Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek ar cilvēku pēc nāves?

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Notikušās traģēdijas iespaidā domāju, ja ir dzīve pēc nāves, vai tie cilvēki zina, ka ir nomiruši? Palicis prātā, kādā grāmatā lasītais, ka tie, kuri mirst pēkšņi, nemaz nezina, ka ir miruši un ir vajadzīgs laiks, lai saprastu. Grāmata laikam saucās "Dvēseļu ceļojums" :) Protams, pati tam neticu, bet būtu interesanti uzzināt, kā jūs domājat? :) Es domāju, ka viss vienkārši izbeidzas, jo nav neviena teorija, kas apgalvotu pretējo :( Gribētos jau, lai būtu kāds turpinājums..
18.07.2014 23:39 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
krista, interesanti, kāpēc, ja runā par pārdabiskām lietām kontekstā ar Dievu, tad tas uzreiz kaut kā nepatīk, toties par visādām ezotēriskām lietām un ekstrasensiem gan visi labprāt runā un nemaz nešausminās.
20.07.2014 00:09 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Kura ticība tā bija un uz ko?
Tā bija viņas ticība un tā bija ticība Dievam. Domāju, ka viņa ticēja arī pirms šī dievkalpojuma. Ne jau tāpat vien viņa atnāca uz vietu, kurā viņai nepatika. Kas cits, ja ne ticība un cerība viņu uz turieni aizveda? Cilvēki ar tādām lietām, kā iešana uz baznīcu, nenodarbojas garlaicības mākti, bet īsti skeptiķi, tā arī paliek skeptiķi.
20.07.2014 00:09 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Maya, viņa ticēja, taču aizgāja prom, tā arī nesaņemot aizlūgšanu, aizgāja prom, jo bija sašutusi, nedomāju, ka tur bija kāda ticība.
20.07.2014 00:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista, interesanti, kāpēc, ja runā par pārdabiskām lietām kontekstā ar Dievu, tad tas uzreiz kaut kā nepatīk, toties par visādām ezotēriskām lietām un ekstrasensiem gan visi labprāt runā un nemaz nešausminās.

Manupraat, visi tie ezoteerikji un ekstrasensi vareeja iet kapleet bietes, tad vismaz no vinjiem kaads labums buutu. Neticu ka eksistee kaut kas paardabiigs. Visam ir savs izskaidrojums. Vieniigais briinums ir tas, ka 50 greja nokraasas kljuva par pasaules bestselleru, paareejo var izskaidrot ar zinaatnes paliidziibu. Turklaat daudzi meedz arii safabriceet lietas, jo kaa luudz atnaakt uz zinaatnisko laboratoriju taa neviens negrib. :D
20.07.2014 00:13 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Maya, viņa ticēja, taču aizgāja prom, tā arī nesaņemot aizlūgšanu, aizgāja prom, jo bija sašutusi, nedomāju, ka tur bija kāda ticība.
Es domāju, ka tur bija ticība. Nav tā, ka cilvēks klaigās apkārt par savu ticību. Pie tam nav jau tā, ka ticība uzliek pienākumu pakļauties dievkalpojuma normām. Viņas dvēsele, sirds vēlējās prom, būtu nepareizi, ja viņa paliktu tikai tāpēc, ka tā pieņemts kristiešu aprindās. Viņa ir brīvs cilvēks, arī brīvi cilvēki tic un bieži pat spēcīgāk nekā tie, kas pompozi ievēro visas kristiešu normas un sludina tās visapkārt.
20.07.2014 00:16 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
interesanti, kāpēc, ja runā par pārdabiskām lietām kontekstā ar Dievu, tad tas uzreiz kaut kā nepatīk, toties par visādām ezotēriskām lietām un ekstrasensiem gan visi labprāt runā un nemaz nešausminās.

Jo lielās reliģijas, tai skaitā kristietība, būdama ļoti jauna, bet strauji izplatīta ar mākslīgām metodēm, ir nodarījusi daudz posta cilvēkiem un viņu kultūrām. Tas cilvēkiem uz reliģiju liek raudzīties negatīvi. Tā visa padarīšana ar Jēzu arī it kā noņem mums atbildību pašiem par savu likteni, sak - ko nu pūlēsies, tev tāpat jau ir iedzimtais grēks.
Toties ekstrasensi (pats vārds jau saka - extra sense), dziednieki utt. "strādā" ar enerģiju, ir daudz stāstu par klīniskajām nāvēm un ceļošanu miegā, kad gars iziet no ķermeņa. Tie, kas to spēj būdami pie pilnas apziņas, spēj paveikt daudz. Cilvēki, kas slimo ar vēzi, spēj savākties ar pareizo domāšanu vien. Ja es dzīvoju ar pārliecību "man nekas nevar notikt, man ir lieliska imunitāte un es nesaslimšu", tad tā arī būs, kamēr vien domas saskanēs ar darbiem. Galu galā mēs jau tikai kontrolējam šūnas savos ķermeņos.
20.07.2014 00:20 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Vieniigais briinums ir tas, ka 50 greja nokraasas kljuva par pasaules bestselleru

hahahhaaaaaaaa :D
20.07.2014 01:12 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Vieniigais briinums ir tas, ka 50 greja nokraasas kljuva par pasaules bestselleru, paareejo var izskaidrot ar zinaatnes paliidziibu.
:D :D :D
20.07.2014 01:39 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.07.2014
Es esmu redzējusi, kā piesaucot Jēzus Kristus vārdu cilvēki ceļās augšā no ratiņu krēsliem, dziedinās no vēža, esmu arī pati saņēmusi dziedināšanu no hroniskas slimības, esmu redzējusi, kā uzvedās ļauno garu apsēsti cilvēki, kad no maza bērna mutes sāk runāt pieauguša vīrieša balsī, ļoti daudz lietas, kuras fiziski nevar izskaidrot.Garīgā pasaule ir ļoti reāla, brīžiem pat reālāka par fizisko.

tu NEESI to redzējusi. tas NEKAD nav noticis. tas VISS IR MELI.
20.07.2014 07:12 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Man liekas, ka šis ir viens no skaistākajiem un fantastiskākajiem tekstiem un pilnīgi tam piekrītu... uh
20.07.2014 19:14 |
 
Reitings 110
Reģ: 29.01.2009
Jā visu laiku ir bijis intresanti uzzinat kā viņiem tur klājas debesīs..;)
Manai masīcai nelaiķei (nesen nomira) ari bij iepriekš kad vectēvs nomira katru vakaru radijas sapņos un kotik viņa nedarija nolika sveciti izrunajas un viņš viņai sapni teica kad viņam esot tur tagad labi debesis pie sievas un dēla un nepagaja 3.gadi kad masicu mazmeitu ari paņema pie sevim..;( bet ta nu viņš ir , bieži vien aizdomajos ka viņiem tur debesis iet,ko viņi dara..
bieži aizeju uz kapiem pie saviem tuvajiem uzlieku ziedus sveciti un paliek vieglākk.:)
20.07.2014 19:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
tu NEESI to redzējusi. tas NEKAD nav noticis. tas VISS IR MELI.


Ja kāds pie rokas vadātu pa ielām citplanētieti, lielākā daļa cilvēku teiktu ka tie ir meli.

Iespējams ka pēc nāves apziņa spēj turpināt pastāvēt. Nevar apgalvot, ka tā nav kamēr tas nav izzināts.
20.07.2014 19:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es zinu tikai to,ka man loti patiik ,kaa sagatavo "aiziesanai no siis dziives" muusu veciem laudiim hospice nurse!Es noteikti gribeetu ,lai ar mani runaa tiesi taa...So cilveeku darbs ir vienreizeejs.Cik daudz redzeeti gadijumi,ka radinieki "nemaak" to veco cilveeku aizvadiit...paliidzeet aiziet mieraa...!
Novirziijos no teemas,bet loti gribeejaas to pateikt.
20.07.2014 19:32 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
bļin neielikās.... : "From my rotting body, flowers shall grow and I am in them and that is eternity." - Edvard Munch
20.07.2014 19:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zebiekstinjaa-es vienmeer aceros sava viira staastu par to,ka vins katru nakti sarunaajaas ar savu miruso sievu sapnos.Vins teica,ka gaidijis katru nakti,kad vina atkal paraadiisies.Tad vienu nakti-jau peec gadiem(vins dziivoja viens vairaakus gadus),tad kad es "paraadijos pie apvaarksna",sieva bija teikusi-tagad es varu aiziet...!Man tas toreiz likaas tik neticami,ka taa var notikt !
20.07.2014 20:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es pieturos pie ticības ka katrā dzīvē mums ir kas jaizdara, vai jāiemācās, vai jaizprot, uz kā rezultāta mēs nākamajā dzīvē atdzimstam vai nu kā augstākas pakāpes, vai arī zemākas pakāpes būtnes. Kā arī papildus ņemot līdzi iepriekšējās dzīves rezultātus, ja mēs bijām labi, iepriekšējā dzīvē tad mūs par to atalgos šai dzīvē, ja iepriekšējā dzīvē mēs kādu nogalinam, tad šai dzīvē mēs būsim upura lomā. Protams stingra ticība man šim visam varbūt nav, bet tas variants man personīgi liekas viss pieņemamākais.
Bet protams to var apgāst, kā cosmo vienreiz teica, precīzi neatceros, bet "Ja tu piedzimsti kā gliemezis, kas tev tai dzīvē ir tāds jaizdara lai tu spētu pēc tam atdzimt augstākā pakāpē? Jauzvelk gana skaista gļota?"... Bet godīgi sakot, mēs neviens nevaram to zināt līdz tas nav pienācis, varbūt gliemeža mērķis ir savā ziņā iemācīties būt pacietīgam, jo kas lēni nāk tas labi nāk.
20.07.2014 20:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaaatvainojaas,ka soriit gan rakstu izteikti kluudaini.Taa iet-karsts,censos kaut ko dariit daarzaa,mierinaat sevi ar domu ,ka glezna nav idevusies pavisam slikta ,un pa vidu gribaas parunaat arii te...
Miss Joker-man liekas ,ka ar mani ir loti liidziigi ,kaa tu raksti-varbuut nesapratu pareizi,bet es laikam tagad dziivojuu taa,ka zinaamaa meeraa sagatavoju sevi "naakosai dziivei".Varbuut izklausaas loti murgaini,bet biezi piedomaaju-kaa gribeetu dziivot,ja buutu taa "otraa iespeeja" sajaa dziivee-iisi sakot ,daudzas savas kluudas,kuras esmu izdariijusi,"censos izpirkt" ar domu ,ka naakosaa dziivee nebuus tik gruuti...Varbuut neskaidri izteicos-soriit atkal paardomu laiks.Peedeejaa laikaa biezi sanaak paardomaat savu dziivi.
20.07.2014 21:06 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.08.2014
Ikkatrs no mums ir dzimis. kapeec lai ta butu vieniga reize ? Jatzist vispar dzivibas esamiba ir jau parsteidzos brinums, nopietni padomajat , kas vispar ir dziviba kapec ta vispar ir???? Lieku lielu uzsvaru uz to ka nave nav beigas, pat zinatniski, materials no ka tu sastavi nekur nepazud pec naves , tas ar laiku klust par jaunu dzivibu ka augs vai kukainis utt. tikai tas ir laika jautajums . Cik daudz laika un veiksmes vajag lai atkal piedzimtu ka cilveks ?
17.08.2014 22:03 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es uzskatu, ka pēc nāves nenotiek nekas. Smadzenes beidz darboties, dzīvības procesi ķermenī atslēdzas, līdz ar to pazūd apziņa un iestājas tukšums. Viss. Cilvēka vairs nav. Pēc laika noārdīsies tā ķermenis un nepaliks vairs nekas.
Bet es saprotu autori. Es arī nesen uzzināju par tuva drauga nāvi, un man ļoti gribējās, lai viņš būtu kaut kur, kaut kādā veidā... Pateikt vēl kādus pēdējos vārdus, gūt kaut kādu mierinājumu no tā. Bet es neticu, ka tas ir iespējams, lai gan varbūt gribētos, lai tā būtu.
17.08.2014 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!