TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
D.V. kas tu pats esi? Cilvēks, kas pašdarbībā vai bariņā trenējas, sporta profesionālis, treneris, ārsts, cits variants? Gribu saprast tavu izteikumu kontektu.
kabans, piemēram, teju katru ierakstu iesāk ar paskaidrojumu, cik gadus trenējas un cik treniņprogrammas sastādījis.
26.09.2014 13:29 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
D.V. varbūt pamēģini uzņemt ātrās OB uzreiz pēc treniņa, domāju, ka manīsi atšķirību.. Un agrāk, kad vēl nebija Whey proteīni, tāpat sportisti ēda kaut olu baltumus pēc treniņa uzreiz. Whey ir izdomāts tikai, lai šo procesu atvieglotu.
Bet pieļauju, ka, ja tu lieto kko no AS, tad nejūti nekādu atšķirību neuzņemot OB uzreiz pēc treniņa :p
26.09.2014 13:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
womankindBet es jau arī neteicu,ka var ēst visu.

D.V Nu tad kur problēma,ja patiesībā mēs domājam vienādi? :D


Galu galā cilvēka organisms ir ļoti gudrs,un,manuprāt,jo īpaši pēc treniņa,pateiks priekšā,kas ir nepieciešams. Tas,cik daudz uzņemam,jau no mums pašiem atkarīgs.


Man vispār jautājums-Cik bieži Jūs mazgājat savus sporta apavus?
26.09.2014 13:30 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Un jā, man arī vairākas reizes ir gadījies, ka nepaņemu līdzi proteīnu uz treniņu un tad paēdu tikai, kad atbraucu mājās, nekas TRAKS jau, protams, nenotiek ka dažas reizes neuzņemu ātrās OB, tomēr es jūtos pati labāk un arī jūtu atšķirību, ja uzņemu pēc treniņa OB.
26.09.2014 13:32 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
womankind Es esmu cilvēks, kurš tā vietā, lai klausītos tajā, ko kārtējais C līmeņa ''speciālists'' man stāstītu, vados pēc zinātnes. Lasu pētījumus, jautāju, kam tiešām ir vērts jautāt. Iegūt trenera sertifikātu LV var ar aizvērtām acīm. Piedošanu, ja aizskaru kādu, bet tā tiešām ir. Trenējos viens un dalos ar padomu, ja man to jautā. Kabana interesēs ir nopelnīt, man tas absolūti neinteresē. Es daru, man patīk un saprotu gana daudz.

Ja angļu valoda nebiedē:

'' The post workout “anabolic window” is a highly misused and misunderstood subject.. If you are training in a fed state this all but cancels out any urgency to rapidly “nourish” your muscles post workout. Unless you’re an endurance athlete with multiple glycogen-depleting events in a single day there is no need to “rapidly” replenish your glycogen levels, as the next time you work out your glycogen will be plenty refilled. Also keep in mind that the average lifting routine does not deplete glycogen levels to an extreme extent, and certainty not enough to cause the need for urgent replenishment. A 45g dose of whey protein isolate takes approximately 50 minutes to cause blood Amino Acid levels to peak. Insulin levels, which peaked at 40 minutes after ingestion, remained at elevations known to max out the benefit of preventing muscle protein breakdown for 120 minutes after ingestion. This dose takes 3 hours for insulin & Amino Acid levels to return back to baseline from the time you consumed it. The inclusion of carbohydrates to this dose of whey isolate would cause Amino Acid and insulin levels to peak higher and stay elevated above baseline even longer. To add to this muscle protein synthesis is elevated up to 24 hours post workout and then starts to return to baseline levels after that. So if you are consuming adequate amount of protein within this time you are still maxing out muscle recovery. ''

Un tie ir fakti.

Lee Mani pirmie treniņu gadi tā pagāja, zinu kā ir kratīt šeikeri pēc treniņa. Kopš tā laika esmu gana progresējis un nē... AS, pat ja kādreiz apsvērtu un testesterona injekcijas atbalstu, dotajā brīdī nelietoju.
26.09.2014 13:36 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
D.V. Par C līmeņa speciālistiem gan tev nepiekritīšu. Any education is better than no education. Nedomāju, ka kāds, kurš neinteresējas, nelasa un ir vispār bez pieredzes fitnesā ies mācīties par fitnesa treneri, tā kā 2 cilvēki, kas nodarbojas ar fitnesu + ir pieredze un zināšanas, var būt līdzīgi zināšanu līmeņi pat, tomēr vienam papildus ir vēl sertifikāts.. tad kas ir labāk?
26.09.2014 13:48 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
D.V. un kas ir autors tiem faktiem?
Es gribu saprast, kā var būt tik krasa atšķirība starp viedokļiem, informāciju. Kādēļ, piemēram, treneris R. Melderis (kas nav nekāds "C" līmeņa kaktu treneris) saka vienu, bet tu pārstāvi citu viedokli.

Nav tā, ka tu esi iedziļinājies specifiskajā fitnesa "pasaulītes" informācijā, tajā, kas tendēta uz ķermeņa būvēšanu, lielākoties vizuālajā aspektā, nevis citos attīstības virzienos, kas svarīgi, piemēram, skrējējiem, riteņbraucējiem utml., strādājot uz rezultātu
26.09.2014 13:52 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Lee Visi nav vienādi. Protams, ka sertifikāts ir pluss un drīzāk pēc padoma būtu jāiet pie tā cilvēka, bet tas ne vienmēr garantē zināšanas (pēc pieredzes saku) un tad cilvēka interesēs ir ar konkrēto darbu pelnīt, ne primāri palīdzēt cilvēkiem. Protams, ir arī tādi, kas ļoti mīl redzēt kā cilvēki progresē un palīdz tiem no visas sirds, bet skarbā realitāte ir tāda, ka 80% treneru klientiem sastāda identiskus uztura plānus, neiedziļinās saņemtajā info par klientu u.c., bet gaida savus eiro.
26.09.2014 13:53 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
"C" līmeņa kaktu treneris :D :D :D
26.09.2014 13:55 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
D.V. Piekrītu, ka ir tādi, kam nekas neinteresē, un visiem sūta vienādus plānus, bet tas nav atkarīgs no sertifikāta, bet gan no cilvēka. Ir arī tādi, ka pārdod programmas arī bez jebkāda sertifikāta un arī no tiem citi ir tieši tādi, kā tu aprakstīji.
26.09.2014 13:56 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
womankind Vari palasīt ko raksta tādi cilvēki kā Layne Norton, pro fitnesa atlēts un doktors uztura zinātnēs, piemēram. :)

Info atšķirība būs vienmēr, tur pat nav vērts diskutēt kāpēc. Galvenais ir, lai cilvēkam patīk tas ko viņš dara un ar to gūst rezultātus. Es nekur neuzspiežu savu taisnību, es saku kā daru un kas tam ir apakšā.
26.09.2014 13:58 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Lee Nu, tie pēdējie, ko minēji, ir īpaša suga. Piekrītu. :D
26.09.2014 13:59 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu man patīk, ko jaunu uzzināt, saprotu, ka jāfiltrē informācija, tādēļ iesākumā gribēju saprast, kas tu esi par putnu :D
Viss jau ir labi, ka padalies.
26.09.2014 14:02 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
womankind Liels dīvainis, kura hobijs ir veselīgs dzīvesveids un sēdēt sieviešu forumos. :)
26.09.2014 14:05 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.05.2014
Cau! Man galigi neiet, bet vairs par to nepardzivoju. Bija liels, liels kritums uz emocionala fona, kad mana dzive pat atgriezas piena produkti (galvenokart, konditorejas izstradajumu izskata). Sobrid esmu jau gandriz atguvusi savu healthy state of mind un jutos krietni labak. Daudz lasu par atletiem-veganiem un parliecinos, ka tas ir iespejams, esmu nospraudusi ari mini merki nakamajai vasarai! :)
26.09.2014 14:06 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Lee, es gan domāju, ka tik bieži vitamīnus nevajag dzert. Es nelietoju nekādus vitamīnus šobrīd un visas analīzes uzrāda ideālos rādītājus. Atslēgas vārds ir - sabalansēts uzturs. Jāēd gaļa, dārzeņi utmldz, es dodu viennozīmīgi priekšroku dabīgajiem vitamīnu avotiem. Iepakojuma vitamīnus labāk, manuprāt, atstāt ziemas sezonai, kad nevar tikt klāt svaigiem dārzeņiem.
26.09.2014 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
womankind Liels dīvainis, kura hobijs ir veselīgs dzīvesveids un sēdēt sieviešu forumos.




sasmējos :D
Bet reizēm tiešām apbrīnoju puišu motivāciju te būt, ņemot vērā, ka lielākajai daļai čaļu besī šī vieta. :D


P.S. Čau, meitenes! Veiksmīgu tievēšanu/trenēšanos :-) !
26.09.2014 14:11 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Aloe, es it kā, manuprāt, diezgan reti lietoju vitamīnus, cenšos dabīgā veidā uzņemt, bet nu iepriekš man bija vienmēr par zemu dzelzs un D vit., biežāk saaukstējos utt. Ir sanācis pēdējā laikā lietot antibiotikas (vasaras beigās un tagad), tāpēc nolēmu tos vitamīnus lietot rudens sākumā, lai nenovājinās imunitāte. Tagad kādu laiku paņemšu pauzi, es parasti lietoju, kad jūtu, ka organisms ir novājināts un pie lielām slodzēm sportā.
26.09.2014 14:13 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.05.2014
Par vitaminiem - es neko sintetisku nelietoju un censos est veganiski. Analizes idealas. Kops pieversos veganismam, ari Hb un dzelzs rezerves laba limeni. Katram kaut kas savs der.
26.09.2014 14:23 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sodien manā kontā puse pudele piena spēks, kūkas gabaliņš ( uj, tik garšīgs bija, no kūkotavas ) un tad vēl truša fileja vārīta, kā arī neliels gabaliņš kazas siers. Tagad dzeru daudz tējas un jau baidos par vakaru, kad divi vīrieši mani 100% centīsies pierunāt uz picu, maķīti vai ganbei :D Man jāturās pretī, teikšu, ka nav ko rīt, ejam spēlēt basīti :D ceru, ka izdosies.
26.09.2014 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits