Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

orālais sekss

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Sveikas!

Kādi ir iemesli tam, ja draugs nevēlas sniegt orālo seksu meitenei? Sākumā gribēja pats, tagad vairs ne uz ko tādu nepavelkas, sen jau. Un kā to risināt?
13.08.2014 13:55 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Ja meitenei smako, tad nemaz oralo netaisu, bet sev lieku taisit, jo man kopts. Varbut vins sapratis, ka tomer nepatik oralo taisit vai slinkums.
14.08.2014 09:38 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vēl bez smaržam un garšām varētu būt klikšķis - vienkārši pagaidām ir periods, kad negribās.
14.08.2014 09:31 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
No pieredzes varu teikt: bija puisis, aktiivs un labs visos citos gultas priekos, iznemot oraalo. Pasma gan patika. Apseedos un izrunaajos ar vinju, izraadaas, vins pat aizdomaaties nevareeja, ka 'man varot gribeties taadu lietu' :D peec tam bij labi
14.08.2014 07:52 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2014
vēl pie vainas varētu būt arīapmatojuma garums. ir viens tāds "īpašais", ka dari ko gribi, bet zobos sprūst iekšā
14.08.2014 03:48 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2014
ir gaījies "noiet lejā" gan vīriešiem, gan vienreiz arī sievietei. un ziniet, man paīkamāk vienmēr licies apmierināt vīriešus. toreiz ar meiteni pieredze bija tāda, ka sajutu izteikti sāļu garšu. bet nu varbūt viņa nebija ilgi birstējusi sev. pēc tās reizes nekad nav bijusi vēlme apmierināt sievieti, bet savukārt ar vīriešiem nekādu problēmu.
nevarētu būt iespējams, ka tavam puisim arī ne tās labākās atmiņas apmierinot iepriekšējo meiteni? izdalījumi, smaka, garša. iespējams, negrib tevi "pamēģināt", lai iespaidu nesabojātu.
veiksmi problēmas risināšanā! :)
14.08.2014 03:46 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
man tik ļoti patika, ka es bez maz vai varētu 24/7 viņu apmierināt orāli .. un ne tikai .. tad es beidzot sapratu, par ko Lasmanes kundze runāja .. Tā kā, manuprāt, tas, cik patīkami otram ir sniegt orālu baudu, ir atkarīgs no kopējās ķīmijas starp abu partneru ķermeņa aromāta feromoniem.

Izklausās pēc manis un mana drauga, mans draugs man visu laiku lūdzās, vai var noiet tur lejā, jo es jau tik daudz nemaz negribu, un vienmēr apvainojas, ja pirms tam eju noskaloties. :D
13.08.2014 22:29 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
merinda Pamatā tā ir garša + smarža (vispārīgi), bet ir nācies arī uzrauties ar vizuālo .. to gan tikai pamanīju jau pēc tam, kad aizgāju uz vannasistabu un ieraudzīju sevi spogulī .. sajūta gan bija, ka kaut kas nav tīrs, jau procesa laikā .. pēc tam kādu laiku bija morāla trauma ko tādu atkārtot .. (tiem, kam iztēle nestrādā, sievietei nesen bija bijušas mēnešreizes ..) tomēr atzīšos, ka konkrētajā reizē viss bija patīkami līdz ieraudzīju sevi spogulī ..
Kas attiecas uz urīnu, nav nācies ne reizi tā īsti to sajust .. laikam, ka kombinācijā ar izdalījumiem, kas izdalās sievietei iekarstot, urīna garša/smarža kaut kur pazūd.
Par trešo punktu ir tā, ka vai nu ir ar šo cilvēku patīkams šis process, vai nav. Manuprāt, tas ir balstīts uz feromoniem, kas ietilpst ķermeņa dabīgajā aromātā. Piemērs iz dzīves .. biju vecpuišu ballītē un tur mums lasīja lekciju Rita Lasmane par sievietēm & sex. Tad nu viens no punktiem bija par ķermeņa aromātu un uz to balstītu saderību .. toreiz man bija 26 gadi un domāju, ka šī gvelž kaut ko, jo ar to līdz tam dzīvē vēl nebiju sastapies. Jā, pieredze ar orālo, protams, bija bijusi, bet nekādas īpašās izjūtas man tas nesagādāja līdz iepazinos ar vienu konkrētu sievieti, kuras ķermeņa aromāts man tik ļoti patika, ka es bez maz vai varētu 24/7 viņu apmierināt orāli .. un ne tikai .. tad es beidzot sapratu, par ko Lasmanes kundze runāja .. Tā kā, manuprāt, tas, cik patīkami otram ir sniegt orālu baudu, ir atkarīgs no kopējās ķīmijas starp abu partneru ķermeņa aromāta feromoniem.
Runājot par tehniku un tādām lietām, tad vajag tomēr mazliet treniņu, lai viss sanāktu, kā vajag, un katrai sievietei tur mazliet mainās šis un tas .. tīri tehnikas ziņā ..
Par tīri vizuālo lejā nekad īpaši neesmu iesprindzis, jo tā ir lieta, ko tomēr māte daba devusi un tur īpaši darīt neko nevar .. jādzīvo ar tādu, kāds ir. Un katra sieviete izskatās savādāka (man gan viņas ļoti daudz nav bijušas). Uzskatu, ka to lietu vienkārši jāpieņem kā ir .. ir gan gadījies, ka ar dažām tas notiek pats no sevis, ar citām biški sevi jāpiespiež, bet nekas neizdarāms tur nav.
13.08.2014 22:27 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Man arī neko tādu nepatīk veikt čalim,vienkārši nepatīk un viss. Un tā nav nekāda problēma. :D

Bet ja tavs džeks no tevis to pieprasa,taču pats pretī nedāvā,tad tas ir egoistiski.
13.08.2014 20:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
ak dievs, paarvelc sev pirkstu pa kaastarpi un paosti, vai ir vai nav smakas vaina, ja ir, ej pie ginekologa.

ja cilveeks regulaari mazgaajas, nav pastiprinaatu izdaliijumu vai infekciju, paarmeeriigi nesviist, nekam tur nav jaasmird, dzimumorgaaniem ir savs iipatneejais aromaats, uzbudinaajumaa tas vai miligrama desmitdalja no uriina nespeelee nekaadu lomu.

protams, te ir smalkas buutnes, kas pirms katras seksa reizes noberziisies dushaa, burviigi, tikai taa pazuud mirklja skaistums, varbuut veel uz sienas vajag uzstelleet kalendaaru, ka 22.15. iesim dushaa, bet 22.30. saaksim nodarboties ar seksu, tad 23.00 veel ieiesim dushaa, no riita 7.00 iztiiriisim zobus un tikai tad noskuupstiisim partneri.
13.08.2014 19:55 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
merinda

Ja nemazgāsi kārtīgi to vietu (nevajag pat ilgu laiku, vnk ja pirms kniebšanās nemazgājies vai vismaz 3x dienā) ap klitoru un mazajām lūpām var izveidoties tāds smirdīgs sekrēts :D
Ja nomazgājas problēmu nevajadzētu būt, ja vien nav kāda infekcija :)
13.08.2014 19:08 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
^^ 2) Ir sanācis uzrauties, ka sieviete nav nomazgājusies .. nu tā arī ir morāla trauma un kādu laiku, kamēr tas aizmirstās, ir kā ir .. tāpēc, lūdzu, esiet tīrīgas, ja vēlaties šādus priekus Tas pats uz vīriešiem attiecināms.
3) Jā, dažādas sievietes garšo dažādi .. ir, no kurām vienkārši nevar atrauties un ir, kur tādas lietas prasa piepūli .. tur lomu spēlē savstarpējā ķīmija.

pastāsti sikak -
- ka tur izskatās, kad nav tīrs? Tas ir viarāk vizuālais vai garša? noteikti abi kopā. Garša? - pēc urīna.. ? Nu tad vismaz sanāk tā smarža .. egh, nu nezinu, kā, lai saprātigā valodā to pajautā, bet jautājumu veru, ka saprati, lūdzu, dalies ar savu pieredzi

un par 3) man arī liekas, ka tas ir savā ziņā iekļauts zem instinktiem un saderību, jo ir taču arī cilvēka smarža, kura vai nu pievelk, vai atgrūž.. un tāpat ar spermu un orālo seksu. Vienam veic ar baudu, bet citam ''kaut viņš ātrāk beigtu'' - un ar to 2. varianu jau, nu, lai nu kā, bet mana pieredze ir novedusi pie tā, ka beigu galā nekā laba tur nav, un orālais jau nu tur - galīgi nav pie vainas.
13.08.2014 18:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Varbūt viņam ir patrāpijusies kāda asins pile, pirms vai pēc MR tā var gadīties. Man tā ir bijis, asins garšu pat sajutu. Un kā nu kurš to uztver.
Ir gadījumi kad vīrietim pāriet apetīte kas viņš to ierauga gaismā.
Un protams noteicoša ir smarža, ja tā nav tādai kā tai jābūt (pat pie tīrības) tad vēlme pāriet diezgan ātri.
Bet ļoti iespējams ka visa vaina ir čalim tikai galvā.
13.08.2014 18:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
2) Ir sanācis uzrauties, ka sieviete nav nomazgājusies .. nu tā arī ir morāla trauma un kādu laiku, kamēr tas aizmirstās, ir kā ir .. tāpēc, lūdzu, esiet tīrīgas, ja vēlaties šādus priekus Tas pats uz vīriešiem attiecināms.


Ja man pašai gadās ka neesmu nomazgājusies, bet draugs jau mērķē līst tur zemāks es reāli viņu arī apturu :D Jo tā tak nav forši, kas tur par baudu tad? Nebrīnos ka pēc tādiem atgadījumiem puisis vairs to nevēlas darīt..
13.08.2014 16:29 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Your vagina is never going to taste like a fruit salad, and that's okay. Remember: if he wanted to have a sweet snack, he'd go get a damn smoothie rather than eat your pussy.
13.08.2014 16:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kādās tad nozīmēs var būt perverss?
13.08.2014 16:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tu vienmēr raksti par problēmām ar puisi, nu priekš kam tev tāds vajadzīgs?


+
Reāli viss par ko tu raksti ir kā tev atkal ir problēma ar draugu, tad ar dzīvošanu kopā, tad ar nesaskaņām un nez ko vel. Man liekas ja attiecībās ir TIK DAUDZ problēmas ar kurām savstarpēji nevar tikt galā, tad vienkārši nav jēga ķēpāties nemaz. Tak nav viņš pēdējais brīvais vīrietis uz šīs planētas.


nu jā, bet ja problēma ir manī, varbūt ne tā smaržo dabīgi vai kā, ko es darīšu, kad viņš man to pateiks?


Tad ej pie sava ginekologa un prasi ko darīt? Pieņemu ka pareiza ēdienkarte un varbūt pastiprināta higēnas ievērošana vai produktu nomaiņa visu mainīs.
Protams iespēja arī ir ka draugam orālais vienkārši nepatīk, tā pat kā ir sievietes kam tas ar nepatīk.

2) Ir sanācis uzrauties, ka sieviete nav nomazgājusies .. nu tā arī ir morāla trauma un kādu laiku, kamēr tas aizmirstās, ir kā ir .. tāpēc, lūdzu, esiet tīrīgas, ja vēlaties šādus priekus Tas pats uz vīriešiem attiecināms.
3) Jā, dažādas sievietes garšo dažādi .. ir, no kurām vienkārši nevar atrauties un ir, kur tādas lietas prasa piepūli .. tur lomu spēlē savstarpējā ķīmija.


+++
13.08.2014 16:24 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sakars elementārs - seksa tēmu veidošana bez sajēgas. :D
13.08.2014 16:20 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Un nomaini niku, Neperversā.

A kāds te sakars? :D Perverss cilvēks var būt dažādās nozīmēs, ne tikai seksā. :D
13.08.2014 16:19 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
No savas pieredzes varu teikt tā:
1) Ja sieviete smēķē, tad tā vieta paliek diez gan negaršīga .. kā zinu? Mana ilggadējā draudzene sākumā nesmēķēja un viss bija ok, tad sāka .. un tas pasākums vairs nebūt nebija vairs tik patīkams.
2) Ir sanācis uzrauties, ka sieviete nav nomazgājusies .. nu tā arī ir morāla trauma un kādu laiku, kamēr tas aizmirstās, ir kā ir .. tāpēc, lūdzu, esiet tīrīgas, ja vēlaties šādus priekus :) Tas pats uz vīriešiem attiecināms.
3) Jā, dažādas sievietes garšo dažādi .. ir, no kurām vienkārši nevar atrauties un ir, kur tādas lietas prasa piepūli .. tur lomu spēlē savstarpējā ķīmija.
13.08.2014 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 3052
Reģ: 13.11.2011
mans draugs stāstīja, ka viņam arī ne visām meitenēm patīkot to sniegt. respektīvi, patīkot tikai viņa draudzenei. meitenei, kas ir vienas nakts sakaram, viņš to nedarītu un nepieprasītu minetu.
13.08.2014 16:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits