Draudzība starp vīrieti un sievieti

 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Kādas ir jūsu domas par draudzību starp vīrieti un sievieti, kas sākusies ir no nulles: cilvēki satikās, iepazinās un sadraudzējās?

Šobrid esmu tādāsituācijā. Mani pašu tajā viss apmierina, tomēr citiem patīk bāzt degunu tur,kur tas nav paredzēts. Īsumā izstāstīšu: iepazināmies pirms nepilniem trīs gadiem, iepazīšanās bija saistīta ar interesēm, kas abiem izrādījās kopīgas. Sekoja tikšanās, kopīga laika pavadīšana, iepazinos un sadraudzējos arīar viņa draugiem,ar viņu draudzība kļuva arvien ciešāka. Būtībā mūs vieno kopīgas intereses, intelektuāla saikne. Kā draugs viņš man tiešām daudznozīmē, zinu, ka vienmēr varu uz viņu paļauties, uz padomu, uz palīdzību... Esam kopīgi apmeklējuši daudz adžādus pasākumus, kad tiekamies, laiparunātos, tikšanās ieilgst uz vairākām stundām,jo varam runātpar visu, dažādu apstākļu dēļ arī nakšņojuši divatā (bez divdomībām), viņš mani mācījis peldēt, un tamlīdzīgi.

Kur ir sarežģījumi:

Šādas attiecības apkārtējiem nav izprotamas. Mani draugi un paziņasnetic, ka starp mums ir tikai draudzība, tāpēc reizēm nākas uzklausīt dažādas aizmuguriskas runas,kas nav patīkami. Es saprotu,ka no malasvar izskatīties, ka ir kas vairāk, bet es nevaru un negribu visiem skaidrot to kā ir pateisībā. Tas viss noved pie nākamā: šo gadu laikā esmu uzsākusi vairakas attiecības, bet tās īsti neturpinās, jo viss atduras pie tā paša - agrāk vai vēlāk izjūk,jo atrodas "labvēļi", kas vēlasapgaismot viņus par manām "attiecībām" ar to otru cilvēku. Un īstenībā viņš IR lielisks cilvēks, kuru zaudēt nevēlos, it seviķši, ja tās jaunās uzsāktās attiecības vēl nav tādā fāzē,kad tas cilvēks ir paspējis kļūt par svarīgu dzīves sastāvdaļu. Esmu strupceļā, gribu dzirdēt viedokļus. :D

PS Neesam pusaudži, man ir 25, viņš ir 8 gadus vecāks.
16.08.2014 18:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nezinu, no malas, no Taviem komentāriem man jaušās, ka esi iemīlējusies sava draugā, bet noliedz to, jo viņš neizrāda nekādu romantisku iniciatīvu un negribi aplauzties.

Piekrītu.
16.08.2014 21:03 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Nakšņošana gan nebija periodā,kad tikos ar kādu, bet tas nu tā.

Es jau saku-sākumā man likās,ka būs kas vairāk,jo viss parto liecināja .Bet nekas nesekoja viena iemesla dēļ (neminēšu)- un diemžēl es neesmutā sieviete,kas pirmā jautās un vedinās uz kovairāk, tā nu tas izvērtās šādi.

Kāpēc tagad nekas nav.Nu es to skaidrotu tā-neraugoties uz visām viņa brīnišķīgajām īpašībām,ko minēju,viņš ir arī nepastāvīgs attiecībās. Krāpējs nav,bet ilgi vienās attiecībās būt, izskatās,ka nevar.Es nevēlos būt kārtējā,un man šķiet,arī viņš to nevēlas.Ja tā notiktu,tad diez vai saglabātos tas,kas ir šobrīd.Esam svarīgi viens otram tajā statusā,kādā esam pašlaik.
16.08.2014 21:03 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Jā,iespējams,jums taisnība- protams, arī par to esmu domājusi "kā būtu, ja būtu". Bet arī jau tikko minēju, kāpēc viņš tomēr nebūtu labs variants tīri attiecībām, tāpēc pašreizējais statuss ar viņu mani pilnībā apmierina. Neapmierina tas,ka citiem tas viss ir jākomentē un jājaucas.
16.08.2014 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man at bija tāds draugs. Tagad esam precējušies :D

un, jā, man liekas, ka tik ciešas attiecības starp pretēja dzimuma pārstāvjiem var būt tikai tad ja piedalās arī mīlestība. Citādi..tavam sirdsdraugam būtu jābūt Tavam mīļotajam.

vispār pēc Tevis rakstītā neticu, ka pati neredzi to, kas starp jums ir ;)
16.08.2014 21:08 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vai nu Tevi apmierina statuss, vai doma, ka kādā dienā, skaistā un saulainā, tieši Tevī viņš tomēr saskatīs, ko vairāk par draugu. Protams, Tev nav jāatbild, atbildi pati sev un godīgi. ;)

Par komentēšanu - nu tāds tas cilvēks ir, patīk paklačoties un Tu zini, izskatās, ka tomēr ir bijis iemesls mēļošanai, jo ja principā svešā forumā cilvēki pareizi nojauš Tavas jūtas, tad domā, ka draugi to neredz? Redz visu, varbūt būtu jāpaklusē, bet ne vienmēr jau izdodas, acīmredzot. Tev atliek neņemt vērā. Galu galā - vecā banalitāte, ja jau tā nebūtu tiesa, vai tas tik ļoti satrauktu?
16.08.2014 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man ir labi draugi vīrieši, nekāds sex, bet ļoti labas attiecības, tā kā iespējams!
16.08.2014 21:12 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Droši vien tā arī ir,kā saki. Starp citu,ne tikai mani draugi,arī viņējie. Pats vēl pēc tam likāsbaigi pārsteigts par to. Protams,dīvaini brīnīties par to,ka kādam var likties aizdomīgi,ka,piemēram,divatā naktī ar riteņiem ierodas kādā pasākumā. Tas nu tā.

Vispār,ja es pieņemtu,ka man ir kādas jūtas pret viņu (kaut negribas to atzīt),tad tāpat ir interesanti,kāds ir viņa motīvs. Jo šajās attiecībās,atzīstu,ka es esmu guvusi daudz vairāk,gan atziņu,gan padomu,gan palīdzību, tāpat viņš arī ir tas,kas lielākoties rosina tikties un kopīgās aktivitātes...
16.08.2014 21:23 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Agrāk es vēl ļoti gribēju ticēt, ka šāda draudzība ir iespējama. Un es domāju to draudzību kā jau te minēja - dvēseļu radinieki. Tas viss beidzās tad, kad puisis sāka man rakstīt divdomīgas sms, nemitīgi saukt par seksīgo un priecāties, ja biju sastrīdējusies ar draugu. Es nekad nebiju devusi iemeslu, ka starp mums kaut kas varētu būt, viņam šķita otrādi. Pat tad, kad bija aizņemts, nekas nemainījās. Tagad kontaktu vairs neuzturam un tādai draudzībai neticu, jo vairums gadījumu tas beidzas ar to, ka vienam no draugiem parādās jūtas.
16.08.2014 21:26 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Es pieļauju, ka ir iespējams tās jūtas arī turēt pie sevis, bet, ja jūs tiem saviem "dvēseļu radiniekiem" piedāvātu pārgulēt, visdrīzāk viņi piekristu :)
16.08.2014 21:32 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ja rodas šādas šaubas, tad varbūt tur ir/būs/gribētu būt kas vairāk. Bet ļoti iespējams, ka pati šobrīd esi kko sadomājusies, bet, kad padomāsi ar skaidru galvu, sapratīsi, ka esiet tikai draugi un tur neka vairāk nevar būt.
Bet ir tādas attiecības, kur tādas šaubas nerodas un iedomājoties, ka ar šo cilvēku varētu iesaistīties romantiskās/seksuālās attiecībās šķiet komiski un pat nedudz pretīgi.
Protams, vienmēr ir variants, ka arī otrs draudzības veids var izveidoties par attiecībām, bet tad tas ir vairāku gadu jautājums.

Pati izvērtē, kurš variants ir tev.
16.08.2014 21:49 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet ir tādas attiecības, kur tādas šaubas nerodas un iedomājoties, ka ar šo cilvēku varētu iesaistīties romantiskās/seksuālās attiecībās šķiet komiski un pat nedudz pretīgi.

Man ar visiem draugiem ir tieši tā, tieši tāpēc arī viņi ir mani draugi, tādēļ, ja kāds izsaka kādu piezīmi, es vienkārši pasmejos un vēl pajokoju līdzi.
16.08.2014 21:54 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es saprotu,ka no malas var izskatīties, ka ir kas vairāk, bet es nevaru un negribu visiem skaidrot to kā ir patiesībā.

Kāpēc nevari? Vari! Nu, tas, ka negribi, tā jau ir cita lieta. No tā arī visas Tavas problēmas. Tas izskatās tā, kā tas izskatās un, ja cilvēki nezina, kas tur patiesībā notiek, loģiski, ka viņiem žēl tos vīriešus, ar kuriem Tu iepazīsties, jo izskatās, ka Tu ar viņiem tikai spēlējies.
Man ir lielisks draugs - vīrietis, visi mani vīrieši par viņu ir zinājuši un scēnas nav taisījuši. Protams, bija arī kam bija citi uzskati un nekas mums nesanāca, taču netaisos atteikties no tāda drauga - uzticamākā cilvēka manā dzīvē, dēļ kāda stereotipiski domājoša indivīda.

ja jūs tiem saviem "dvēseļu radiniekiem" piedāvātu pārgulēt, visdrīzāk viņi piekristu

Tās attiecības ir kā māsai ar brāli. Jūs tiešām piekristu pārgulēt ar cilvēku, kurš jums ir kā brālis?
16.08.2014 21:57 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Kā jau es teicu, ir simpātijas vienmēr no vienas puses. Ja tās nav no jūsu puses, tad loģiski spriediet ;)
16.08.2014 22:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ir simpātijas vienmēr no vienas puses

Nepārspīlē! Kamēr nebūs pašai tāda drauga, kas ir tiešām draugs un kuru galīgi neinteresē, kas ir Tavās biksītēs, visticamāk nenoticēsi.
Protams, vairumā gadījumu draudzība pāraug par kaut ko citu no vienas puses, bet man ir viens no tiem izņēmuma gadījumiem, kad tā nav. No savas puses esmu pārliecināta, ka man nekādu tādu jūtu nav un nebūs, par viņu arī esmu pārliecināta, jo viņam ir meitene, kuru viņš uz rokām nēsā un jau gadiem samīlējies līdz ausīm...
16.08.2014 22:09 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Es neticu reāli, ja jūs man pateiksiet, ka tas jūsu draugs nekad un nemūžam ne par ko negribētu ar jums neko nekad, ja būtu tāda iespēja un es nerunāju tikai par seksu. Vienkārši labāk ir, ja ir blakus kā draugs, nekā nav blakus nemaz. Tas arī viss.
16.08.2014 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Tās, kuras saka, ka nevar būt draudzība starp sievieti un vīrieti- muļķības! Man ir tāds draugs jau četrus gadus, esam kopā gan ballējušies, gan viņš ir bijis man klāt, kad esmu raudājusi par kārtējo pazaudēto "mīlestību", gan braucis mani glābt, kad esmu palikusi nekurienes vidū, jo stopēšana naktī nevienmēr beidzas labi. Viņš ir bijis man blakus tik daudz sāpīgos, skaistos un brīnīšķīgos mirkļos, ka zinu, nav neviena cita, kuram es uzticētu sevi vēl vairāk! Un jā, mēs esam tikai draugi un vienmēr esam tādi bijuši, jo arī viņam bija draudzene gandrīz visu šo laiku un nekad neesam viens uz otru skatījušies kā uz ko vairāk! :)
Novēlu tomēr jums visām sastapt puisi, kuram varat uzticēt sevi pilnībā un būt Jūs pašas!
16.08.2014 22:27 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jā, man arī ir labi draugi.. Jā, man ir labākais draugs, ar kuru draudzējamies jau padsmit gadus un nekas nav bijis, bet nu.. Pēdējā laikā arvien vairāk un vairāk pārliecinos, ka nav tādas draudzības, kur kāds toč nedomātu par kko vairāk.
16.08.2014 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Man ir tiesi ta pat. Mes esam darijusi visu iespejamo kopa un nekad nav bijis kas vairak. Vienmer visi boyfriendi bijusi greizsirdigi uz vinu. Un ari neviens netic, ka musu starpa nekas nav bijis.
16.08.2014 23:03 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
man šķiet tikai likumsakarīgi, ka mīļotais cilvēks tiek nostādīts mazliet augstāk par vienkāršu draugu un šai draudzībai attiecībās noteikti nevajadzētu traucēt.


Manuprāt, draudzība ir kas tāds, kas ir pastāvīga vērtība. Un vīrietis nekad nebūs svarīgāks par to. Viņš var pieņemt tos cilvēkus un būt vienlīdzīgs ar viņiem, bet nekādā ziņā svarīgāks. Un, jā, es esmu precējusies.
16.08.2014 23:11 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Hehe, es arī esmu Penelope - izrādās, šajā forumā var būt lietotāji ar vienādu vārdu!
Par tēmu runājot - es jums novēlu būt kopā, jo izskatās, ka tev tas pret to galīgi nekas nebūtu pret :)

Lai kā man gribētos šādu nevainīgu draudzību, man vienmēr ir radušās simpātijas pret šiem maniem "vienkārši draugiem"...
16.08.2014 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!