j*bal, kādam ir jābūt lai dabūtu šādas? :(

 
Reitings 10
Reģ: 11.08.2014


12.08.2014 18:54 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Mexico-Love-

vienkārša, skaista un NESAMĀKSLOTA!!! :)
13.08.2014 01:08 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Mexico-Love-bet 99% stulbas gan :D nu nopietni nesiasta tādas kuras pērk tur baigos brendu apģērbus un tēre nez cik naudas savam "skaistumam" un tik liek katru dienu 10 selfijus ar savu neglīto seju, kaitina, brr :D
13.08.2014 01:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tādas kuras pērk tur baigos brendu apģērbus

Tātad, ja es pērku tādu ražotāju apģērbu, kam ir kvalitāte, tas mani automātā padara par izlutinātu?
13.08.2014 01:20 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Alexxa-ja tu to nedari par savu nopelnīto naudu,tad loģiski. Bet ja tu nepiederi pie cacām utmlīdzīgajām un netaisisi 10+ selfijus dienā, tad viss ok ar tevi.
13.08.2014 01:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
bet 99% stulbas gan nu nopietni nesiasta tādas kuras pērk tur baigos brendu apģērbus un tēre nez cik naudas savam "skaistumam"
Ir tās jauks teiciens: neskati vīru pēc cepures :) Katram ir savi ''tarakāni'' galvā un izpratne par to, kur labāk tērēt naudu.. :) Daļa populācijas ir gatava iztērēt vairākus simtus viedtālrunim, bet, ja to summu investēs kosmētikā, tad kļūs par ''stulbeni'' :D Smieklīgi!

Mana cosmo dvīne salikusi(salicis) simpātiskas dāmas :D :D
13.08.2014 01:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Daļa populācijas ir gatava iztērēt vairākus simtus viedtālrunim, bet, ja to summu investēs kosmētikā, tad kļūs par ''stulbeni''

Es personiigi pie stulbenjiem ierindoju ikvienu, kuram ir iespeeja iipashi neknapinoties, sakraat naudu savam dziivoklim, maajai, auto, bet to nedara, jo izgruuzj naudu lupataas, telefonos un tad, kad tiek atlaista/atlaists no darba vai zaudee turiigo otro pusiiti/vecaakus, tad nezina ko iesaakt, jo nav ne kur dziivot ne par ko eedienu nopirkt.
13.08.2014 01:27 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
cormeum-bet ko tu ar to gribi pateikt? man kā vīrietim nesiasta tādas izlutinātas šļuhas un viss. Jau ievietoju attēlu kādas meitenes man patīk. vari ievērtēt. Tā diskusijas sākumā ievietotā sieviete man liekas neglīta un no skaistuma tur manuprāt nav ne smakas.
13.08.2014 01:27 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013


jaunākais miljardieris pasaulē. Kādreiz vārētu pateikt ka viņš ir bagāts nezinot? Normāli cilvēki naudu tērēs daudz lietderīgākās lietās nekā apģērbam.Ka tik ir ko uzvilkt. Arī sieva viņam nav nekāda caca, bet gan aziātu sieviete.

Un taisnība ka šāda tipa cilvēki nebūs bagāti, tie visticamāk dzīvo uz vecāku vai savas otras pusītes rēķina un iphonu ņem uz nomaksu :D tie kuri ir tiešām bagāti, to vismazāk izrāda, jo nav nekādu iekšējo kompleksu.
13.08.2014 01:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ja tu to nedari par savu nopelnīto naudu,tad loģiski.

Tā nedaudz muļķīgi sanāk.
1) Tu nezini par kādiem līdzekļiem savus tērpus un kosmētiku ir iegādājušās tās dāmas, kuru attēli rotā šo diskusiju, bet jau izdari secinājumus.
2) Varbūt kādai no tām meitenēm, kuru bildes mēs šeit redzam, tas ie vienīgais selfijs. Arī to Tu nezini.
3) Ja nu man ir paveicies un esmu turīgu vecāku bērns? Vai tādēļ es nevarētu sev iegādāties kvalitatīvu apģērbu un kosmētiku, jo naudu neesmu nopelnījusi pati, bet gan mantojusi no vecākiem?

Vienīgais stulbums tajā visā man šķiet tā n-to selfiju taisīšana.

Ja Tu mani satiktu uz ielas, iespējams, pierindotu pie tām pašām, jo man ir svarīgs gan mans apģērbs, gan tas, kā izskatos kopumā.
Redzi, nevienai uz pieres nav rakstīts, par kādu naudu viņa pērk šīs lietas, taču Tu automātā iedomājies, ka tas viss ir nācis par smukām acīm. Arī uz mana apģērba nav rakstīts, ka tas iegādāts par manu algu, nevis par kaut kādiem citiem līdzekļiem.
Meitenes pirmajās divās bildēs ir praktiski bez kosmētikas. Kāpēc viņas pie tās pašas kaudzes?

Tev derētu pārdomāt savu vērtēšanas sistēmu... Just saying.
13.08.2014 01:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tie kuri ir tiešām bagāti, to vismazāk izrāda, jo nav nekādu iekšējo kompleksu.

Miljardu mantiniece Parisa Hiltone:

TV šovu zvaigzne Kima Kardašjana

Tas ir pirmās, kas nāk prātā. Ir vēl un ne mazums. Turīgās ģimenēs no dzimšanas. Grib un pucējas. Un? Kas no tā? Abām katrai savs bizness, katra pati pelna naudu. Bet ir gan Tevis minētā kosmētikas kārta, gan brendu drēbes. Un selfiju kaudze. Tik un tā gudras un veiksmīgas sievietes.
13.08.2014 01:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
piekrītu, mums vīriešiem pietiek noskalot seju ar krāna seju lai būtu skaisti

kamēr jums jātērē milzīgas summas kosmētikai, lai neizskatītos pēc krokodiliem


vot šitas reāli skauž, nav godīgi :D
13.08.2014 01:52 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Alexxa-bet ko tu gribi ar to pateikt es nesaprotu? Ka man būtu jāsāk patikt neglītām cacām vai??? 3) Un tādas man visvairāk riebjas (nezinu vai tu tāda esi) kuras pašas nejēdz ne centu nopelnīt, bet terēt,tad krutas jā, atbaida tādas vienkārši.

Nu tāda gadījumā žēl,ja piederi pie tādām pašām. Sievietei ir jābut dabiski skaistai,kā manis ievietotajā attēla, šitās samakslotās man goda vārds liekas pretīgas. Nopietni.

Un manuprāt visās 3 ir viena un tā pati sieviete un nevienā viņa neizskatāš kcik simpātiski manuprāt, tikpat labi var nopirkt lelli, jēga pat lielāk būs :D

Un ar manu vērtēšanas sistēmu ir viss ok. Pasaki vai tas nav tikai normāli ka Man nepatīk cacas un sievietes kas daudz naudas izgŗūz savā izskatā?
13.08.2014 01:54 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Alexxa-piedod atvaino bet ja tu parisu hiltoni un kimu vair nosaukt par gudrām tad man no sirds ir tevis žēl vai arī tu vnk nezini kādas viņas īstenībā ir :D:D:D Pirmkārt viņas tev liekas simpātiskas? Man viņas abas liekas līdz pretīgumam samākslotas Parisa rēali ir bagātu sencīšu atvase_neglīta+pati neko nejēdz izdarīt un ir ļooooooti stulba (nē, šeit tiešām bez liekiem uzbraucieniem, jo tam manuprāt jebkurš piekritīs) vnk paveicās ka nauda kā no gaisa krīt. Un kima ar savu pretīgi lielo dirsu vispār nezinu nevienu kam likots simpātiska, tākā tu šeit ievietoji ļoti neveiksmīgus piemērus.
13.08.2014 01:58 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kristiān,
a ja nu meitene ir dabiska, bet neglīta un sapelna naudu un veic plastiskus uzlabojumus pati par savu naudu? Tas ir nosodāmi? :D


Bet vispār, cilvēkiem ir tiesības ar sevi darīt, ko grib un ja Kristiānam nepatīk konkrēta tipa meitenes, tad citam patīk tieši tādas! ;)
13.08.2014 02:06 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Kosmiete- nē tad viss ok.

Nu manis pēc. Es tikai izteicu savu, vīrieša viedokli. Noteikti būs, kam patīk arī tādas bet man pajāt uz to, man tāda tipa riebjas.

Apmērām tā kā diezvai tev patīk kkādi saldie pediņi, labāk vīrišķīgi un kuri nepucēsies kā vecenes stundu pie spoguļa.
13.08.2014 02:10 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
vnk nesaprotu tās kuras aizstāv tāda tipa, ja lielākākā daļa tādas nodirš.
13.08.2014 02:13 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ak vai,Kima un hiltone gudras sievietes. :D
13.08.2014 02:19 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Ak vai,Kima un hiltone gudras sievietes.


Es par to pašu :D:D dienas joks vnk :D tev Alexxa ieteiktu painteresēties vairāk par cilvēkiem, kuru bildes šeit ievieto, savādāk ar iepriekšējo komentāru tu izgāzies trakāk nekā veca sēta :D:D
13.08.2014 02:25 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
piedod atvaino bet ja tu parisu hiltoni un kimu vair nosaukt par gudrām tad man no sirds ir tevis žēl vai arī tu vnk nezini kādas viņas īstenībā ir Pirmkārt viņas tev liekas simpātiskas? Man viņas abas liekas līdz pretīgumam samākslotas Parisa rēali ir bagātu sencīšu atvase_neglīta+pati neko nejēdz izdarīt un ir ļooooooti stulba (nē, šeit tiešām bez liekiem uzbraucieniem, jo tam manuprāt jebkurš piekritīs) vnk paveicās ka nauda kā no gaisa krīt. Un kima ar savu pretīgi lielo dirsu vispār nezinu nevienu kam likots simpātiska, tākā tu šeit ievietoji ļoti neveiksmīgus piemērus.

Gan Hiltonei, gan Kardašjanai ir savi uzņēmumi, kurus viņas pašas ir dibinājušas un pašas vada. Tas, ka viņas muļķīgi uzvedas sabiedrībā, tas ir cits stāsts. Pašam ieteiktu par viņām vairāk painteresēties, uzzinātu, ka viņas nav tik seklas, cik izskatās. Palasi kaut vai wikipediju.
Par izskatu - nē, es negribētu līdzināties nedz vienai, nedz otrai. Taču šeit ir pretstats Tevis ieliktajam Cukenbergam. Tu tur minēji, ka dārgu mantu pirkšana un pucēšnās ir kompleksu slēpšana. Šīm dāmām nav par ko kompleksot. Kardašjana arī ar savu dibenu lepojas.
Pie kam Cukenbergs ir principā neveiksmīgs piemērs. Noliekam viņam blakām Džobsu, Geitsu, Vatsonu un Peidžu. Kā piecas zaļas vardes. Šie cilvēki ir bagātāko sarakstā pasaulē, taču izskatam uzmanību nepievērš. Viņus interesē kas cits - viņi ir apsēsti ar tehniku.
Cita lieta Karls Lagerfelds - bagāts, zināms, modes dizaineris. Viņam arī nav kompleksu, viņš dzen kompleksos citus. Salīdzināt ar Cukenbergu galīgi nevar.
Salīdzināt bagātas sievietes un bagātus vīriešus principā ir muļķīgi.

Mēs šeit šobrīd esam aizbraukuši diskusijā par gaumi. Tev nepatīk šādas sievietes, taču ir vīrieši, kam patīk un tādu nav mazums. Ja tā nebūtu, nebūtu arī tādas masas ar sievietēm, kas tā ģērbjas un krāsojas. Galu galā - tas pats Cosmo žurnāls ko piedāvā jaunajām dāmām? To pašu pārspīlēto make up un brenda drēbes.
Tas, ka Tev viņas nepatīk, nenozīmē, ka tamdēļ viņas ir pelnījušas nicinošu attieksmi kopumā.
13.08.2014 02:27 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
vnk nesaprotu tās kuras aizstāv tāda tipa, ja lielākākā daļa tādas nodirš.


nodirš bieži vien aiz skaudības, ka pašai nesanāk naudiņa plastiskajai, ja būtu nauda un labi ķirurgi pieejami... dziedātu citu dziesmu ;)

Tās ,kuras ir ar sevi apmierinātas parasti vispār nerunā par tādām lietām un nesalīdzina sievietes. ;)
13.08.2014 02:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits