Kāzas divvientulībā

 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Pēdējā laikā, klausoties citu viedokļus par dažādām kāzām, pašai esot kāzās, esmu nonākusi pie secinājuma, ka sev es gribētu t.s. destination wedding/just us wedding. Varbūt kādai tādas ir bijušas? Kādi ir mīnusi (plusus pati saprotu)? Esmu lasījusi, ka šādās situācijās biežākā problēma ir tā, ka kāds no radiem var justies aizvainots, ka nav bijis uzaicināts, ka nav paziņots utt., bet man tas liekas bērnišķīgi, jo galvenais ir pāra laime, tā ir viņu diena. Ja arī kādai omītei vai mammai tas ir dzīvības un nāves jautājums - piedalīties kāzās, tad, manuprāt, nav problēmu atgriežoties uzrīkot nelielas svinības tuvākajiem cilvēkiem.
05.08.2014 11:41 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mums bija variants a) tikai ar lieciniekiem un b)tuvāko radu un draugu lokā uz pāris stundām.
Izvēlējāmies b, lai vilks paēdis un lapsa dzīva.
Tagad visi būs priecīgi, jo būs redzējuši kā mēs viens otram sakam "JĀ" un mēs joprojām šo dienu būsim saglabājuši sev, pārējiem ļaujot nozagt no tās kādas 4h :)
05.08.2014 19:46 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man būs mini kāzas, es arī priecātos, ja varētu iztikt bez lieciniekiem. Tikai papīri jāsakārto. Ā, ja LUX to var izdarīt bez lieciniekiem, ņemšu vērā :)
05.08.2014 20:02 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Liecinieki nāk no tiem senajiem laikiem, kad lasītprasme vēl nebija plaši izplatīta. Vajadzēja vismaz lieciniekus (vai vēl labāk visu ciemu, radus un draugus), lai apstiprinātu notikušo. Kā citādi pierādīsi, ka bērni ieņemti ar Dieva svētību, nevis krūma bastardi ?

Savu jēgu redzu kuplās kāzās - sievas un vīra radiem beidzot ir iespēja vienam otru apskatīt un iepazīties. Labprāt piedalos, bet savas tādas noteikti negribētu. Pietiks ar to, ka parakstu papīrus un kļūstam no de facto par de jure : )
05.08.2014 23:11 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Savu jēgu redzu kuplās kāzās - sievas un vīra radiem beidzot ir iespēja vienam otru apskatīt un iepazīties.


Ja ar radiem ir domāti tuvākie - vecāki, brāļi/māsas un vecvecāki, tad vismaz man tas vienmēr notiek kādos svētkos - Ziemassvētkos, Lieldienās un tā :)
05.08.2014 23:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits