TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Kaa iet tievetajam? Kaa sokas ar rezultaatiem?

Man atkal par steperi jautajums. Taa vajag, ka jo lielaka slodze, jo tuvak atrodies zemei? Vai mans uzdevums ar slodzi tik augshaa? Vai jamicas tuvaak zemei?
19.02.2015 19:51 |
 
Reitings 70
Reģ: 04.01.2015
The..one , tavs uzdevums ir turēties augšā, neskatoties, kāds līmenis uzlikts. Ja tas ''effort level'' ir, piemēram, 2, tad tev būs lēnāk jākustina kājas, lai atrastos augšpusē. Bet, ja 8.līmenis, tad, ja nekustināsi pietiekami kājas, tad būsi zemē, bet tā nevajag :)
Baigi detalizēti sanāca :-D

Man galīgi neveicās ar motivāciju. Pēdējās trīs dienas daudz grēkoju. It kā skaitu kalorijas, lai tik nebūtu traki daudz, bet tajā pašā laikā ir par daudz, lai sasniegtu iecerētos mērķus :-( Tagad ložņāju pa netu un skatos skaistu augumu bildes.
Kāda varbūt var padalīties ar saviem motivāciju veidiem? Jo mani laikam pagaidām galīgi nestrādā :-/
19.02.2015 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
DiviKivi iedomājies vasaru, kas nāk ar lieliem platiem soļiem... Tev iespēja meklēt drēbes, kas kko noslēpj, lai tik lieko tauku krunku neredz, vai ja cītīgi strādāsi vilkt tādas drēbes, kuras gribi un būt seksīga un pārliecināta par sevi... Kura no sievietēm Tu pludmalē gribi būt: tā kura kkur tālāk no visiem noguļas, jo blakus skaistu meiteņu augumiem jūtas neērti vai tā, kuras klātbūtnē meitenes ar riepiņām jūtas neērti?
Ceru, ka noderēja šī motivācija :-)
20.02.2015 11:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu tā, tā, es arī šeit atzīmējos :-P sāku lēnām un prātīgi - neveselīgie našķi nomainīti pret veslīgākiem, pārskatu ēdienkarti. Esmu sakusi Tereško tējas detox kūri un šodien pasūtīju superfood šeiku. Tālākais plāns - atrast labus aizvietotājus garlaicīgajām ēdienreizēm darbā un sākt kustēties. Mērķis - gribetu nomest vienu apģērba izmēru in general, tā lai var tikt iekšā xs drēbēs un vismaz 10cm viduklī
20.02.2015 21:05 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.09.2012
Man iet labi! Body revolution 1. nedela ir nostradata svara ir minus 1 kg apkartmerus es nonemu pirmdienaas tad ari redzes kadi rezultati bus tur, bet jutu izmainas pat loti. Par esanu nu censos dzivot pec pareiza uztura principa un kaloriju deficita, bet ne parak strikti, atlauto kaloriju norma gadas ka apedu kadu sokolades konfekti vai "Fantasia" jogurtu, tapat kadu doktordesas skeli uz brokastu maizites uzlieku, risus edu baltos ne brunos - negarso riktigi brunie vispar nevaru ieest, biju iegadajusies apedu vienu karoti un visu izmetu ara. Man vajadzetu darzenu vairak uztura ieviest jo kads tomats un dazas skeles gurku ir par maz. Augli gan ma patik katru dienu apedu kadu abolu bananu vai apelsinu.
21.02.2015 12:12 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.09.2012
Par motivaciju runajot. Stav man skapi dzinsi kuros vajag ielist - ielist varu bet spiez, gribu lai ir normali. Daudz lasu un rakstu tadu ka dienasgramatu. Esmu vkontakte ieregistrejusies un pieteikusies dazadas grupas un forumos kur runa par pareizu uzturu, receptes, fitness, iedvesmojosi rezultati, sekoju lidzi telefona aplikacijaa. Tapat ari esmu sev nospraudusi mērķi līdz kuram ir vel 6 kg un laika 2-3 menesi lidz vasaras sezonai nemot vera ka citreiz jau maija ir tik karsti ka javelk kleitina, sortini utt.
21.02.2015 12:20 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
DiviKivi, detalizeti ir labi, jo es tiesham par tik vienkarsho steperi dauda ko nezinaju. Ko lai saka -skumji:-) nesanak man. To pat nevar nosaukt par soloshanu, taa ir spirinashanas, izskatas taa, it kaa meginatu no udens izpeldeet un tik atri kajas kustinat man nesanak, lai atrastos augshaa. Buutu kads zaalee micijies uz lielakas slodzes bet visi tipina un neredzu, kaa pareizi to darit.
21.02.2015 12:26 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Nebiju iepriekš šeit ievērojusi šādu diskusiju, jūtos vīlusies sevī ka tā. :'-(:-D
Vēlos padalīties ar savu tievēšanas ikdienu, ja to tā var nosaukt. Esmu atsākusi skriet, skatos, ka pagaidām iet grūtāk, bet ar laiku būs daudz labāk. Cenšos vismaz 2x nedēļā aiziet pavadīt kaut 1h sporta zālē, diemžēl biežāk nevaru, jo grūti apvienot ar darbu un citiem pienākumiem.
Sports man mīļš, bet ar uzturu gan man ir problēmas. Salasījos jau šeit visādus padomus un priecājos. Pagaidām no sava ledusskapja esmu izmetusi tikai majonēzi, ko kādreiz varēju ēst ar karotēm pie pilnīgi visa. Saprotu, ka vajadzētu atteikties no neprātīgās sāls lietošanas. Pēdējā laikā reti kas man garšo, tāpēc esmu izmisumā, jo nezinu, ko lai ēdu. Šķiet, ka varētu pārtikt tikai no ceptiem dārzeņiem, rīsiem, krējuma un biezpiena.
Kā arī esmu tik blonda, ka nemāku skaitīt kalorijas un šķiet, ka tas viss priekš manis ir kā melna bilde. :D
Mans mērķis ir -6kg, pagaidām sveru 65kg un esmu 170cm. Prieks par sevi, jo pirmo reizi saprotu, ka patiešām vēlos pazaudēt kaut ko no sevis un mainīties!
Un priecāšos, ja padalīsieties ar ēdienu idejām,receptēm, ko ēdiet pēc treniņa.

21.02.2015 12:49 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Celfie, nu pec bildes tev ir ideala figura. Nekas nav janomet.
21.02.2015 12:53 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Célfie, cik reizes nedēļā skrien?
21.02.2015 12:53 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Bildē neesmu es. Tāds augums ir mans mērķis un sapnis.
Skrienu kā pagadās. Gribu vienmēr vismaz 3x nedēļā, bet citreiz laikapstākļi iztraucē vai pēkšņi darbā aizkavējos. Lai gan apsveru iespēju pievērsties rīta skriešanai ap plkst. 6:00
21.02.2015 12:58 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
oho, nu tev gan apņēmība, es nekad nevarētu piecelties 6 no rīta un saņemties doties skriet (s)
21.02.2015 12:59 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Man gribas pievērsties skriešanai nopietnāk, bet vakari ir diez gan noslogoti, tāpēc apsveru domu par rīta treniņiem. Man gribas izjust to mirkli, kad pilsēta mostas, dzestro gaisu, utt. Šķiet, ka pēc tam visa diena būtu uz pozitīvas nots.
21.02.2015 13:04 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2013
varbūt kādai ir personīgā pieredze ar tauku dedzinātāju- Animal Cuts? :)
21.02.2015 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 3148
Reģ: 13.11.2011
nevaru sagaidīt aprīli, kad varēšu sākt skriet. decembrī tiku pie kakla traumas, divus mēnešus nostaigāju ar šinu un tagad līdz aprīlim bez fiziskām aktivitātēm. dikti traki iet, no saldumiem nevaru atturēties, dikti gribās čipšus, visādus riekstiņus, cepumus. nezinu kā lai savaldos. :D kā jūs kontrolējat ēšanu? tikai ar kārtīgu gribasspēku?
21.02.2015 13:39 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Fifa, es censos neiet uz veikaliem. Prasu lai draugs perk ko tiesam vajag un nekadus saldumus.
21.02.2015 14:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tā, lai kaut kas notiktu arī kamēr treniņu istaba vēl nav gatava, vakar sāku squat un planking challange.
Man našķošanos (ar ko es arī cīnos jau labu laiku) labi palīdz ierobežot noruna ar sevi, ka, ja es gribu cepumus, tad pašai arī jācep. Un arī tā filozofija, ka "ja dzer, tad dzer šampanieti, ja drāž, tad drāž princi" - respektīvi, ja man gribas konfektes, tad jāpērk dārgākās un smalkākās, kas veikalā ir un jāapēd viena...;-)
21.02.2015 15:01 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Iespējams, manis rakstītais iepriekš bija pieminēts, jo neizlasīju visas lapas.

Endomondo: lietotne mobilajiem tālruņiem varētu būt labi motivējoša. Iespējams ne superprecīzi, bet uzskaita kalorijas, parāda maršrutu, ātrumu utt. un nepieciešams vien kāds četru populārāko platformu viedtālrunis ar GPS.

Saldējums: ļoti garšo un lielos daudzumos - tā ap 1-2l dienā ēdu gan ziemā, gan vasarā. Lai tas nepārvērstos par svara pieauguma iemeslu, iegādājos saldējuma mašīnu - tādu, kas pati saldē un var iestatīt jebkādu konsistenci. Mana mīļākā recepte (oriģinālajā lietošanas pamācībā) - ielejiet savu iecienīto jogurtu. Pat no dzeramajiem jogurtiem sanāk salīdzinoši krēmīgs un baudāms saldējums. Tikai jāapēd pāris stundu laikā, saldētavā gaisīgums pazūd un sanāk ledus klucis. Vasarā varēs taisīt sorbetus no ogām. Veikalu saldējumiem tagad eju garām.

Pārtikas kvalitāte: tas gan vairāk skar veselību, ne tieši tievēšanu, bet jau ilgus gadus, kopš lasu produktu sastāvu, esmu atteicies no produktiem ar kaitīgām pārtikas piedevām. Rezultātā vairs nekādas slimošanas (iepriekš garantēti angīna vai saaukstēšanās vismaz reizi sezonā), protams, ja neskaita pāris reizes nelielu aizsmakumu no rīta, kas pazūd pēc siltas tējas un iesnām, kas parādās ilgstoši uzturoties salā un telpās pazūd. Tā ir brīnišķīga sajūta, kad esi nosalis/slapjām kājām, sapūsts bez cepures vai izmircis lietū, atgriezies mājās, siltumā un droši zini, ka nesaaukstēsies. Diemžēl cilvēki, kuri tievē, mēdz tik ļoti rūpīgi skaitīt kalorijas, vienlaikus nepavisam nepievēršot uzmanību produktu kvalitatīvajām īpašībām un arī dažādos citos veidos mēdz nodarīt pāri savai veselībai.
21.02.2015 17:34 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Par saldējumu, ja nav(un negribas) mašīna, tad vēl viena alternatīva ir formiņas, kurās sasaldē +\- smūtīti (ir ari citi varianti, bet šis vienkāršākais). Pati vasarā taisu gan sev mājās, gan darbā dārziņa bērniem.
21.02.2015 17:40 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Kā ir ar šiem ūdeņiem, kam klāt augļi? Vai tiešām, piemēram, ieliktas mellenes, zemenes, avenes dod ūdenim kādu garšu, vai tas vairāk skaistumam? Un kas ir tas trešajā burciņā tie zaļie- gurķi?
22.02.2015 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits