Kas notiek ar cilvēku pēc nāves?

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Notikušās traģēdijas iespaidā domāju, ja ir dzīve pēc nāves, vai tie cilvēki zina, ka ir nomiruši? Palicis prātā, kādā grāmatā lasītais, ka tie, kuri mirst pēkšņi, nemaz nezina, ka ir miruši un ir vajadzīgs laiks, lai saprastu. Grāmata laikam saucās "Dvēseļu ceļojums" :) Protams, pati tam neticu, bet būtu interesanti uzzināt, kā jūs domājat? :) Es domāju, ka viss vienkārši izbeidzas, jo nav neviena teorija, kas apgalvotu pretējo :( Gribētos jau, lai būtu kāds turpinājums..
18.07.2014 23:39 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bija arī laiki, kad cilvēki uzskatīja, ka zeme ir plakana, un saule rinķo tai apkārt, ka lietām, kas lido, sastāvā ir vairāk gaisa, nekā tām, kas paliek pie zemes.
Gravitācija ir lieta, ko mēs pieredzam ikdienā, un katrs varam pārbaudīt tās darbību. Pareiza teorija. Un uz katru pareizu teoriju ir vairākas, nepareizas, par kurām Tu nekad nedzirdēsi.
Kāda ir Tava attieksme pret to, ka varētu pienākt laiks, kad mēs tiešām spēsim izmērīt, vai bērna apziņa ir ko uzkrājusi iepriekšējās dzīvēs? Ja šādu iespēju nav tagad, nav izslēgts, ka tādas būs nākotnē, ir cilvēki, kas ar to nodarbojas, pēta, mēģina kaut ko sasniegt, lai pierādītu. Un šāda ticība, kas liek kaut ko darīt nekaitējot apkārtējiem, nekāda gadījumā nav posts cilvēces attīstībai zinātnes un citās jomās.
19.07.2014 18:59 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.07.2014
Bija arī laiki, kad cilvēki uzskatīja, ka zeme ir plakana, un saule rinķo tai apkārt, ka lietām, kas lido, sastāvā ir vairāk gaisa, nekā tām, kas paliek pie zemes.
Gravitācija ir lieta, ko mēs pieredzam ikdienā, un katrs varam pārbaudīt tās darbību. Pareiza teorija. Un uz katru pareizu teoriju ir vairākas, nepareizas, par kurām Tu nekad nedzirdēsi.
Kāda ir Tava attieksme pret to, ka varētu pienākt laiks, kad mēs tiešām spēsim izmērīt, vai bērna apziņa ir ko uzkrājusi iepriekšējās dzīvēs? Ja šādu iespēju nav tagad, nav izslēgts, ka tādas būs nākotnē, ir cilvēki, kas ar to nodarbojas, pēta, mēģina kaut ko sasniegt, lai pierādītu. Un šāda ticība, kas liek kaut ko darīt nekaitējot apkārtējiem, nekāda gadījumā nav posts cilvēces attīstībai zinātnes un citās jomās.

tie bija laiki kad nebija zinātne un zinātniskā metode.
nav tādu teoriju. zinātnē lai hipotēze kļūtu par teoriju tai ir jābūt daudzum daudz pierādījumu un faktu.
zinātniska teorija =/= kkāda loha izdomājuma "teorija"
cik reizes jau raks'tiju. IR zināms kas ir apziņa, kur un kad tā rodās. kā, kur, kapēc rodās atmiņas utt.
19.07.2014 19:18 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
#1_fans, skaties, lai tev aiz milzīgās piepūles nenormāli cenšoties iestāstīt savu taisnību galva nesāk kūpēt. :D Vari teikt ko tu gribi un kā tu gribi, citu cilvēku uzskatus nemainīsi. :) Ne silts ne auksts no taviem vārdiem.
19.07.2014 19:38 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tas jau ir tikai logjiski,ka nevar pieraadiit to,ko piedziivo kliiniskajaa naavee,meditaacijaa vai tajaa,ka dveesele pastaav/nepastaav. To vienkarshi fiziski nav iespejams pieraadiit,tapeec katrs var vadiities tikai peec savas personiigaas pieredzes.
19.07.2014 19:48 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
http://parislamu.lv/?p=166
Ja jau Fans runā par zinātni un reliģiju kā par nesavienojamām lietām, interesanti, kā viņš komentēs šo?
Stāsts par Ž. I. Kusto īsumā ir sekojošs. Nolaida okeāna vidū zondi, izvilka, pārbaudīja - tīrs saldūdens. WTF ??????????????????????????????????? No kurienes? Un tad viens melnais (tipa - ekspedīcijas melnstrādnieks) teica: "Kā? Jūs nezināt? Korānā ir rakstīts, ka okeānā zem ūdens ir apgabali, kuros ir saldūdens, kurš nesajaucas ar sālsūdeni nekad." Tas bija iemesls, kāpēc slavens un atzīts pētnieks pieņēma islāmu. Cilvēks vienkārši saprata, ka pirms 1400 gadiem nebija tehnoloģiju, ar kuru palīdzību cilvēki ko tādu varētu izpētīt, sekojoši - tās nevar būt tikai cilvēku izdomātas pasakas.
19.07.2014 21:28 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.07.2014
visi islāma "zinātniskie" murgi jau sen ir apgāzti. SEN! VISI!
19.07.2014 21:50 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Atvainojos, īstā saite ir šī.
http://www.youtube.com/watch?v=gWpgy-YxWU8

visi islāma "zinātniskie" murgi jau sen ir apgāzti. SEN! VISI!

Bet ar Fanu viss ir skaidrs. Nav vajadzīgi argumenti, nav vajadzīgi fakti, - Fanam pietiek ar viņa komunistisko pārliecību. Sekojoši - diskutēt nav vērts.
19.07.2014 22:03 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.07.2014
man ir vajadzīgi TIKAI fakti. islāmam (un jebkurai citai reliģijai) to nav.
19.07.2014 22:08 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Samaara, Jēzus ir labāks ar to, ka viņš nomira par mūsu grēkiem, uzņemoties vainu, pats būdams nevainīgs, bez grēka. NEVIENS citas reliģijas pārstāvis nav nomiris mūsu vietā, kā arī neviens cits nav augšāmcēlies. Es esmu redzējusi, kā piesaucot Jēzus Kristus vārdu cilvēki ceļās augšā no ratiņu krēsliem, dziedinās no vēža, esmu arī pati saņēmusi dziedināšanu no hroniskas slimības, esmu redzējusi, kā uzvedās ļauno garu apsēsti cilvēki, kad no maza bērna mutes sāk runāt pieauguša vīrieša balsī, ļoti daudz lietas, kuras fiziski nevar izskaidrot.Garīgā pasaule ir ļoti reāla, brīžiem pat reālāka par fizisko.

Un par reinkarnāciju, ļoti vienkāršs izskaidrojums. Cilvēkiem ir iespēja komunicēt ar garīgo pasauli, ļaunie gari pastāv jau no pasaules radīšanas, tāpēc nav nekāds brīnums, ka cilvēks itkā "atcerās" savu iepriekšējo dzīvi, drīzāk ļaunais gars atceras sava iepriekšējā saimnieka dzīvi.
19.07.2014 23:32 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Jēziņ, pašai neticās, ka visu izlasīju! :D

Vispār, lika aizdomāties!...
19.07.2014 23:40 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Es esmu redzējusi, kā piesaucot Jēzus Kristus vārdu cilvēki ceļās augšā no ratiņu krēsliem, dziedinās no vēža, esmu arī pati saņēmusi dziedināšanu no hroniskas slimības, esmu redzējusi, kā uzvedās ļauno garu apsēsti cilvēki, kad no maza bērna mutes sāk runāt pieauguša vīrieša balsī, ļoti daudz lietas, kuras fiziski nevar izskaidrot.
Es neticu tam, ka tas ir tikai tāpēc, ka viņi piesauca tieši Jēzu Kristu. Es domāju, ka viss brīnums slēpās ticībā. Būtībā ticēt šie cilvēki varēja jebkam un brīnums notiktu, jo ticība dod gan spēku, gan iedvesmu. Jebkuram cilvēkam vajag ticēt kaut kam, zināt, kas ir viņa garīgā spēka avots, iedvesma. Tam nav obligāti jābūt tieši Jēzum. Protams, tas var būt Jēzus, bet var būt arī Krišna, Allāhs, Jehova u.tml. vai pat vienkārši ticība nedefinētai augstākai enerģijai, kam piemīt spēja dot un sargāt.
19.07.2014 23:44 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Nu ok, pieņemsim, ka dziedināties var arī ticībā, bet kā tad ir, ja dziedinās neticīgi cilvēki?

Ir lietas, ko nevar izskaidrot, piemēram Svētais Gars, kas ticīgajiem iet līdzi, dodot līdzi savas dāvanas, piemēram garu atpazīšanu, pravietošanu utt. Kā arī ļaunie gari pakļaujas tikai Jēzus Kristus vārdam. Katram ir dota izvēle ticēt, vai neticēt, Dievs aicina un katrs var viņu iepazīt.
19.07.2014 23:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nu es nesaprotu, tie gari mūsos iemājo un tad uzsēžas mazajiem 3gadniekiem (kas nereti stāsta par lietām, kuras viņiem nebūtu jāzina apkārtējās vides kontekstā - nav stāstījusi ģimene, nav redzētas TV) un stāsta visādas pasakas?
Kāpēc mums kristietība joprojām sola elli, ja Jēzus visu izdarīja jau mūsu vietā?
19.07.2014 23:54 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Nu ok, pieņemsim, ka dziedināties var arī ticībā, bet kā tad ir, ja dziedinās neticīgi cilvēki?
Ir ļoti maz tādu cilvēku, kas netic pilnībā nekam. Pie tam, ja cilvēki ir tikuši dziedināti nevis izārstēti, to nu nekādi nevar panākt bez cilvēka ticības. Ar ticību nedomāju kristietību vai kādu citu reliģiju. Domāju drīzāk sirds atvēršanu brīnumam.
19.07.2014 23:55 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Kāpēc mums kristietība joprojām sola elli, ja Jēzus visu izdarīja jau mūsu vietā?
Vienmēr esmu brīnījusies, kāpēc, lai pievērstu kādu savai filosofijai, viņu vajag iebaidīt. Domāju, ka nekas labs nebalstās uz draudiem, bailēm.
19.07.2014 23:58 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es parasti cenšos tikt vaļā no vienas domas, kas šad tad man ienāk prātā - kur paliks manas domas un kā tas būs - nedomāt. Zinu, ka dīvaini, bet ko padarīsi.. :D
19.07.2014 23:59 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
kur paliks manas domas un kā tas būs - nedomāt
Es protu meditācijas procesā "izslēgt" visas savas domas. Tā ir lieliska, atslābinoša sajūta, kad galvā nekā nav, tikai klusums. :) Visi var šādu stāvokli sasniegt, meditējot.
20.07.2014 00:02 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Samaara, jā ļaunie gari var iemājot arī bērnos un viņi var atklāt tādas lietas, kuras cilvēks reāli nevar zināt. Viņi ir būtnes, tikai bez ķermeņa, vēl vairāk, ne tikai pasakas stāsta, bet reālas lietas.

Jā, Jēzus izdarīja visu, lai mēs varētu izvairīties no elles, bet mums ir jāatgriežas no saviem grēkiem, jānotic tam un jāpieņem viņš kā savs glābējs.

Maya, man pazīstamai sievietei bija tā, ka viņa atnāca uz Dievkapojumu, taču viņai tur nepatika, tā arī nenosēdēja līdz beigām, sadusmojās un aizgāja prom, taču nākošajā dienā atklāja, ka šuves, kas viņai bija bijušas pēc operācijas ir pazudušas un rēta saaugusi. Kura ticība tā bija un uz ko? Protams, pēc šī gadījuma viņa noticēja.
20.07.2014 00:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir lietas, ko nevar izskaidrot, piemēram Svētais Gars, kas ticīgajiem iet līdzi, dodot līdzi savas dāvanas, piemēram garu atpazīšanu, pravietošanu utt.

Kas agraak bija sveetaa gara paraadiishanaas un pravietojuma ziimju saskatiishana, tas muusdienaas tiek aarsteets psihoneirologiskajaas slimniicaas. Ja raadaas gari, tad tur vajag aarstu.
20.07.2014 00:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits