Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur vaina?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Par tik populāro tēmu "Kāpēc iepazīties ir viegli, bet atrast, kādu, kurš gan mīlētu Tevi, gan ,kuru Tu varētu iemīlēt ir tik grūti?"

Tātad. Ja vēlaties varat runāt no savas pieredzes. Bet jautājums ir... ja tā godīgi... Kurš tad ir vainojams situācijā, kad tikšanās ir, bet nopietnas attiecības viens vai otrs negrib veidot. Viss beidzas ar nenopietnām attiecībām vai vienkārši uzmanība vienai vai otrai pusei ar laiku sāk pietrūkt, vai cieņas, vai sapratnes pietrūkst... un čušš Kā jums šķiet, kuras ir tās aktuālākās problēmas, ko esat novērojušas? Vīrieši par daudz grib? Vai sievietes nav gana seksīgas,skaistas. (Vai vispār skaistumam un figūrai ir saistība ar attiecību veiksmīgu nodibināšanu) Vai ticat, ka ir viens vienīgais, kurš jums paredzēts un ja reiz satiekat kādu citu, nekas tur vienkārši nevar sanākt? Sanāks tikai ar to īsto un tas ir tikai viens. ?

??? :)
03.09.2014 18:13 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Nezinu kāpēc, lasot šo tēmu galvā uzbūrās ainiņa no filmas Sekss un lielpilsēta.
Teksts Kerijas stilā :D
03.09.2014 18:16 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Visdažādākie. Man tā vienreiz pačibēja potenciālās attiecības tāpēc, ka puisis nebija ticis pāri bijušajai un viņa īstajā brīdī izdomāja atjaunot attiecības. Ir viss beidzies nesākoties, jo es tolaik biju pārāk nenopietna. Citu reizi tāpēc, ka vīrietis nebija nopietns. Vēl vienreiz pēc otrā randiņa sapratu, ka man ar to vīrieti nav nekā kopīga. Tur varētu uzskaitīt simtiem dažādu iemeslu.

Atbildot uz jautājumu - nē, es neuzskatu, ka ir tikai viens "īstais". Veiksmīgas, veselīgas attiecības var izveidot ar daudziem cilvēkiem, ja abas puses ir nobriedušas un ieinteresētas.
03.09.2014 18:23 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es gan īpaši neticu enerģijām un tādām bastņām, bet , tomēr...viss notiek, tad kad jūties attiecībām gatava un esi pārkāpusi pāri pagātnes rēgiem. Un jābūt vīzijai, kādas attiecības vēlies un ko spēj otram dot. Nemazāk svarīgi, lai otrā pusē ir nobriedis cilvēks, nevis kāds izklaidi alkstošs pusprecēts kuilis.
03.09.2014 18:36 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man liekas, ka ir tā, ka cilvēki kļūst arvien neatkarīgāki un pašpietiekamāki, nav vairs vajadzības pēc pastāvīga partnera blakus. Līdz ar to nebaidās atzīt un norādīt otra trūkumus, nav vairs vajadzības ar tiem samierināties. Tāpat arī cilvēks pats nebaidās būt tāds kā ir īstenībā, nav vajadzības izlikties un par katru cenu otram izpatikt.
03.09.2014 18:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Man pašai nesen gadījās...

Es stulbene neapzinājos, bet pēc tam sapratu, ka cerēju, ka viņam varbūt tomēr ir kādi nopietni nolūki uz mani, domāju ,ka ar laiku jūtas var uzrasties... Kad nesen pajautāju viņam "Vai esi kādreiz aizdomājies, ka gribētu ko nopietnāku nākotnē? Nevis visu laiku dzīvot kā šobrīd, tādu nenopietnu dzīves veidu? " Viņš atbildēja "Protams esmu. Laikam nav vēl man laiks pienācis vienkārši. Neesmu īsto sievieti saticis. Vai nu vēl neesmu gatavs šobrīd nekam nopietnam. "

Man godīgi sakot, tā sasāpējās sirds. Viņš vienmēr ir stāstījis, ka esmu seksīga, tāda ar kuru var interesanti parunāt. No otras puses, es saprotu, ka neesmu kaut kāda superzvaigzne, man pašai ir kompleksi. Bet ja reiz viņa acīs esmu seksīga un interesanta tad kāpēc esmu norakstīta un viņš nevarētu nopietni pret mani izturēties, pacensties ko nopietnāku izveidot?

Jāpiekrīt daļēji Nikolai
03.09.2014 18:53 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Nikole ļoti precīzi uzrakstīja, un tā ir nopietna problēma mūsdienās rietumu pasaulē. AHA, kāpēc Tu uzreiz noliec sevi un uzskati, ka vaina ir izskatā un seksīgumā? Pirmkārt, viņš jau pats pateica, ka nejūtas gatavs nekam nopietnam. Un tā nav Tava vaina, pat vēl ir kaut kā meklējumos.
03.09.2014 19:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Keratīns -ne jau, ka tā ir mana vaina. Bet es domāju... ja es būtu nedaudz glītāka, nedaudz savādāka varbūt būtu viņa meitene, varbūt būtu laimīga, varbūt mana dzīve būtu pavisam savādāka! Zinu ka stulbi tā domāt bet nu.... :D

Viņa priekšā izliekos, ka es nekad nedomāju, ka necerēju...Ka man vienalga. Bet reāli kad esmu vienatnē visu laiku domāju...bet kāpēc tā? Tad sāku domāt... Es vispār biju stulba, ka iedomājos, ka kāds mani varētu iemīlēt. Jo līdz šim arī tā ir bijis- Ja es interesēju kādam, tad tikai seksam, šķiet.


Negribu koncentrēties noteikti uz mīlestības meklēšanu. Bet vienkārši tā apziņa, ka nevienam neesmu bijusi gana laba gruzī tomēr
03.09.2014 19:28 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Nopietnas attiecības nesākas, jo otra puse sākot nav randiņu periodu pateikusi konkrēti ko vēlas. Piemēram, agrāk, kad randiņoju, tad konkrēti pateicu, ka vēlos vīrieti kopdzīvei, ģimenes veidošanai un izklaide, nenopietnas attiecības neinteresē, izklaides meklētāji ātri pazuda.
03.09.2014 19:32 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
AHA, muļķības, normālam pieaugušam vīrietim seksīgums nav simts gadus vajadzīgs, vajadzīgas ir emocionālās sajūtas un īstais cilvēks, izskatam nav tik liela nozīme ģimenes veidošanā. Es, piemēram, ne tuvu neesmu supermodele, bet esmu ļoti jauka, mīļa, protu radīt ģimenisku auru un kad gribēju ģimeni, nopietnas attiecības, tad arī bija.
03.09.2014 19:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Coldlady- Šajā pēdējā situācijā, es pati sākumā domāju ,šis noteikti nebūs nopietns variants, tad jau redzēs kā sanāks.... es gan nedomāju ,ka pieķeršos viņam ar laiku. Tā bija mana kļūda. Bet es neko tur nevarēju padarīt.

Kaut gan, coldlady... daudzi jau apzinās, ka daudzas grib ko nopietnāku. Tāpēc meli, izlikšanās utt. viss pārējais. Ja pasaki puisim, ka gribi nopietnas attiecības, tas jau nenozīmē, ka viņš var izlikties ,ka arī grib nopietnas att. ,līdz brīdim, kad tiek tavās biksēs.
03.09.2014 19:38 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
AHA, nevajag, tad ātri likties gultā un mīlēties, jo, ja ātri atdodas, tad pastāv risks, ka interese pazudīs, vajag vīrietim likt Tevi iekarot un pacensties.
03.09.2014 19:40 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Redz, Tu pati raksti, ja es būtu tāda, ja būtu šitāda. Bet kāpēc vīrietim nav jābūt tādam un šitādam?
Esmu novērojusi gan uz sevi, gan citiem, ka vairumam tomēr saista sievietes, kuras neizlīdīs no ādas lai būtu tāda vai šitāda, bet ir viņa pati! Otrs, nenopietnu iespaidu rada tas ka pāragri meties vīrieša gultā, nav nostāja, neizvērtē kāds ir tas cilvēks, bet paļaujies tikai uz mirkli. Ja jau viņš var Tevi dabūt, vadīt utt. tad to var jebkurš cits...
Un pašai sev jānoformulē ko gribu un jānostāda vīrietis fakta priekšā, ka vēlies to un to, un ja ne tad turpinājums nav. Aizies tie kuriem nebūsi vajadzīga.
Protams, ir arī meļi un mānekļi...visādi cilvēki dzīvē gadās.
03.09.2014 19:43 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
AHA, cik tev gadu?
ja gribi, lai tevi iemiil, miili sevi pati un nolaidies uz zemes. Pati Tu sevi nostaadi par kkaadu nevienam nevajadziigu un (iespeejams) seksiigu (jo , redz viirietis taa pateica).
Ja negribi katru reizi iekrist, pirmkaart , Tev dereetu zianat, ka viirietis, kam ir nopietni noluuki, izturas pavisam savaadaak. Un par seksiigumu pat nerunaa.
Un viirietis, kas potenciaali Tevi vareetu iemileet, gribees ar Tevi pavadiit laiku visur un viskaa, nevis tikai "party& fuck".
Neiznieko jauniibu, jo es, kad biju jaunaaka... Biezi uzkeeros uz tiem seksiigaa, skaistaa utt komplimentu teiceejiem
03.09.2014 19:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
, muļķības, normālam pieaugušam vīrietim seksīgums nav simts gadus vajadzīgs, vajadzīgas ir emocionālās sajūtas un īstais cilvēks, izskatam nav tik liela nozīme ģimenes veidošanā. Es, piemēram, ne tuvu neesmu supermodele, bet esmu ļoti jauka, mīļa, protu radīt ģimenisku auru un kad gribēju ģimeni, nopietnas attiecības, tad arī bija.
03.09.2014 19:36 | nosūdzēt | saite
++
03.09.2014 19:48 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Un, kad "izaug", tad saprot, ka nemaz nevajadzeeja biit skaistaakai prieks tiem viriesiem, kam nebijaam gana labas, jo tie parasti ir "tuksi numuri". Veseliigaam attieciibaam der tikai viirietis, kam sievietes izskats nav abseestiiba.
03.09.2014 19:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kurš tad ir vainojams situācijā, kad tikšanās ir, bet nopietnas attiecības viens vai otrs negrib veidot. Viss beidzas ar nenopietnām attiecībām
Nereti sievietes parakstās uz nenopietnām attiecībām un tad pārdzīvo par to, ka cēlu motīvu vadītus vīriešus ir grūti atrast.. :)
03.09.2014 19:56 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Gurri- es jau saprotu, ka šajā konkrētajā situācijā, sākumā pati piekritu uz tādām nenopietnām attiecībām. Tomēr, vēlāk, kad nakts bija pavadīta, interesi viņš turpināja izrādīt... es cerēju, ka varētu izveidoties arī kas vairāk.

melone_1- 19. Es jau saprotu... bet tomēr reti taču ir tā, ka tiešām kāds iepatīkas, varbūt problēma ir arī tajā, ka pārāk pati pēc vizuālā vērtēju puišus. Un tie ,kas man patīk arī izskatās pēc meiteņu mīluļiem :D Bet vai tad tādi neiemīlās nekad? :) Un katra cer, ka būs tā īstā. It sevišķi jaunas meitenes.
03.09.2014 19:57 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Es saprotu, ka ir jātiecās uz nopietnām attiecībām, ja tādas vēlas. Bet reāli nav taču tā, ka ja 2 vai 3 randiņā ir sekss, tad nevar izdoties nopietnas attiecības vēlāk? :)
03.09.2014 20:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Kāpēc nevar pagaidīt ilgāk?
03.09.2014 20:07 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Protams, ka var, es noteikti neesmu no meitenēm, kurai tas ir ļoti svarīgi un, ka nevarētu nociesties...

Bet mans jautājums bija... vai tas ir rādītājs? Ja jau normālas attiecības var izveidoties arī tādos variantos, kad tas sekss ir ātrāk. :)
03.09.2014 20:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits