Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšanas instruktori Rēzeknē

 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Sveikas! :) Varbūt te ir kāda no Rēzeknes un var ieteikt kādu labu braukšanas instruktoru? Kāda ir jūsu pieredze un atsauksmes?
06.08.2014 17:15 |
 
Reitings 57
Reģ: 06.01.2013
Esmu braukājusi ar I. Karzubovu un A. Rundānu. Ar I. Karzubovu braukāju ļoti ilgi, labs instruktors, mierīgs, nekliedz, visu paskaidro, tomēr kaut kā vienmēr es nebiju gatava tiem eksāmieniem, īsti jau neatceros kā bija, bet tad es aizgāju pie A. Rundāna, kas nebija manas autoskolas instruktors, taču man laikam patika labāk nekā I. Karzubovs. Pabraukāju pāris reizes, ļoti patīkams cilvēks, arī ļoti mierīgs, kaut kā man tas kontakts laikam labāk ar viņu izveidojās. Kad biju gatava, devos uz CSDD braukšanas eksāmenu un nokārtoju no 1.reizes! :) Pēc tam uzreiz zvanīju viņam un pastāstīju, bija priecīgs par mani :)
Protams, I. Karzubovs arī ir ļoti labs instruktors, daudziem viņš palīdzēja, manai mammai un krustmātei arī, viss perfekti bija, bet man nederēja īsti - laikam ir tomēr svarīgi sev piemērotāko instruktoru meklēt :)
06.08.2014 17:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits