Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pārdomas

 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
Rīts iesākās ar dziļām domām par laimi, vientulību, pašpietiekamību un attiecībām. Ar puisi esmu kopā 4 mēnešus, vinš ir pirmais visādā ziņā. Agrāk biju ļoti pašpietiekama, bija man labi, kad biju brīva. Sākot attiecības baidijos, ka varētu ļoti pieķerties cilvēkam un būt sāpīgi, bet tai sajūtai tomēr ļāvos un jūtos tuva. Plus pēdējā mēneša laikā mainijies draugu loks- vairs nav tādu labāko, to, protams, pārdzīvoju un skumu, bet, lai kā tas izklausītos, bija gaidāms, jo pēdējā gada laikā mums vairs nebija kopīgu interešu un bija cita vērtību skala.... Draugi mainas, ir skumji,jo daudz kas piedzīvots, bet zinu, ka šādi būs labāk, jo ir cilvēki, kas velk uz leju, tāpēc no vienas puses tas varbūt pat beigās ir labi.... Tā tāda atkāpīte. Dēļ šiem pēdējā lika notikumiem, jūtos vientuļi. Laiku, kad biju brīva es tā tik bieži nejutos, kaut draugu man nav un nebija daudz. Tagad man vairāk ir paziņu, nekā draugu, bet ir puisis, bet šī sajūta ir, un viņa ir graujoša. Draugam šorīt aizejot uz lekcijām, paliku viena un domaaju, kāpēc tā ir? Es vairs neesmu pašpietiekama? Kā lai atgūst līdzsvaru savā sajūtu pasaulee? Es saprotu, ka tas ir darbs pašai ar sevi, bet tas nemaina to, ka dažreiz jūtos lēta, varbūt tāpēc, ka ar puisi nav tik dziļš emocionāls kontakts, bet ir vairāk fiziskaa? Dažreiz domāju, kas ir mūsu attiecību pamatā, un manī zogas šaubas, kaut puisis ir vairākkārt pierādijis, ka esmu ļoti svarīga viņam. Vai ir iespējams, ka šo mēnešu laikā man vienkārši ir palicis zemāks pašvērtējums? Izklausas pēc murga, jo pati neizprotu sevi, tāpēc ceru, ka kāda izteiks savu viedokli par šo visu, vai domas no malas, jo šādi pārdomu brīži gadās ik pa laikam pēdējā laikā, un liek justies tā, itkā būtu apmaldījusies pati savā dzīvē. :) Varbūt visas šīs pārdomas nāk dēļ visām pārmaiņām?
08.09.2014 10:33 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tu macies/strada? Man liekas, tev sevi vairak janodarbina. No bezdarbibas rodas mulkigas problemas.
08.09.2014 10:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Izklausās pēc manām pārdomām atvaļinājuma laikā... :D kad bija brīvais laiks domāt par sazin ko, jo ikdienā skrienot un noguruma dēļ nav ne laika, ne vēlmes filozofēt par it kā pašsaprotamām lietām.
08.09.2014 10:50 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
Es studēju :) Aha, piekritīšu par to nodarbināšanu, par to arī aizdomājos. Bet no otras puses, ja viss būtu labi, šādas domas tak nerastos? :D
08.09.2014 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Man vairāk, šķiet, ka tavs draugs tevi nevis ceļ, bet gremdē - pazeminās arī pašvērtējums. Parasti meitenēm ir draudzenes, kas viena otru uzmundrina, kopā izklaidējas, bet ja draugs neuzmundrina, neizsaka komplimentus - nav nepieciešamā atbalsta, tad ir grūti.
Ieteiktu brīvajā laikā atlicināt vairāk laiku savai atbalsta grupai - ģimenei, draudzenēm, ar kurām var pārrunāt arī attiecības.
08.09.2014 11:00 |
 
Reitings 183
Reģ: 07.02.2013
jaunkundze! Īstenībā pēc sevis arī esmu novērojusi, ka šāda tipa un citādākas pārdomas rodas posmos, kad par daudz brīvā laika....
Man sāk likties ka tā ir lieākajai daļai sieviešu...tās mēdz daudz par daudz filozofēt...
08.09.2014 11:01 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
šāda tipa un citādākas pārdomas rodas posmos, kad par daudz brīvā laika


Piekriitu par visiem 100%. Pati arii esmu gaajusi cauri taadam periodam.. Iespeejams, uzreiz taa neliekas, ka pie vainas ir tas briivais laiks, tacu, atskatoties, saproti, ka vajadzeeja tomeer vairaak sevi kaut kaa nodarbinaat, lai neatliktu laika domaat visaadas mulkiibas. :D
08.09.2014 11:03 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
paldies meitenes! Lika paskatīties no malas, un pat piekriitu par to brīvo laiku.... Jau kādu laiku cenšos to aizpildīt, bet laikam ar to nepietiek :D
08.09.2014 11:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits