Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stulba diena

 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Sveikas, man pasai besii siis cikstesanas diskusijas, bet man ar gribas vienu :( neesmu aktiva foruma dalibniece, vairak lasu diskusijas neka pati komenteju..
Sodien tada stulba diena, kad sapratu, ka savam puisim nozimeju mazak neka man vins. Lieta tada, ka uzzinaju, ka atvalinajuma vins labak brauktu viens neka kopa ar mani, vins pats gan man to nav teicis, uzzinaju no cita avota. Vins ir loti pasparliecinats, jau robezojas mazliet ar iedomibu. Ja vins kaut kur iet, tad protams uzaicina mani ari bet tikai tapec ka esam kopa, ne jau tapec ka pats gribetu.
Tatad, galvena doma, ka lai klust neatkariga no vina. Tagad man ir sajuta, ka gribas mazliet attalinatirs no vina, klut neatkarigakai, lai man ir sava dzive , lai ir lietas, ko es daru pati, kur vins man nav vajadzigs, gribas pat mazliet atriebties, lai sajut, ka ir, kad neesi vajadzigs..zinu, ka stulbi..un isti padomus ari nekadus negaidu, tikai laikam gribeju pacikstet...
06.08.2014 23:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sodien tada stulba diena, kad sapratu, ka savam puisim nozimeju mazak neka man vins. Lieta tada, ka uzzinaju, ka atvalinajuma vins labak brauktu viens neka kopa ar mani, vins pats gan man to nav teicis, uzzinaju no cita avota. Vins ir loti pasparliecinats, jau robezojas mazliet ar iedomibu. Ja vins kaut kur iet, tad protams uzaicina mani ari bet tikai tapec ka esam kopa, ne jau tapec ka pats gribetu.

Saaksim ar to, no kaada avota tu uzzinaaji sho visu. Un arii par kaadu atvaljinaajumu iet runa. Ja vinjam ir veelme seedeet nedeelju ezera viduu, kjert zivis ar draugiem un dzert alu, tad arii ir normaali, ka vinjam ir gruuti iedomaaties tamliidziigu atpuutu pavadiit kopaa ar teviim.
06.08.2014 23:33 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Es izdariju loti sliktu lietu, nu ne tik sliktu ja ta padoma, vinam nak zinas gan uz ipadu gan telefonu, vins nebija majas, atstajis ipadu gulta un es redzu ka atnak zina no vina masicas, ar ko ari si sarakste bija. Mes abi nedzivojam latvija, un runa ir par atvalinajumu latvija, es jau saprotu, ka katram savi draugi,gimene utt, es nebazos virsu, ka vajag visu laiku kopa pavadit, es ari gribu pie savejiem aizbraukt, nevis visur vilkties kopa. Bet tas fakts, ka ta vnk pateikt, ka labak brauktu viens, ta it ka es butu kaut kada nasta, vai tik loti apnikusi, es vnk nesaprotu. Var jau but, ka es to tik sapigi uztveru, jo pasai pat prata nenak, ka mes varetu braukt atseviski, nu ta, ka es ta gribu braukt kopa..
06.08.2014 23:42 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Arī man reizēm tāda sajūta uzrodas, ka es viņam nozīmēju mazāk nekā man viņš. Nezinu gan vai tā tiešām ir vai arī es kā sieviete vienkārši no mušas izpūš ziloni :D Labākais ieteikums tiešām ir atrast sev kādu jaunu nodarbošanos, pievērst tam lielu uzmanību.. vismaz nebūs jāprāto par tādām lietām un ar sevi vai draudzenēm pavadītais laiks arī būs interesants.
06.08.2014 23:43 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Tavā vietā vienkārši ar puisi parunātu par atvaļinājumi, kādi plāni un kā labāk gribētos. Tad arī mēģinātu izvilkt atbildi kāpēc tāds lēmums, ka labāk gribētos vienam, bet noteikti neteiktu gan to, ka izlasīju saraksti.
06.08.2014 23:45 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Es paslaik vnk gribu attalinaties, sodien jau staigaju tada nekada, sis man prasa vai viss ok, es saku, jaa, viss ok, bik pasmaidu, bet vins tapat redz, ka nav, vins mani parak labi pazist. Un nekada gadijuma neteiksu,ka redzeju to saraksti, nebiju nemaz domajusi luret, bet kaut ka sanaca..
06.08.2014 23:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cik ilgi kopaa esat? Var saprast, ja attieciibas ir veel svaigas, taapeec arii taa nesteidzaas vest meiteni atraadiit.
06.08.2014 23:50 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
1,5 gadus, gimeni esmu satikusi, ne pa to ir runa..
06.08.2014 23:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es taadaa gadiijumaa aizdomaatos par attieciibu naakotni kaa taadu. Nav tik ilgs laiks kopaa, ka jau gribeetos no otra atpuusties, bet nav arii tik mazs, ka negribeetu raadiit gjimenei.
06.08.2014 23:56 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Nu lasot Tavu stāstu sajutos līdzīgi. Zini, bet tas ko pati uzrakstīji- sava veida "nemanāma" atriebšanās būtu visvislabākās zāles. Tik nekādā gadījumā nesaki, ka izlasīji. Kaut pašai pietiktu spēks nekad nepateikt vecim līdz galam visu, jo man ir dikti liela mute.
06.08.2014 23:57 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Krista, es saku, ka gimeni esmu satikusi, ari to masicu, ar ko bija sarakste. Man pat skiet, ka nav gimenes loceklis, kam neesmu atradita :D diena, kad mani veda radit,tad tika sataisitas pilnigi svinibas ar galdu, viinu un visiem radiem, ko vareja sadabut roka :D
07.08.2014 00:00 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Lapsina, es pec dabas esmu lepns cilveks un neiesu atklati prasit, kas pa lietu, kapec ta. Tapec ari gribu mazliet atriebties, klut neatkariga, varbut lai vins parmainas pec sajutas sabijies un ievainots, zinu, ka taa nevajadzetu but, un attiecibam tas nav veseligi, bet isti nezinu, ko darit...
07.08.2014 00:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja tiešām tas ko draugs teica bija pa nopietnam tad nesmuka situācija tev radusies. Vel arī neizslēgtu tādu iespēju ka draugs varbūt to nemaz tā nebija domājis, varbūt tu no konteksta to izvilki ka viņš viens grib braukt? Ir tāda iespēja? Varbūt viņš tā tik teica māsīcai, bet tā nebija domāts? Vai varbūt tai dienā abi bijās sakašķējušies?

Lai nu kā, ja tiešām tā nav pārprašana tad laikam arī censtos vairāk laika veltīt sev, kaut vai atrast kādu hobiju, aiziet biežāk ar draudzenēm kur (ja iespējams) un bez drauga. Nu tā, principā iemācies būt vairāk patstāvīga.
07.08.2014 00:12 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Miss Joker, es to pasu domaju ka nesmuka situacija, tas nav uz labu,bet taja pasa laika nesaprotu, jo ikdiena viss it ka ir kartiba, reizem man mazliet skiet, ka vins tads savads, bet vins ir loti neatkarigs no manis, es jau teicu, ka loti pasparliecinats, gandriz vai iedomigs. Un mes runajam par nopietnam lietam, gimeni, precibam, berniem utt, esam noskaidrojusi, cik bernus gribam utt. Viss virzas uz to, ka bus kopiga ilga nakotne, bet tad kapec ir jasaka sadas lietas? Vnk nesaprotu...
07.08.2014 00:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu varbūt tas tika tik tā teikts māsīcai, bet nemaz pa nopietnam nebija domāts? Nu mums visiem ir savas sliktās dienas kad gribās varbūt atpūsties no otras puses.
Bet pa lielam domāju, ka ja tā bija tikai viena reize un tādi teksti vairs neatkārtojas un viss tik pat progresīvi kopdzīvē iet uz priekšu, nevajag pārspīlēt, atrodi vienkārši sev kādu nodarbi un parādi ka vari ar izklaidēties bez viņa.
07.08.2014 00:20 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Tu mani mazliet nomierinaji..paldies :)
Vins man vispar ir tads, ka sabiedriba baigais joku plesejs un bezrupigs, bet kad esam divata pavisam cits cilveks, apkartejie doma, ka vinam visa dzive ir joks un spele un vejs svilpo galva, bet ta nepavisam nav, vins tikai retajiem atklajas un ir tads, kads vins ir..
nenemsu tik daudz piere un tiesam atradisu sev nodarbi, lai mazliet nomierinatu nervus un parupetos par sevi, vajag jaunus draugus :D
07.08.2014 00:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits