceļ vēl par 100kg vairāk :-D:-D:-D

Kas attiecas uz robiem zināšanās un viltus profiliem, tad, pat neiedziļinoties tajā, cik neinformēts tu esi par pēdējā laika pētījumiem uzturzinātnē un fitnesā, bet mauc tikai savu brosience, tad visuzkrītošākais jebkuram lasītājam ir tas, ka tu joprojām neesi iemācījies, ka stāstījuma teikuma beigās liek 1 punktu un nevis 2 vai 3. Gluži tāpat kā visi tavi pasaku tēli un alter ego, Galaktikoni un Grietiņas :-D
23.07.2015 18:53 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Jūsu Strīdā nejaukšos, jo par uzturu /fitnesu zinu, tik daudz kas kā līdz mēnesim :-D,bet es nevaru neko nepateikt. Būs protams bērnudārza līmenī tas taču -Kas ķīvējas, tas mīlējas!(l):-D:-P
23.07.2015 18:59 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Bet jāatzīst tas, ka Kabana ka kaut kada profesionāļa eksistence forumā ir diezgan smieklīga. Neticu, ka labs treneris sēž forumos, un pats meklē potenciālos klientus (par samaksu, par brīvu - būtu cita runa). Un nopietni Kaban, nevienam neinteresē ka esi offsezona vai utml, neviens tapat neklausīsies(laikam tikai tie, kas kaut ko saprot būs tie, kas neklausīsies), jo ,piemēram, man primārais ir tas, ka pats cilvēks kas dod padomus izskatās nevis kaut kada tukša muldēšana kas un ko.
Un vispār, ja ir runa par stieņa cilāšanu guļus - nav labākais veids kā cilāt svarus, jo pašai nereti sap locīta un tāpēc priekš krūtīm taisu citus vingrinājumus ;)
23.07.2015 19:28 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Njā.. un so visu man argumentē cuilvēks kas pacelto svaru pielīdzina personīgajiem svariem (kas jau nav pareizi) ... un visus rezultātus met vienā katlā - vienalga vai tie ir uzrādīti bez ekipējjma, vai ar vienslāņu ekipējumu vai pat daudzslāņu ekipējumu ..... vienkārši nav ko teikt - neprasīsu nemaz vai vispār zini kas ir ekipējuma celšana........pat vingrojuma izpildes noteikkumi katrā federācijā atšķiras - kas arī var ietekmēt gaal rezultātus....

tas ka veči ceļ +100kg ir tiaki un vienīgi tevis pašas izdomājums atkal....

robi zināšanās - jā vari gan gudri spriest par manējām zināšanām ja ikreiz kad centies man piešut ka esu tāds un tāds - izmet kādas totālās dumības... kautvai par topašu svars-paceltie kg.... ekipējuma - neekipējuma rezultāti.... es veļot tikpat cik -40kg sieviete... utt

Antigone
Vari jau trpinat neticet ... bet padoma lgiski - ja jau man sis itka savs "biznesins" nejietu.. es te vispar vel teretu savu laiku un turpinatu malt savu maljamo ?
23.07.2015 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Un velviena butiska lieta kas janem vera ja salidzina rezultatus starp federacijaam un visparigi.... attiecigais rezultats ir uzradits ar vai bez kimijas palidzibas... ir federacijas kur nevienu pat neparbauda.. un ir federacija kur so vius censasas smagi kontroleet ....
ekipejums+kimija tas rezultats bus pilniba citadaaks neka bez kimuas un ekipejuma... un tie nebus nekadi 5 vai 10kg... tie bus vairaki desmiti kg starpiiba
23.07.2015 20:50 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Eu nu jau pietiks Kaban kuš ,NordicBelle, kuš. Beidzat kašķēties (l). Beigu beigās būs Cosmo virtuālais kautiņš :-D
23.07.2015 21:51 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es atvainojos,dāmas, par diskusijas piedrazošanu. Labums, ka šitā plātīšanās ar to, cik dažādas federācijas kundziņš no galvas zina un jaunu rekordu uzstādīšana daudzpunktu likšanā laikam pieliek šai diskusijai punktu, jo ja man "profesionālim" jāstāsta, ka daudz, daudz cilvēku savu progresu mēra ar to, cik % sava svara viņi katrā bāzes vingrojumā ceļ, tad laikam nav jēgas dzesēt muti. :-D Aiziešu labāk uzēst ogļhidrātus (jā, buhū, es nepārrakstījos) uz nakti, lai muskuļi nepazūd (jauni pētījumi, iesaku palasīt) :-D
23.07.2015 22:04 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nu kam negadās :-D
23.07.2015 22:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)