Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Awkward situations

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kādas situācijas ir bijušas, kurās jūties ļoti neērti un nezini īsti kā reaģēt, ko darīt.... :D

Skatījos šodien draugos vienu puisi un atcerējos atgadījumu, gribētu arī citu līdzīgus stāstus dzirdēt... :D

Piem.
Aizbraucu uz citu pilsētu, atpūsties, lai nesēdētu mājās ar puišiem iedzēru, papļāpājām, paliec pie viena puiša pa nakti, jo kaut kur ir jāpaliek! Un pēc tam viņa vecāki skatās uz Tevi kā uz jauno draudzeni :D Tas tēva smaids un kā viņš skatās uz savu dēlu un mani. :D Viņa mamma piedāvā vēlāk braukt līdzi uz ģimenes pikniku... :D
19.08.2014 13:37 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Atvainojiet, ka nesakarīgi uzrakstīju. :D

Vai arī agrāk kaut kad ir bijusi situācija...

Ar savu ģimeni braucat ciemos pie citas ģimenes. Kad esat klāt, vecāki sāk ar tādām frāzēm kā bet Tu reāli šo cilvēku pirmo reizi mūžā redzi un vecāku komentāru dēļ abas(abi) jūtaties neērti un smīnat par vecāku piezīmēm, kautrīgi graužat kaut kādas uzkodas, līdz reāli uzsākat sarunu ar "Kā Tevi sauc? " :D
19.08.2014 13:41 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Draudzenes draugs ballītē pateica, ka izbesīs mani, bet nu ne tā ļauni, vienkārši pa jauko. :D Tad nu visi trijatā stāvējām, kad viņš mani sāka mīļot, blūzei pogas taisīt vaļā un matus bužināt. Nedaudz vēlāk uzgāju augšā pie citas draudzenes, un viņai pazīstams apsargs sāk ar mani koķetēt un tad tā- pag, nē, nedrīkst, kāds būs greizsirdīgs.
Nu tajā brīdī sajutos awkward, jo draudzenes čali noturēja par manējo. :D
19.08.2014 13:41 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Visas tās reizes, kad esmu sajaukusi kādu pazīstamo ar svešinieku, sākusi māt un smaidīt, līdz aptveru, ka otram cilvēkam sejā WTF?! izteiksme. :D

Reiz gaidīju draugus liela laukuma vidū, viņi kavēja, mani visu laiku skatās kāds vīrietis, pēc brīža pienāk un prasa, vai esmu viņa 'aklais randiņš'. :D Tā kā mani draugi atnāca vēl pēc kādām 10min tikai, es domāju, ka viņš man nenoticēja. :D
19.08.2014 13:42 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Loti sen , tala pagatne , tumsa rudens vakara gaidiju draugu piebraucam. Nokapu leja un gaju kapt ieksa svesa masina kura ari kads kadu gaidija. Ta ari sanaca.
19.08.2014 13:45 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
bļāviens...pazuda mana frāze!!! ahhh.....
Bija domāts, ka vecāki sāk ar frāzēm kā"Re ,būs Tev draudzenīte"... bet reāli nepazīsti cilvēku un ir neērti, ka skaļi izsaka abām dzirdot tādas frāzes.


Šī diskusija pati beigās sanāca awkward :( :D
19.08.2014 13:46 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Apāc, man vēl pavisam nesen situācija bija veikalā..aizgājām ar draudzeni uz Rimi..jau visu salikām grozos, stāvam rindā kasē, viena aiz otras. Es priekšā. Nu un tā baigi neatskatoties, puspagriezienā stāvu, un kaut ko dikti, dikti filozofēju, plātu rokas, stāstu..jūtot, ka nav reakcijas, es tāda "nu Zaneeee", pagriežos, a tur vispār stāv cits vīrietis un smaida..OMG!!! Es biju gatava tai pašā momentā pazust no zemes virsmas! :D
Kamēr es sapratu, ka mana druška aizpeldējusi uz ātro kasi, tā arī stāveju smiedamies.
19.08.2014 13:48 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Ā jā! Viens puisis veikalā skatās uz mani tā ilgāk... es uzmetu viņam skatu un pēc tam domāju... vai tas nav pazīstams puisis??? Tad es kaut kā sagriezos ,ka redzēju viņu aci pret aci un biju tik apjukusi, ka likās ,ka pirmajā sekundē šķita, ka tas ir TAS puisis! :D Tā es kādas 5 sekundes stulbi lūrēju uz viņu un smaidīju, līdz sapratu, ka tas tomēr nav īstais un noplaukstot smaidam vienkārši aizgāju projām tālāk skatoties drēbes veikalā. No malas drošvien pēc dīvaines izskatījos :D
19.08.2014 13:51 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
AHA, cik Tev gadu? Man grūti uztvert Tavu tekstu, kur nu vēl nosaukt to par "awkward situation".
19.08.2014 13:55 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Gaidiju teti un iesedos cita tada pasa masina,virietis apmulsa :D
19.08.2014 13:55 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Vienā pirtī puisis nāca iepazīties, runāties ar mani. Viņš nesen no pirts bija iznācis, kājās šortenes, paskatījos kaut kā uz leju un sapratu, ka viņam boners un paskatoties atpakaļ uz viņa seju viņam bija plats smaids un viņš turpināja kaut ko cītīgi man stāstīt un jautāt :D
19.08.2014 13:56 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Veikalā man ik pa laikam ir gadījies,ka runājos ar draudzeni/mammu/māsu a šīs jau kaut kur atrodas. :D
Boss atnāca uz manu dzīvokli labot dušu,a es biju aizmirsusi novākt savu slapjo apakšveļu.Viņā tā mierīgi,padeva man manu krūšturi un sāka čekot dušu kas un kā tur nav ok..
Guļam ar draugu,man plika mugura..Pēkšņi viņa dēls sāk bļaustīties un ieveļas istabā..
19.08.2014 14:25 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
meitenes,man bija nenormāli smieklīgs gadījums nesen :D ejam ar puisi pa ielu,pretī nāk čalis,un viņam šorti vaļā riktīgi un apakšbikšu nav un visa mantība karājas godam,es tā sāku smīnēt ,draugs to neredzēja no sākuma un nesaprot ko es smejos, pats čalis paiet garām pamana savu lielo fail un taisot šortus ciet nokrīt uz muti,akward :D
19.08.2014 14:32 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jā, ir bijusi tāda situāciju ko atceros vēl šodien.
Biju uz vienu pasākumu, tas jau bija stipri sen gadus 4 atpakaļ, un man nācās palikt pa nakti pie viena puiša, man pret viņu nekā nebija un ar viņu nekā arī nebija, vnk kā draugi, protams, ka citi nodomāja citu, tas ir stulbi...
19.08.2014 14:32 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Jā, man veikalā arī ir tā bijis, stāvu, izvēlos dzērienus, stāstu kaut ko, cilvēki iet garām dīvaini smaida, es nesaprotu kāpēc, pēc tam paskatos, ka mana draudzenīte prom aizgājusi pie cita stenda un es monologā runāju. :D Tā ir bieži diezgan. :D
Jā, un neveikli ir bijis arī, kad mana un drauga ģimene iepazinās, nu sēžam visi un tad pēkšņi manas omes sāk stāstīt visādus briesmu stāstus par mani, ko esmu darījusi agrāk, visādus stulbus izgājienus un man palika tik neeeerti, pie sevis visu laiku teicu "ZEME ATVERIES" :D :D
Draugs skatās, smaida. :D Tas gan bija 4 gadus atpakaļ.
Vispār, daudz visādu awkward situāciju, bet tā uz sitiena atcerēties nevar visu. :D
19.08.2014 14:39 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Smieklīgi, ka ne vienu vien, bet vairākas reizes esmu stāvējusi pie kases ar TESTERI rokās un vienmēr apjēdzos, ka tas ir testeris tikai, kad pārdevēja pasaka! :D :D
19.08.2014 14:46 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Iekopēšu no savas d-grāmatas:
Viņš bija saaukstējies. Tā kā es vēl aizvien vēlējos labot kukaiņrandiņā radīto iespaidu, būdama nogurusi no nemitīgās vīrieša čīkstēšanas par to, ka viņam esot JAU 37C AUGSTA temperatūra, kas nozīmējot teju vai nepieciešamību steidzami viņu hospitalizēt, nolēmu savest viņa veselību kārtībā ar pienu+medu+ķiplokdaiviņām. Ieradīšos ciemos, pārsteigšu, sagatavošu burvju dzērienu, šis taps vesels.
Vienīgā problēma bija tā, ka mūs šķīra nieka 270 km.
Atradu internetā kādu puisi, kurš piedāvāja braukt kopā, sazvanīju, sarunāju tikšanos pie slimnīcas. Kavēju nedaudz, tāpēc brīdī, kad viņš zvanīja, lai noskaidrotu, pēc cik minūtēm beidzot būšu, nokaunējusies paziņoju, ka 3, aizmirstot pat pajautāt, kur tad viņš pie slimnīcas tieši atrodas.
Atskrienu, ielidinu somas mašīnā un laimīga sēžu, gaidu kādu brītiņu. Puisis tāds nerunīgs gadījies, pat neatbildēja, kad sveicinājos. Es, ātri vien nogurusi no gaidīšanas, pajautāju, vai kāds vēl brauks. Šis tā dīvaini uz mani noskatās, sakot, ka nē. Es, turpinādama sarunu, pajautāju, vai mēs varam braukt tad tagad? Un tad, kad viņš uz mani vēlreiz skatījās ar pārsteiguma pilnu skatienu, es pajautāju arī to, vai viņš bija tas, kuram es zvanīju. Saņemot „nē”, pēkšņi viss notika kā palēninājumā. Kauns manī pieauga, saprotot, ka sēžu sveša, nepazīstama cilvēka automāšīnā, vienkārši ietraukusies iekšā. Lēnām kāpu laukā, nesakarīgi atvainojoties, jo es tiešām tajā brīdī nepratu paskaidrot to, kā jutos+ka parasti tā neuzvedos.
Izkāpusi no mašīnas, bez grūtībām atradu „īsto”, šoferis, redzot manu izgāšanos, bija nosmējies ķieģeļsarkans. Es, savukārt, drošības labad tomēr pajautāju, vai viņš ir tas, kuram es zvanīju pirms tam.
19.08.2014 14:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Puisim ar kuru tikos nebija īstais vārds, uzvārds draugos. Kad tikos speciāli prasīju, lai parāda tiesības vai pasi. Viņš parādīja, es tajā brīdī skatījos uz tām tiesībām un dikti centos iegaumēt Vārdu, Uzvārdu, vārdu jau atcerējos, bet uzvārds kaut kā ātri jau izkrita no galvas. Un ja viņš man būtu jautāji pēc pusstundas es jau neatcerētos. :D Es viņam citu reizi tāpēc atkal prasīju, lai rāda tiesības! :D :D ...šausmīgi slikta atmiņa :(
19.08.2014 14:52 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Mēs ar draugiem ciemojāmies Gruzijā. Mums bija sarunāts brauciens ar gruzīņu paziņām uz Kahetiju, lasīt vīnogas. Atnācām uz satikšanās vietu, zinājām, ka brauksim ar 2 mašīnām, un vienu šoferi iepriekš nebijām satikuši. Sasveicinājāmies ar zināmajiem vedējiem, es apgriezos apkārt, ieraugu vienu gruzīnu pie mašīnas, tāds ņečego , dodu šim roku, nosaucu savu vārdu un saku, nu tad brauksim kopā uz Kahetiju! Un pēkšņi man apkārt smieklu koris, jo izrādās, es par šoferi noturēju pilnīgi svešu cilvēku. Bet neko, gruzīns smiedamies teica, ka " ja bi vas s radostju otvjoz" :D
19.08.2014 15:07 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Esmu iegājusi vīriešu WC, runājusi pa telefonu, kad kabīnē sēdēja vīrietis, bet es pat nenojautu, ka neīstajā WC iegājusi esmu. :D Mani, protams, neredzēja, bet apkaunojums pamatīgs, kad tas vīrietis, sēžot uz poda, ārā izdzirdēja sievietes balsi. :D
Žāvājos un iežagojos vienlaicīgi, kāda skaņa bija, ak dievs. :D:D:D:D
19.08.2014 15:08 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Vējā, lasīju un smējos par Tavu atgadījumu. + tik jauki esi uzrakstījusi. :D
19.08.2014 15:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits