Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Darbs
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
ap HR pēdējā laika vakancē, algām
Love2Drive
113
Reģ: 05.12.2012
Sveikas!
Jautājums tām, kuras pēdējā laikā ir gājušas uz HR speciālista, vadītāja amatiem.
Kādi cipari šobrīd algu tirgū apgrozās šajās profesijās?
Sen neesmu meklējusi darbu, gribu apskatīties apkārt, taču pirms eju vispār uz kādām pārrunām jāsaprot, vai man vēlamie cipari vispār tirgū apgrozās.
0
0
15.08.2014 18:13 |
Loora
82
Reģ: 28.06.2013
Uzņēmumā, kurā strādāju, HR meitenes nesaņem mazāk par 650-700 eiro uz rokas+ vēl ir dažādas piemaksas un bonusi, bet pieņemu, ka katrā uzņēmumā tas ir ļoti individuāli.
0
0
15.08.2014 18:21 |
Love2Drive
113
Reģ: 05.12.2012
Iiii-aaaa
Jūsu personāla meitenu pienākumos ir tikai personāla lietvedība, vai arī personāla atlase un motivācijas, novērtēšanas lietas arī?
Manuprāt, ja tikai lietvedība, datu bāzes u.tml., tad 700 eur uz rokas ir gana daudz, ne?
0
0
15.08.2014 18:29 |
Loora
82
Reģ: 28.06.2013
Viss Tevis nosauktais+vēl pasākumu organizēšana, apmācību, tleadership training organizēšana u.t.t., bet viņas tur ir gana daudz, katra dara savu!
0
0
15.08.2014 21:32 |
Love2Drive
113
Reģ: 05.12.2012
Iiii-aaaa, paldies!
Vai ir vēl kāda pieredze šajā jautājumā?
0
0
15.08.2014 21:48 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
Sejas krēms ziemai
Zita551
Šodien, 17:49
klusēšana
nadiinaa
Šodien, 17:24
Viss par un ap NL
CallMeAnnika
Šodien, 16:40
Butterfly clothing
Dita.D
Šodien, 16:36
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
LilyLady
Šodien, 16:32
IetekMeļu tops
Matilde23
Šodien, 16:26
Which tournament debutant could reach the knockout stage?
EmiliaMclaughlin
Šodien, 11:20
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (14)
Oriona
magdalena333
CallMeAnnika
Valdet
Kima2019
Mashka Kakashka
Zita551
despacito
piparmeetra
VolfaA
Visuvaineko
lielabeta
Minelūše
Luna Com 2000
© 2022 Dieviete.lv