Beztēma 12

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Labrīt, meičuki. Ceru,ka nepalaidu garām jau šodienas beztēmu. :)

Kā iet? Esmu ideāli izgulējusies, pieēdos brokastis un sāp vēders. Un tā katru reizi,kad ieēdu gaļu. Šķiet,ka lēnām kļūstu par veģetārieti, ehh, tiešām gaļa sāk likties pretīga. Nu, neko darīt.

Šodien super laiks, nolija lietus, tagad tāds vēsāks, nekā parasti.
Iešu pavingrot!

Foršu dienu!

12.08.2014 09:34 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
weee, tā stendere tai strīda beigās tik aizdomīga :D :D :D bet joks :D
Traka tēma, grūti sevi iedomāties, ko darītu, bet, jā, laikam, kā Annie saka - jāmēģina mierīgi izrunāties.
Jo, ja aiziet histērijās, abas puses ieņem uzbrūkošu aizstāvības pusi, manuprāt, jo sacepas par to, ka otrs tik traki sacepies :D ka pat mierīgi parunāt nevar...
12.08.2014 12:54 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
ņam ņam, es pavisam noteikti iesaku Ģirtu Šalmu - viņš ir ļoooti labs ķirurgs, man ir taisījis operāciju. Bet pie viņa ļoti garas rindas, šķiet, ka tagad tikai uz oktbra beigām var tikt.. bet tev laikam tas par vēlu.. Es iepriekš biju pie viņa tikusi caur pazīšanos ātrāk..
Bet jārēķinās, ka pie labiem speciālistiem būs ļoti garas rindas un ātrāk var tikt tikai tad, ja ir kādi kontakti. :/
Bet iesaku painteresēties šajā centrā - http://www.vzc.lv/lv/vzc/par-mums , jo tur arī ir labi speciālisti, atrodas blakus Stomatoloģijas institūtā. Pašai būs gudrības zobu operācija tur (man šķiet, ka tur ir arī nedaudz lētāk).
12.08.2014 12:56 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Parfait, studēju IT Liepājas Universitātē. Tagad sākšu 2. kursu. Tās ir pilna laika dienas studijas. 1.kursā lekcijas bija 2-3 dienā, bet pirmdienas brīvas. Tagad nezinu, kāds būs grafiks rudenī. It kā jau darbā nekas nav tā jādara, varēšu mācīties tur varbūt, bet lekcijas nevarēšu apmeklēt.
12.08.2014 12:56 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
weee - ak tu nabaga dvēsele! Virtuāls apskāviens no manis!!! Tu esi pozitīvākais cilvēks, ko pazīstu virtuāli. Bet zini, brīžiem ir tā, ka krājas tas pacietības mērs, līdz bļodiņa pilna un visas emocijas izgāžas laukā. Pēc tam atkal ir labi. Nu sarunājāt riebeklības, paplosījāties, paplēsāt traukus, izbļāvāt emocijas un būs atkal labi. Tas, ka vecis pārnāk mājās pie skaistas, smaidīgas un šķietami laimīgas sievas liek viņam atslābt un sāk prasīties kas cits, kas vairāk. Piešāvāt eļļu attiecību ugunij un vismaz palika interesanti, izsiti tu viņu no ierastās rutīnas. Sasmējos par to resnumu :D Tevi tak nav iespējams iedomāties resnu, mēs bildēs esam tevi redzējušas. Turklāt pati vēl pāris dienas atpakaļ stāstīji par mazo melno kleitiņu un špilkām :D

Galvu augšā!!! :D
12.08.2014 12:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Robby, es gribēju skandālu un uztaisīju , ka man teica vīrs es esot pārāk pašparliecināta, so ? Nedomāju ka tā ir slikta rakstura iezīme ... Pa lielam jau viss ir kā es gribēju, tikai laikam es negribu kā gribēju :D nu tipiska sieviete :D
12.08.2014 12:57 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Pēdējā laikā daudz nelaimju, bēdīgi :(
12.08.2014 12:58 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Robby, 8 h katru darba dienu. Nu 1.kursā bija tāds brīvais apmeklējums, bija viens lektors, kas prasīja katru reizi parakstīties par apmeklējumu,bet pārējie nē.
12.08.2014 12:59 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Uztrauc, vai pati visu vielu no lekcijām apgūšu pati.

L., ko studēsi?
Un vispār ir atkarīgs kādi pasniedzēji. Man bija tādi, kas lika atzīmi atkarībā no apmeklējuma. Tā kā sanāk, ka Tu vispār uz lekcijām neiesi, tad, ja gadīsies daži pasniedzēji viņi var arī neizlikt atzīmi...Mums kursā tā bija!
12.08.2014 13:00 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Weee, tad es sapratu, ka problema tajaa, ka viirs neprasa atnākot no darba kaa Tu juuties. Vnk to pasakot viņam, vins saaka ardities?
Es iedomājos sevi viira vietaa. Atnaku majas un tur viss chotka. Nu laikam es ari neprasitu kaa iet jo acimredzami labi.
12.08.2014 13:02 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
weee, es saprotu Tevi, jo pati esmu no tām, kurai svarīgi ir dzirdēt mīļus vārdus. Vīrs atkal nav no runātājiem. Oi, daudz strīdu par to ir bijis - es jau arī esmu i raudājusi, i zāģējusi. Traukus gan neplēsu :D
12.08.2014 13:03 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Wee. es arii esmu no taam kas miil ar ausim, tapee man viegli saprast, ka pat skjietami labos apstaklos, ir vajadziigi tie vaardi un attieksme, ka viss tiesham ir labi :)

Tikai iisti nesapratu, Tevi vairaak satrauc tas , ka vins nerunaa par tavaam sajuutam un dveseles staavokli, jo vins uzskata ka Tu viennozimigi labi juuties? :) Ja taas ir parmainjas no vinja puses- ja agraak vinjsh par to interesejas, vaicaajaas un bija no tiem kas jautajaa -'' kaas tevi miljaa nomaac, kaa tu shodien juuties? '' tad arii mani aizvainotu fakts, ka peksni klusums... Bet, ja vins vienmer ir bijis no tiem, kas lietas uztver passaprotami, tad varbut ir jaatrod pieeja pasniegt to, ka Tev tomer ir vajadziiga arii shii interese
12.08.2014 13:03 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kristīna, IT. Mani visvairāk uztrauc sesijas un ieskaites, vai tās nokārtošu ar tādu grafiku. It kā jau teica, ka var sarunāt, bet nedēļā jābūt tām 40h.
12.08.2014 13:03 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
L., jāskatās pašai. Ja būtu maiņas, tad vēl ok, bet ja visu laiku. Es pati laikam neparakstītos! Bet Tu jau vari pamēģināt un, ja nesanāks, tad meklēsi citu darbiņu. :)
12.08.2014 13:06 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kristīna, alga laba, tāpēc tik grūti atteikt. Darbs arī nav grūts, lielāko daļu jāsēž bezdarbībā. Domāju, ja paņems, tad jāmēģina sarunāt, vai kaut kā birojam grafiku nevar uztaisīt, ka strādā arī sestdienās. Tad nedēļā uz kādām 4-5 lekcijām tiktu. Bet nu šaubos, ka varēšu pavilkt, lai gan pavasara semestrī daudz sanāca kavēt veselības dēļ, bet kaut kā tiku līdz. Man vajag darbu, bet te nekā nav. Es jau nezinu, vai paņems mani, bet vislaik tā doma, kā apvienot pilna laika dienas studijas ar pilna laika darbu, kas ir tajā pašā laikā nevis vakarā vai pa nakti.
12.08.2014 13:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
L., vai nevar parunāt ar pasniedzējiem par brīvāku studiju režīmu - ka varbūt atzīmi samazina, tomēr, ja visi darbi izpildīti, tad ieskaita priekšmetu.
12.08.2014 13:13 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Klau, kas jājautā kad interesējas par darbu ? Kāds ir darba laiks, kādi ir pienākumi, alga.. ko vēl ?
12.08.2014 13:14 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Viņš nekad nav īpaši daudz runājis , bet pēdējā gada laikā vispār par to ir aizmirsis, mēs apspriežam kas viņam ir noticis un kas uztrauc viņu a viņam šķiet ka mani nekas nevar uztraukt vai nomākt vai interesēt , man viss ir labi, jā tā arī ir , bet es gribu izjust un sajust interesi par sevi ... Tāda sajūta, ka mani uztver par pašsaprotamu ... Kādreiz bija garas naksnīgas sarunas ar vīna pudelēm , mīļas lietas a tagad tas viss ir pazudis un nav tā, ka vienā brīdī uztaisīju histēriju , es esmu vairākas reizes mēģinājusi uzsākt sarunu par šo, kas vainagojās ar - ne tagad .... Nu man tas viss apnika, es taču esmu cilvēks ne lieta . Pa lielam jau viss tiešām ir forši tikai man nepatīk sajūta , ka otru neinteresē manas emocijas ... Nu kaut kā tā ....
12.08.2014 13:16 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
L., mēģini. Ja nesanāks, tad atteiksies no darba, jo studijas noteikti nav vērts pamest! :)
Vienīgais, ka ej runāt ar pasniedzējiem, ka nebūsi, jo strādā.
Kad parādās lekciju saraksts, tad vari man uzrakstīt pasniedzējus. Ja būs kāds, kurš bija man tad pateikšu, kas un kā. Tā teikt vai ir vērts runāt un kā!
Jo ir gan atsaucīgie pasniedzēji, gan tādi, kuriem vienalga.
12.08.2014 13:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tāda sajūta, ka mani uztver par pašsaprotamu ...


Šī ir visbiežāk dzirdētā attiecību kļūda. Ar laiku otrs cilvēks var tikt uztverts kā pašsaprotams. Un šis iemesls mēdz kļūt par pirmo krāpšanas motīvu. Jo atrodas kāds jauns cilvēks, kuram tu interesē kā cilvēks nevis interjera priekšmets. Weee - cerams, ka tev izdevās savu vīru sapurināt un likt aizdomāties par slēptajām problēmām.
12.08.2014 13:23 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Annie, būs laikam jāmēģina tas, kad uzzināšu lekciju saraksti un pasniedzējus. Darbs man ir vajadzīgs steidzami, šis ir ideāls variants, ja neskatās uz to, ka lekcijas sanāks neapmeklēt. Man ir bail, ka izkritīšu no augstskolas tā dēļ, bet man nav citu variantu. Vienīgi varbūt mani darbā pat nepaņems, to es vel nezinu, bet tā doma par to, kas un kā. Vienīgi iegāza intervijā krievu valoda, kaut kā jau runāju un sapratu, bet nejau tik labi. Bet domāju, ja intervija bija 3x garāka nekā otram kandidātam, tad jau ieinteresēju?

Kristīna, kā ir ar pasniedzēju atrašanu? Ja man darbs ir lidz 5 vakarā, 10min līdz manai fakultātei, 5 līdz galvenajai ēkai. Vai tad tur vel kāds tad ir? Es tev uzrakstīšu, kad būs saraksts. Tas jau arī laikam uz septembra visu būs, cik saprotu, tad 1.kurss sāk ar septembra sākumu, bet pārējiem vel tad brīvs?
12.08.2014 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits