Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši -neizprotamas radības.

 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sveikas meitenes, laikam vnk gribu padalīties par savām jaunajām "attiecībām", kapēc pēdiņās? Tad nu lūk-Iepazinos ar viņu jau pirms 2 gadiem, iemīlējos līdz ausīm, bet viņam, tad bija tikai tusiņi galvā un nekādas nopietnas attiecības negribēja, tad nu vnk tikai tikāmies, līdz brīdim, kad es sapratu, ka šādi vairs turpināt nevaru un visu izbeidzu, vienīgais bija žēl, ka viņš mani neiepazina kā cilvēku, bet biju vnk viņam kā iekāres objekts. Visu to laiku ik pa brīdim par viņu domāju, biju kopā ar citu, dzīvoju citā pilsētā, bet domas atkal un atkal atgriezās tikai pie viņa. Tagad jau pagājis kāds mēnesis, kad esmu atgriezusies atpakaļ savā pilsētā un jā mēs tiekamies-viņa iniciatīvas dēļ, esmu laimīga, priecīga, viņa dēļ es mainos, palieku labāka, viņā ir viss ko es jebkad būtu vīrietī meklējusi, bet ir atkal viens BET-viņš nevēlas nopietnas attiecības. Pārējā ziņā viņš ir mainījies, interesējas par mani, vēlas visu laiku tikties, braukājam, daram visu kopā. Viņš pat ir sācis mani ierobežot, izrāda greizsirdību. utt.
Negribu palikt atkal muļķes lomā, kaut ko gaidīt, cerēt, kad viņš beigās sapratīs, ka jā es esmu tā īstā viņam.
Kāpēc vīriešiem ir tik grūti, tiešām tik ļoti baidās pazaudēt savu brīvību?
11.08.2014 10:15 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Izskriesies un nogruntēsies pie tevis , jo vecumdienās diezvai gribēsies vēl alēties. Cilvēks nav privātīpašums ja negrib ta nav ko muļķoties. Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu !
11.08.2014 10:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nu, ja nevēlas, tad vai nu baudi nenopietnās attiecības vai nu meklē citu.
11.08.2014 10:20 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Vērtīgāk būtu, ja Tu pati saprastu - vai Tev to vajag.
11.08.2014 10:22 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Biju līdzīgā situācijā, tikai, manējam vajadzēja 3 gadus, lai saprastu, ka viņš vēlās nopietnas attiecības un tieši ar mani. Pirms tam arī bija simpātijas, iekāre utt., bet nopietnas attiecības nevēlejās, teica, ka neesot tam gatavs, gribot izbaudīt brīvību.
11.08.2014 10:22 |
 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
Jup tieši tā, viņam gribās vēl +/- būt brīvam savās darbībās.

Man tas pats ir ar tagadējo draudzeni, man viņa ir vienīgā šajā momentā, bet mēs dzīvojam atsevišķi un tā regulāri satiekamies,bet pagaidām nevēlos dzīvot kopā.

Parasti ir tā,ka vīritiem nepatīk apziņa,ka viņa mīļotā var daļēji kļūt par viņa māti.
11.08.2014 10:30 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
edgar, cik ilgi esat kopā?
11.08.2014 10:44 |
 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
Trešajā oktobra nedēļā būs divi gadi.
11.08.2014 10:47 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Skumji, ka tā... jo ar kādu citu viņš var tādas attiecības vēlēties, varbūt, ka nav ar Tevi līdz galam, vai arī esi pieļāvusi šo situāciju un viss, un viņš nav bijis nostādīts fakta priekšā, ka būs tā un ne savādāk!
Nav visiem analogas situācijas un rezultāti, bet es ceru, ka Tev viss izdosies un Tavām jūtām tiks atbildēts no sirds... Es Tavu situāciju mazliet saprotu, jo esmu to izdzīvojusi, bet ne tik ilgstošā periodā.
11.08.2014 10:50 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Jautāju, jo domāju, cik ilgs laiks vīrietim ir vajadzīgs, lai saprastu- ka grib attiecības ar konkrēto sievieti, es domāju, attiecības, kā - ne randinošanu, bet dzīvošanu kopā, kopīgus nākotnes plānus ...

Divi gadi tomēr ir diezgan.

Man ir pazīstams pāris, kopā ir savus 5-6 gadus, attiecības sākās, kad abiem bija +- 20 gadi. Abi joprojām dzīvo atsevišķi, meitene pie vecākiem, puisis savā dzīvoklī. Tas man tā jocīgi šķiet.
11.08.2014 10:53 |
 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
Jā,bet, var'but tā viņi saglabā savstarpējo kaisli un pieķeršanos,lai viens otram neapniktu,iespējams,ka tā,jo mūsdienās ir ļoti daudz pāru,kas izšķirās pirmo desmit gadu laikā.
11.08.2014 10:58 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vīrieši vispār ir ļoti vienkārši.
Tagad viss atkarīgs no Tevis pašas, vai viņš gribēs nopietnas attiecības ar Tevi, vai nē. Mācēsi izkruķīt visu tā, lai viņš to gribētu, vai nemācēsi.
Otrs variants, ka viņš negrib ar Tevi nopietnas attiecības, tomēr neiebilst ar Tevi gulēt, kamēr atradīs sev cienīgu kandidāti.
11.08.2014 11:05 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
cik ilgs laiks vīrietim ir vajadzīgs, lai saprastu- ka grib attiecības ar konkrēto sievieti,

Manam bijušajam vajadzēja gadu, vīram - pāris dienas! No draudzeņu pieredzes varu teikt, ka ir vīrieši kuri to tā arī nesaprot un ir tādi, kas saprot, bet izvēlas citu sievieti.

Viņš pat ir sācis mani ierobežot, izrāda greizsirdību. utt.

Vispār tev viņu vajadzētu nolikt fakta priekšā - vai nu ir nopietnas attiecības vai nu nav; ja viņš izvēlas "nav" variantu, tad, lai visas ierobežošanas un greizsirdības patur pie sevis. No pieejamās informācijas izskatās, ka puika tikai meklē ideālo partneri, bet redzot, ka tu nekur prom neskriesi, tevi atstāj rezervē.
11.08.2014 11:08 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Jā,bet, var'but tā viņi saglabā savstarpējo kaisli un pieķeršanos,lai viens otram neapniktu,iespējams,ka tā,jo mūsdienās ir ļoti daudz pāru,kas izšķirās pirmo desmit gadu laikā.


Tieši šim es piekrītu, jo pašai ir šādas attiecības. Esam attiecībās jau vairāk kā 4 gadus, bet nedzīvojam kopā, tiešām gandrīz nestrīdamies ir ideālas attiecības, neesam viens otram apnikuši, vienmēr izpalīdzam, kad ir nepieciešams. Un ļoti ceru, ka vēl ilgi nesķirsimies, vismaz pagaidām uz to nekas nenorāda, abi esam apmierināti ar dzīvi.
11.08.2014 11:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tas jau vispār ļoti necienīgi ka itkā negrib vīrietis nopietnas attiecības, bet tai pašā laikā paliek greizsirdīgs un grib tevi privatizēt, bet tomēr negrib atdot tevi kādam citam, lai gan kopā itkā neesat. Es jau domāju ka vai nu tev pašai jāizdomā ko tu gribi, vai arī tad vīrietim jāsaka ka šādi ar nevar dzīvot, jo tas nav nopietni.
Tik pat labi vīrietis tad aizies pa kreisi, pazudīs, uzradīsies un pie visa varēs vainot to ka "bet mēs tak neesam kopā" teikumu, bet tev toties sirsniņa lūzīs un skumjas būs ja ko tādu izdarīs un nospļauties būs vai kopā, vai nē.
11.08.2014 11:14 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sūti viņu ratā. Bija man pašai vīrietis, kurš gulēja ar mani, tad neilgi pirms viss beidzās izdomāja pateikt, ka tipa grib nopietnas attiecības ar mani. Laikam tas bija tāds jociņš vai puisis pats pirms izlemj ko tādu, divreiz nepadomā. Nezinu... katrā gadījumā puisis vairs neraksta, man pat neko vairs negribas, esmu nogurusi , čakarēja man prātu, čakarēja mani un dažas naktis neguļot, domājot, mazliet papinkšķot padzīvoju. Paldies Dievam, nu beidzot man nesēž vairs galvā doma "man viņu vajag, kā es dzīvošu viena pati!?" Oj... labāk bez viņa dzīvošu kā līdz šim esmu dzīvojusi ;) Nevajag nevienu man ,pie tam vēl šitādu savtīgu egoistu, kurš man smadzenes borē! Lai meklē citas drostalas, kam makaronus karināt!
11.08.2014 11:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits