problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Ceremonija ir galaa, iet liigava kopaa ar liigavaini aaraa no bazniicas, garaamejot liigava iebliezj viiramaasai taa, ka sameejaa ir gar zemi un tad lepni nostaajaas pozeet fotograafam prieciiga par to, ka zemee guljoshaa viiramaasa nebuus kadraa.


:D :D :D
Tas gan labs :D :D :D
04.08.2014 22:43 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Cormeum, Tu diemžēl, vai par laimi, nesaprati lietas būtību. Un es sevi neapgrūtināšu, lai to paskaidrotu


Jā, te neviena kas domā citādāk nesaprot ko saka un par ko Tu rakstīji. :D



Krista, es smejos pa visu māju, man dzīva iztēle. :D

Bet tas teikums tiešām visu izteica, kā gredzens pirkstā tā pofig visi radi! Nu, baigā radiniece! Nē, manējā ir daudz labāka!
04.08.2014 22:44 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Lūcija, bet viņa māsa to faktu, ka viņa domā, ka tu neesi viņam īstā taču teica kādam no saviem draugiem, kā tu rakstīji, viņai reāli ir tiesības uz savu viedokli, ko viņa var apspriest ar cilvēkiem, ne jau viņa savam brālim austiņā čukst to visu laiku.
Es saprotu, ka nav patīkami, bet, piedod, mīļā sirds, nedaudz pārspīlē.
04.08.2014 22:44 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nekas, kad būs bērni, un vajadzēs kādu, kas bērnu pieskata grūtos brīžos, vīra māsa iepatiksies. :)
04.08.2014 22:46 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Bet tas teikums tiešām visu izteica, kā gredzens pirkstā tā pofig visi radi!


Sorry, bet baigās aitas sanākušas :D Doma bija tāda, ka ilgs laiks jau ir pagājis... bet ehhh...

Labi, ar labu nakti;) Necepieties ;)
04.08.2014 22:48 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Laura :
Man patīk Lūcijas nostāja- vienmēr aizstāvēs savu viedokli un bez rupjībām.


pēc brīža:
Sorry, bet baigās aitas sanākušas Doma bija tāda, ka ilgs laiks jau ir pagājis... bet ehhh...


:D :D :D
04.08.2014 22:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Bet nav vairs tāds periods, lai baigi censtos. Esam saderinājušies

No sākuma es vēl domāju, kā tad īsti sanāk, jo man pašai māsa ir ar raksturiņu.
Pēc šīs frāzes sapratu, ka pievienojos tām, kas saka, ka māsa nemaz tik šausmīga nav. Autorei pašai kāds raksturiņš?
Jā, vienmēr censties nav viegli, taču cik bieži tad tā māsa ir jāsatiek? Vēl jo vairāk - viņa ir ārzemēs un tikai atbrauc ciemos. Kur ir problēma uz to brīdi būt jaukai?
Bet, ja tā ir tāda problēma, pieļauju, ka māsai bija iemesli izteikt savu nepatiku. Tā nenotiek, ka cilvēks no zila gaisa pasaka - šī te meitene manam brālim neder. Neder, jo? Kas nepatīk, mēs nezinām, bet savam brālim es šitādu negribētu, kam pa retam grūti pacensties neizrādīt savu neapmierinātību ar kaut ko.
man būtu tiesības atrasties komfortablā sabiedrībā

Itkā Tev ar viņu katru dienu būtu jāsadzīvo. Vai tiešām vīrietis nav tā vērts, lai Tu pa retam savāktos un saņemtos? Lai gan - kāpēc jādomā par citiem? Ka tikai pašai labi...
04.08.2014 22:53 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014


Bija laiki, kad nācās dzīvot kopā. To murgu atceros,tāpēc nevajag te gudri spriedelēt.
05.08.2014 07:17 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Pēc šīs frāzes sapratu, ka pievienojos tām, kas saka, ka māsa nemaz tik šausmīga nav. Autorei pašai kāds raksturiņš?


Es arī neteicu, ka viņa ir šausmīga,vnk mani kaitina tāds personas tips. Un es arī neteicu, ka esmu maiga un pūkaina :D. Katram no mums ir savs raksturiņš ;)
05.08.2014 07:23 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet nav vairs tāds periods, lai baigi censtos. Esam saderinājušies


Nu, pat laulību gredzens pirkstā nav garantija.
05.08.2014 07:34 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
šķiiries ,nebūs problēmu .
05.08.2014 07:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
To murgu atceros,tāpēc nevajag te gudri spriedelēt

Tu pati atnāci un ierakstīji. Un tieši tam šis forums ir domāts - lai spriedelētu. Pie kam, mēs secinām no tā, ko Tu esi uzrakstījusi. Šobrīd Tu ar viņu kopā nedzīvo, kur ir problēma?

vnk mani kaitina tāds personas tips

Un mani kaitina tādas, kā Tu. Ko nu?
Tu jau sev problēmas risinājumu esi izdomājusi - demonstratīvi izrādīsi savam vīrietim, ka Tev nepatīk viņa māsa, un nabaga puisim būs jādomā, kā jums abām tagad izpatikt. Jo Tev jau nevajag problēmas risinājumu, Tu esi te atnākusi vienkārši atbalstu meklēt - tam, ka Tu demonstratīvi no māsas izvairīsies un puisis lai domā, ko grib un jūtās, kā grib. Tu meties virsū jebkurai, kas nepiekrīt šim Tavam viedoklim.
05.08.2014 07:43 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Skaidri redzams, ka nav jēga diskutēt par šo tematu ar diskusijas autori. Ja grib, lai paliek pie savas nostājas. Ceru, ka nākotnē šeit neparādīsies diskusija par to, ka drauga māsa izpostīja kāzas vai arī draugs pameta māsas dēļ. Lai jau veicas!
05.08.2014 07:50 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Man arī nepatīk drauga māsa. Viņai 21 gads, bet dažreiz liekas, ka ir vēl 'bērna prātā'. Mans draugs pagaidām dzīvo kopā ar māsu vecāku dzīvoklī. Jo māsai te pat prakse un mēs ar draugu neesam vēl atraduši dzīvoklīti, bet stāsts nav par to :D Vienmēr, kad palieku pie drauga uz ilgāku laiku tā māsa visu laiku uzbāžas ar savu uzmanību. Mēs esam savā istabiņā runājam kaut ko, stāstam. Piem, pajautāju kaut ko draugam - no blakus istabas man atbild māsa nevis draugs. Ja esam gultā un gribam kaut vai klusumu un pačučēt un paskatīties tv vai ko citu, tad māsiņa atnāk apsēžas blakus un grib runāt ar mums. Citreiz sauc pie sevis, lai pakavējam laiku, jo viņai redz ir garlaicīgi. Trakākais ir tad, kad viņas draugs paliek pa nakti pie viņas. Viņi gandrīz vienmēr strīdas un tad ir kliegšana, ārdīšanās un nakts negulēta! Tāpēc bieži nav vēlmes tikties pie drauga mājās. Nezinu varbūt dramatizēju, bet tāda uzbāšanās ir kaitinoša. Citreiz staigā pa māju apakšveļā, kad esmu es. Vai atnāk mums rāda kā izskatās viņas jaunais krūšturis :D. Ceru, ka nākamajā vasarā atradīsies vieta, kur mums dzīvot divatā. Tas laikam ir iemesls kāpēc vēl nedzīvoju pie drauga :D
05.08.2014 08:45 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Citreiz staigā pa māju apakšveļā, kad esmu es. Vai atnāk mums rāda kā izskatās viņas jaunais krūšturis


Neko jau sev. Brāļa priekšā grozās apakšveļā. Manam puritāniskajam prātam tas nav saprotams :D
05.08.2014 09:04 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Annie man arī nē! Bet viņu ģimenē laikam tas ir normāli. Tāpat kā stāsta brālim cik stipras mēnešreizes viņai ir šo mēnesi. Un citas intīmas lietas.

Es viņai neizrādu, ka man viņa kaitina(!!!). Bet ļoti, ļoti ceru, ka drīzumā man viņa būs jāsatiek tikai svētkos vai kādā ģimenes pasēdēšanā :D
05.08.2014 10:06 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Bet viņu ģimenē laikam tas ir normāli. Tāpat kā stāsta brālim cik stipras mēnešreizes viņai ir šo mēnesi. Un citas intīmas lietas.


fui, tas jau ir par traku.
05.08.2014 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
To jaunāko nesauc Liene?
05.08.2014 10:23 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Par to kruushturi es neuzskatu,ka tas ir kas briesmiigs,bet nu meeneshreizes jau gan var patureet pie sevis. :D
05.08.2014 10:40 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.08.2014
ha, tie ir tikkai ziedini vai pat tikkai pumpurini..

Luuk kada situacija esmu es: jau precejusies un ar bernu.. BET masa viram VIENALGA pirmaaja vieta.. Man pat nav kopigu nakotnes planu ar viru, bet viram ar savu masu IR! Masina nabadzite- vecmeita.. vajag tak palidzeet darbos ,kur trukst viriesa padoma..Nu, manai pacietiba jau ir par daudz..

Mana gimene ir 0 , viira gimene ir zelts! un es vairs nesaubos ,ka esmu viiram vairs tiikai berna aukle!

Bet tas laikam ir cits stasts..

Tatad , ludzu, millas , esat uzmanigas ar tam draugu\viru masam un nolieciet vinas pie vietas, kamer vel nav par veelu, kaa diemzel, manaa gadijumaa...!!!
05.08.2014 10:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits