TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man šķiet, ka to var apvienot arī tepat, lai nav jāmētājas pa 2 tēmām :) Man pēdējā laikā sirds streiko, esmu droša, ka tas dēļ nenormālās slodzes darbā, tā ka treniņus uz nezināmu laiku atlikšu malā :( Pēc pāris nedēļām vizīte pie kardiologa, tad arī redzēs, ko darīt tālāk.

A es šodien māju sakārtoju! Pēdējo reizi to darīju pat neatceros kad.. Nu mēs te arī daudz neuzturamies, tāpēc nekārtība rodas ļoti, ļoti lēni :D Bet tāpat beidzot svaigs visapkārt. Un tā kā man gandrīz brīvdiena (būs jāaiziet uz darbu uz pāris stundiņām), tad mētājos pa internetu un uzgāju fantastisku dzīvokli mājā, kura man tik ļoti, ļoti patīk jau sen (l) Cena it kā laba, kopējie maksājumi būtu gan par kādiem 120 eur vairāk kā tagad, bet dzīvoklis ir perfekts (l) Viss jauns, māja uzcelta pirms gada, BET platība ir mazāka, nieka 39 kv.m, studio + stiklota terase ap 10 kv.m. Tagad mums ir 2 istabas + ļoti plaša virtuve, bet nav ne balkona, ne terases.. Un lētāks.
Nu tas tā, par tievēšanas tēmu runājot :-D
01.06.2015 13:52 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes! Es ar savu maģistra darbu mokos šobrīd, un, kad esmu stresā, vispāŗ nevaru neko ieēst :-/ Vakar apēdu tikai divas sausmaizītes ar ievārījumu brokastīs un mazliet vistas filejas pusdienās, vakariņas izlaidu. Šorīt brokastīs ieēdu mazliet tiramisu, ko vakar pagatavoju savam vīriņam, un tikko izdzēru vienu kafiju :-| Mēģināju ēst pusdienas, bet pēc divām karotēm visu izlidinājumu miskastē, vienkārši nespēju piespiest sevi neko ieēst :( Cerams, ka šitas drīz pāries, jo man vēl divas nedēļas tā rakstīšanas trakuma priekšā. Kādi ieteikumi? Sports arī šobrīd nav manā dienas kārtībā, ceru visu atsākt, kad būs vairāk laika
01.06.2015 17:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 14.08.2014
Sveikas, meitenes!
Pievienošos jums. Pagaidām sveru 65 kg , bet pa vasaru centīšos vairāk tam visam pievērsties. Mērķis 60. kg. Cenšos iedvesmoties no citiem un atteikties no ikdienas našķiem. Taču piekrītu, kas tā par vasaru bez saldējuma?!?
Paldies, ka iedvesmojat! :-)
01.06.2015 17:35 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Rhea, traki, ka tev tā, bet mans padomiņš divos vārdos - smūtīši un svaigas dārzeņu sulas. Bišķi apmānīsi punci un nenobadināsi smadzeni ;-)
01.06.2015 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Man šodien arbūza diena:-D:-D:-D
01.06.2015 18:10 |
 
Reitings 77
Reģ: 01.06.2015
Apēdu savu grieķu jogurtu ar linsēklām, tad vēl vienu banānu. Kad beidzot būšu mājās, būs jāpaēd vakariņas. Plānā zemenes (l)
01.06.2015 18:28 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Čau no zāles, taisu izklupienus un gribu raudāt (pieliku svaru) :-D:-D
01.06.2015 19:01 |
 
Reitings 185
Reģ: 21.08.2012
Čau, tievās! (l)

Man viss iet forši, tikai esmu pabeigusi savu programmu un tagad kā izmesta no laivas, nezinu, ko darīt tālāk! Šonedēļ skriešu, uztaisīšu kettlebell treniņus un tad domāšu par nākamo plānu. Vajag kādu mērķi, uz ko iet.. Svaru esmu ieguvusi kādu gribēju, bet tāpat pieķeru sevi kāpjot uz svariem un gribot ieraudzīt vēl mazāk! :D

Lai visām veselīga un aktīva nedēļa! :)
01.06.2015 19:19 |
 
Reitings 77
Reģ: 01.06.2015
Šodien sāku 30 dienu AB Challenge, nu bāc, bija grūti ar presītēm :-D

Vakariņās bija redīsi 125g ar vienu tējkaroti grieķu jogurta un viena šķēle Ķelmēnu rupjmaizes ar avokado (kādi 20g) . Saldajā zemenes, kādi 200g.
01.06.2015 20:02 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man šodien gan kaut kā ne līdz galam, 2x pilngraudu makaroni, saldējums, hmmm.. laikam pilnmēness, bet šodien gribējās ēst un ne to labāko, bet fast food 14 dienas jau NĒ. un tā turpināt, šodienas ēšanu uzskatīšu par mazu pārpratumu, tik traki nebija, bet nekas labs arī nē D:
01.06.2015 20:07 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
čau, slaidās!
Nav man ko teikt īsti,tik atķeksēties nāku. Ēdu pareizi caur dienu.šodien ir pareizā dienā :D vakar bija galīgi nepareiza- pica desmitos vakarā. Vainoju draugu,jo viņam uz pohām vienmēr rijamais ir :D
Kas noticis foršs? Vairs nav kauns izmantot trenažierus un esmu iemācījusies sevi nodzīt zālē pareizi,nodarbinot vairākas ķermeņa daļas, ne tikai kājas.Tagad nesaprotu,kā varēju tikai skriet.
Izdomāju,ka vajag tomēr svara mērķi, ne tikai iznīdēt taukus uz muguras. Ne pa brutālo,bet tādā chillā līdz 1.08 nokristies par 3 kg.

fejja, kā ar diētu??? Un vēl viena meitene man prasīja,lai nosūtu.. kā jums iet??
01.06.2015 20:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Aizbraucu pakaļ mandolīnai un vakariņās bija zūdeles ar Boloņas mērci. Ļoti garšīgi, starp citu! ;-) Catherine, noslēp svarus! :-D Kādu programmu tu gribētu? Es tagad eju vienu, kas ir nenormāls killeris, bet tā ir ar stangu nevis KB
01.06.2015 20:24 |
 
Reitings 185
Reģ: 21.08.2012
Tā laikam būs jādara, citādi pilnīgi pašai jau dusmas uz sevi :D
Es gribētu, lai ir kaut kas pie kā turēties citādi tā vienkārši vienu dienu to, vienu to.. Bail, ka kaut kā sākšu pārāk bieži izlaist! Man gribas, lai ir ar kādiem svariem noteikti, un tādu sievietēm paredzētu, jo es ar Kaylu esmu dabūjusi nost lieko, un jau ir tāda vēderpresīte izteiktāka, kā arī rokas spēcīgas, bet kājas protams nedaudz aizkavējušās kkur, un dibens..esmu no tiešām apaļa paliela dupša tikusi pie tāda krietni mazāka, tāpēc būtu labi, kad arī uz to kārtīgi strādātu. Stieņa gan man, diemžēl, diemžēl nav un pašlaik arī nav jēga iegādāties, drīz pārceļos uz citu valsti! Ko vari man pēc šī visa pentera ieteikt? :D
01.06.2015 21:19 |
 
Reitings 247
Reģ: 14.07.2014
Šodien brokastīs: kafija ar pienu, 2 olu omlete
pusdienās: 2 mini buljona pīrādziņi, romiešu salāti ar mocarella sieru, sēklu maisījumu un ķiršu tomātiem, pa rokai pagadījās marsiņš (l)
vakariņās: druvas tumšās sēklu maizes 2 šķēles ar tomātiņiem, pus glāze saldējuma kokteiļa
Vakarā zālē nodarbībā pasvīdu un nedaudz paskrēju! Šodien motivācija bija liela, cerams nenoplaks ar laiku.
01.06.2015 21:36 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
The..one, pareizi dari, ka uzstādi mazus mērķīšu, tā ir vieglāk sasniegt, jo uzstādot lielu mērķi ir grūtāk, labāk pa mazumiņam. :-)

Es vēl joprojām cīnos ar nedēļas nogales ēšana! Ahh.. brīžiem pa darba dienām zaudēju 1-2kg, nedēļas nogalē uzēdu atpakaļ un tā uz riņķi.
01.06.2015 22:34 |
 
Reitings 9
Reģ: 14.08.2014
Mana šodienas ēdienkarte.
Brokastis- banāns
Pusdienas- dārzeņu salāti (salātlapas, tomāti, gurķi, dilles, lociņi un salātu mērce) un sula
Launaggs-pilngraudu brokastupārslas ar pienu, saldejums:-P
Vakariņas - dārzeņu sautējums
Un tam pa virsu 2 litri ūdens. Cenšos dzert pēc iespējas vairāk.
Šodien izmēģināju 30 min cardio un arī iesāku tāpat kā Blumena 30 dienu AB Challenge.
Piekrītu runājot par presītēm.:-D
01.06.2015 23:14 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Luīze, un kur OB?
Tavā ēdienkartē tik OH un tauki, nenormāli minimāli OB.
01.06.2015 23:28 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
haha man ar ēdienkarti iet tā, ka es paskatījos, kā jau to teicu, bet nu nepildu, jo man tas ir diezgan problemātiksi, dzīvojot ar tādu baru, kā es :D dzīvotu viena ar bērnu vai vēl ar otro pusi, tad noteikti mēģinātu. Vismaz kaut ko uz to pusi :D

Man šodien darba diena, tātad ēšana dimbā varu padalīties :D

Brokastīs - banāns/zemenes/Sky/ kanēlis. Kafija. Tad bija treniņš, Pēc treniņa ātri iemetu mutē šokolādes gabaliņu un griķu galeti ar lieso fetas sieru un tomātu. Un skrienu uz darbu. Tik tālu viss ok :D

Darbā - kafija/ zemesrieksti (kāda sauja jau bija ja ne vairāk :D) 4 šokolādes konfektes/ vīnogas/ un kāda sauja ar ķiplokgrauzdiņiem (varbūt vairāk)/ pus cepums. Nu vot tā es darbā ēdu. Briesmīgi, zinu, bet vismaz pastāstīju :D
01.06.2015 23:52 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man vsp tie teniņi sākuši nedaudz vienveidīgi palikt, katru reizi daru, ko citu, bet tas iet uz riņķi. Mazliet apnicis :D Jāpaņem būs nodarbība pie treneres, lai parāda, ko jaunu :D Šodien vingrojumi uz paklājiņa vairāk :D (gurnu/kāju atcelšanas no zemes dažādos veidos utt) arī kettlebell izvicināju :D Pietupieni un izklupieni ar stieni. Tad rokas izvingrināju un beigās arī sešpaku mēģināju pamodināt, lai lien ārā :D tur presītes uz bumbas un vēl dažādi vingrojumi, kuriem precīzos, pareizos nosaukums nezinu uz sitiena tagad. Nu tā man šodien treniņā. Rīt būs randiņš ar eliptisko vismaz 40 min :D
02.06.2015 00:00 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es esmu palaidusies. Veselu nedēļu neesmu sportojusi, izņemot pāris izbraucienus ar riteni.
No šodienas biju nolēmusi atkal ieiet sliedēs. Tā vietā tikko pārrados mājās ar kūku un cukurvati. :D
Diena sanāca neplānoti gara un noslēdzās ar neplānotu ieklīšanu aktieru senioru ballītē. Tur bija tik daudz visādu gardumu. Un manai smuki iesāktajai dienai tika pielikts trekns punkts. Velns... :D
02.06.2015 00:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits