TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Parfait, man ir ļoti grūti tevi iedomāties ripojam. :D Vecvecāku gādība var būt traka, es zinu. Cik ilgi jums vēl jādzīvo pie vecvecākiem? :) Varbūt vari ierādīt omītei kādas no savām receptēm? Nu tā- kādu dienu piedāvāt gatavot, lai viņai tas nav jādara?
23.10.2014 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
sophie, tpu tpu tpu jau, protams, par to ripošanu! :D Veci cilvēki ir samērā konservatīvi, viņai ir grūti saprast, kas ir sushi un pesto un kāpēc tas būtu jāēd, kur nu vēl, lai es viņai liktu to ēst :D Protams, visi salāti ir jātaisa ar krējumu, nevis kā citādi :)) Bet viņa jau ir + - pieradusi, ka man noteikti vajag arī dārzeņus ēdienreizēs, tāpēc cenšos pielāgoties un pieņemt saimnieces kārtību. Tiesa doma jau tiešām laba, viņa vismaz varētu atpūsties :) Bet nu, bāc, tik daudz vis kaut kas garšīgs, ļoti grūti pretoties :D nu t.i. pagaidām galīgi nesanāk :D
24.10.2014 00:09 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kamdēļ jāresnē līdz pluss 10, lai saprastu, ka tā turpināt nedrīkst?
Tāpēc, ka es to nemaz neievēroju.. Augums nebija manas dzīves prioritāte. Toreiz viss, par ko es domāju, bija skola. :) Drēbēm arī naudas nebija, lai varētu saprast, kādas man ir izmēra izmaiņas. Tāpēc attapos tikai tad, kad ieraudzīju bildēs, ka man no dažiem leņķiem ir redzams neliels dubultzods.
24.10.2014 00:10 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Parfait, varbūt var atrast kaut ko, kas ir maksimāli pietuvināts tradicionālajām receptēm, bet tomēr... ne tik ļoti bagātīgs... Es iedomājos savu vecmāmiņu - viņai suši es noteikti nepiedāvātu, bet viņai, piemēram, patīk eksperimentēt ar salātiem, katru reizi pagatavo jaunas, interesantas receptes. Bet jā, omīšu ēdienu kārdinājumam pretoties ir grūti, turies! :D

Tāpēc, ka es to nemaz neievēroju.. Augums nebija manas dzīves prioritāte.

Piekrītu. Vēl varu no savas pieredzes piebilst, ka pēc vairāku ārstu aizrādījumiem, tieši priecājos par svara pieaugumu, nepievēršot uzmanību tam, ka tas iegūts neveselīgā veidā. Jo ārstus jau tas neinteresēja, viņi redzēja tikai skaitli uz svariem un ar to viņiem pietika. Vai tas ir pareizi- noteikti nē, bet tad, kad dzīvē norisinās citas, svarīgākas lietas, tas, kā izskatos, paliek otrajā plānā. Tajā brīdī man bija svarīgāk, lai no manis atšujas ar tekstiem par badošanos ( tas bija laikā, kad uz augumu 1.78 m svēru 58 kg).

Nu jā, ir jau meitenes, kuras noteikti nedrīkst svērt vairāk pat 49 kg.

Ja godīgi, tad šo tavu tekstu es nesapratu. Tas bija sarkasms? Jo ir jābūt diezgan mazam augumam, lai šāds svars būtu normāls.

Meitenes, tagad nevaru atrast konkrētu atbildi, bet bulgurs... tie paši kvieši vien ir? Vai arī sastāvs ir tuvu tam?
Šodien Smartfoodā ēdu garšīgus bulgura salātus ar grilētiem baklažāniem, papriku un zemesriekstiem. Bet kaut kā iespiedies atmiņā, ka bulgurs nemaz tik labs nav.
24.10.2014 00:32 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Parfait cik labi tevi saprotu,tādēļ es tā retāk braucu pie savējiem ciemos jo zinu kas mani tur sagaida :D un pēc tam novēlusies braucu atpakalj ikdienas dzīvē...un man kas ir diezgan stingra rakstura cilvēks, nevaru atteikties no tā ko ikdienā nesaņemu jo vnk negatavoju :D un man nemaz nesanaaktu tik garšīgi :D pagaidām izbaudi un kad būsi ierastajā ritmā,atceries ka sporta zāle tevi gaida :p :D

interesanti izlasīt ka meitenes te dažas nedomāja par augumu...es 15 gados sāku interesēties kas veselīgs un kas neveselīgs, nebija protams mana prioritāte par ko domāt bet aizdomāties gan aizdomājos.
24.10.2014 10:55 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009


ieraudzīju attēlu un nošausminājos...bet esmu redzējusi ka sievietes tā ģerbjas un neslēpj neko.Laikam liekas normāli...njā...
24.10.2014 11:03 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Ahh, šonedēļ brauksim pie vīrieša radiniekiem uz laukiem, cenšos sagatavoties tam morāli, jo tur nekad mūžā netiek gatavots nekas veselīgs, viss peld eļļā, kartupeļi, cūkgaļa, krējums, viss pa trekno, un neēst īsti nevar, jo tad pastāv risks, ka radi apvainosies :D Eh.. kā cīnīties ar to? Opcija "nebraukt" nepastāv.
24.10.2014 11:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
jaukums, briesmīgs skats, bet es ar redzu ka ļoooti daudzas ģērbjas nepiemēroti savām ķermeņa proporcijām, šis ir izcils gadījums.
24.10.2014 11:32 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Feline manos laukos tur taa dziivo bet labi ka viniem esmu mazliet ieborejusi smadzenes ka veseligs ir biezpiens utm produkti,tadelj vini vismaz biezpienu saperk zinot ka es atbrauksu un savara darzenus :D + man ka izdevās veciem cilvēkiem ko iestāstīt! man nekad nav bijis neerti stāstīt par to ko ēdīšu un ko neēdīšu, jo amn ir sava nostāja :D

Gurri1 es arī nekad nesapratīšu tādu ģērbšanās bezstilu.
24.10.2014 11:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pieņemu, ka sieviete bija agrāk tieva, un palika strauji apaļa un jaunas drēbes nevar atļauties iegādāties.
Otra problēma, kas starpcitu attiecas arī uz mani :D, ir apģērba pirkšana, vai mēģināšana ielīst mazākā kāds piemērots :D
24.10.2014 11:41 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
jaukum, viņi ēd biezpienu, bet biezpiens tiek sajaukts ar lauku krējumu un pasniegts tādā veidā, turklāt tas nav vājpiena biezpiens :D Dārzeņus visus ir iekonservējuši, vienīgie dārzeņi ir kartupeļi plus kaut kādi konservējumi, kas varbūt ir veselīgākais, kas tur ir.. Es ļoti mīlu un cienu vīrieša vecvecākus, viņi ir zelta cilvēki, bet nu ēd kā īsteni latvieši :D
24.10.2014 11:46 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Feline nu tad labāks variants ir tas beizpiens ar krējumu un konservētiem dārzeņiem,skan īstenībā ļoti garšīgi!

Lai izdevusies ciemošanās!!!
24.10.2014 11:48 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
jaukum ,garšīgi jau tur ir daudz kas, omīte gatavo tiešām garšīgi ,bet tas, ka nu nemaz nemaz ne veselīgi. Tādā lido stiliņā apmēram :D
Paldies! :)
24.10.2014 11:50 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Feline es gan nezinu kā tu sporto un cik bieži, bet domāju pēc tādiem labiem ēšanas svētkiem,pāris reizes pasporto,atgriezies ierastajā ēšanas ritmā un uztraukties nebūs par ko :)
24.10.2014 12:04 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Feline - ja es būtu tavā vietā, tad es izvēlētos vienu no šiem:
1. ēstu pārsvarā tos konservētos dārzeņus, varbūt atrastu kādu netreknāku gaļas gabaliņu, ja tādus tur gatavo.
2. ēstu to biezpienu ar krejumu
3. ēstu ko citu, bet ļoti mazās devās.

Ja ievēro mēru un nerij visu pēc kārtas milzīgos daudzumos, tad šī ciemošanās nekādas traģiskas sekas neatstās :)

Par laimi, man nav lauki un nekāda saskarsme ar laukiem. :D
Man kunģis ir ļoti sarāvies, vienmēr ēdu mazas porcijas un ļoti lēni.
Tad pa retam, ja apēdu arī ko neveselīgāku, tas mani nenogalina :D
24.10.2014 12:06 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Jā, meitenei, jaukums ieliktajā bildē, smagi pieklibo pareizā apģērba izvēle.

Diemžēl, ne reizi vien nācies šādus skatus redzēt.
Neesmu nekad izpratusi, kas šāda tipa cilvēkiem ir galvā - kāpēc viņi ar attiecīgām ķermeņa aprisēm izvēlas vilkt tik nepiemērotu apģērbu..
24.10.2014 12:11 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
sophie, ir atsevišķa meiteņu suga, kura kā ierauga apaļu ciparu, tā stress klāt. 59 kg - olaaa, apēdīšu Napoleona kūciņu! 60 kg - šausmas! No rītdienas stingra diēta!

Pirms dažiem mēnešiem es uzkāpu uz svariem, un kad ieraudzīju 49 kg - es tupi blisījos uz šiem cipariem! :D Man bija gan bail, gan jutos priecīga! :D Nē, stress man nebija. Stress bija tad, kad atbraucu atpakaļ no Anglijas un bija 60 kg - es biju graujošs kāmītis. :D Es sapratusi, ka vislabāk jūtos svarā 50 - 51 kg. Ne jau ciparu, bet gan pašsajūtas dēļ. Šobrīd 53 ir stabili. Ļoooti priecājos, ka man mājās nav svari, tad svērtos rītā un vakarā - tā darīju, kad dzīvoju vēl dzimtajā pilsēta. Dzimtajā pilsētā esmu dažas reizes gadā un tad arī nosveros. Tas vienmēr ir tik intriģējoši - nu, cik būs? būsu resna vai tieva? :D
24.10.2014 12:37 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
stabili - tas domāts tā, ka es domāju, ka varētu būt 53. :D bet vienmēr izrādās, ka ir mazāk un tad dikti nopriecājos. :D
24.10.2014 12:38 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es vēl turos ar ēšanu. Sodien brokastīs bija auzas + PS nedaudz. Pusdienas tikko apēdu tvaicētu lasi ar dārzeņiem, tas bija tik garšīgi, mmmm. Tad man ir līdzi rieksti, vēl PS palicis un tuncis savā sulā. Un vēl mazā paciņa ar lazdu riekstu pienu. To es visu ēdīšu ap kādiem 17,18. Vakarā tad pavisam kaut ko vieglu. Man tomēr tā labāk patīk, nevis paēd 13 pusdienas un tad lielākas vakariņas tikai ap 20, 21. Tur par ilgu man tā pauze sanāk un jūtos izbadējusies :D

Man svētdien arī vajadzētu braukt pie vīra radiem uz laukiem, bet es izdomāju, ka negribu. Laikam palikšu Rīgā. Lai viņš brauc viens. Tur arī topā kotletes, karbonādes, pīrāgi un plātsmaizes un ja to visu neēd, tad apvainojas cilvēciņi. Tāda vistas fileja vai zaļie salāti viņiem nav saprotami.
24.10.2014 13:48 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
kampanella, kapē kaut ko neuzēd starp pusdienām un vakariņām?
24.10.2014 13:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits