Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tā ir greizsirdība?

 
Reitings 337
Reģ: 25.10.2013
īsumā stāsts tāds: esmu kopā ar puisi jau 8 gadus, no tiem 4 dzīvojam kopā. Dzīvojam Rīgā, mums abiem savstarpēji ir ļoti labas attiecības, visu esam izcīnījuši paši, no vecākiem pilnīgi neatkarīgi. Viņa vecāki dzīvo laukos (stundas braucienā no Rīgas) Drauga māsa dzīvo kopā ar vecākiem un 2 bērniem, vecāki nemitīgi viņai palīdz, pieskata bērnus, pat tad, ja mēs vecākus aicinām uz kopīgu pasākumu, viņi atteiks, ja būs jāpieskata meitas bērni. Katras brīvdienas meitas nav mājās, jo strādā... arī darbdienās, vārdu sakot vecvecāki pieskata mazbērnus nemitīgi.Mēs ar draugu dzīvojam Rīgā, viņi ļoti reti pie mums brauc. Ir bijis tā, ka uzzinam, ka drauga vecāki ir bijuši Rīgā darbdienā meitas pasākuma dēļ, bet pie mums nav iebraukuši. Nu it kā sīkums - viņiem savas darīšanas. Man šodien bišķi uzsita dusmas, jo parunāju ar draudzeni viņa pastāstīja, ka viņas drauga vecāki no laukiem atveduši visādus lauku labumus (kabačus, ķiršus, gurķus utt.), turklāt cik esmu ievērojusi, katru vasaru cenšas pie viņiem atbraukt un atvest lauku dabīgās lietas...un tad es tā padomāju..mana drauga vecākiem ir liels dārzs, pilns ar ķiršiem, jaunie kartupeļi, kabači...viss kas vien var būt dārzā, bet viņi ne reizi nav iedomājušies mūs iepriecināt un kaut ko atvest no sava dārza...drauga vecāki nestrādā algotu darbu, ir mašīna, naudiņa ir saimniecības ietirgojuma uz tās arī dzīvo..neslikti, jo faktiski katru otro nedēļu brauc uz dažādiem draugu pasākumiem vai vienkārši ciemos...tas viss ir apsveicami. Man tikai palieka skumji, jo izjūtu, ka draugs kā dēls viņiem ir mazsvarīgāks starp abiem bērniem un ir nevienlīdzīga mīlestība.Es pat teiktu, ka jūtos aizvainota...jo patiešām, kapēc vecāki pie mums nevarētu atbarukt ciemos kādā darbdienas vakarā un palutināt mūs ar lauku labumiem.Es to ļoti gribētu...Dēls savā laikā ļoti daudz vecākiem ir palīdzējis, strādīgs puisis un tēvam īpaši no dēla vienmēr bijis atbalsts, tad kāpēc tagad viņi mums savā ziņā ir pagriezuši muguru...nesaprotu...varbūt tā ir greizsirdība no manas puses?
Un vnk varbūt labāk nedomāt par to, un likt šo domu mierā...vnk..sākas domas par to..kad mums būs bērniņš, tad diez vai vecāki atmaigs, jo jau tagad tas tā nav...skumīgi paliek, ja zini un saproti, ka vienam bērnam dod visu savu sirdi un dvēseli, bet pie otra atbrauc 3 reizes gadā, ja brauciens ir stundas attālumā. Uzsvēršu, ka agrāk pie viņiem braucām gandrīz katru nedēļas nogali, tad pārtraucām tik daudz braukt, jo Rīgā parādījās svarīgas darba lietas un citi apstākļi. Pirms tam arī viņa vecāki mums nekādu mīlestību neizrādīja. Nezinu. Varbūt pārspīlēju, varbūt man skauž...grūti sevi izprast...
18.07.2014 13:53 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Tev skauž. Un Tu pati radi problēmas.
18.07.2014 13:57 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Nevarētu būt ta, ka drauga vecāki tagad domā, ka Jums pašiem vairs nav intereses viņus apciemot? Neskatoties uz to, ka Jums savas darīšanas, zinu, ka ir gadījumi, kavecako to pārprot un domā, ka bērniem vnk vairs nav vēlmes un inetreses braukt un ciemoties.

Varbūt pacensties atrast laiku un biežāk pašiem viņus apciemot?
18.07.2014 13:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tagad tevi noēdīs bez sāls par to, ka tev no vecakiem vajag ķiršus un kabačus un bezmaksas aukles pakalpojumus :D

Bet par tēmu, te drīzāk jājautā, kā uz to skatās vīrietis? Teiksim, mana vīrieša ģimenē arī otrais bērns tika vairāk atbalstīts, arī mans vīrietis ir bijis tas, kas vecakiem ir palīdzējis, veltījis laiku un finanses vairāk, neka jaunakais bērns, bet - viņu nevienlīdzība neuztrauc.
18.07.2014 13:58 |
 
Reitings 337
Reģ: 25.10.2013
signija

iespējams, un es to nenoliedzu. Tāpēc jau ir tik grūti sevi izprast.
18.07.2014 13:59 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Varbūt viņiem ir kaut kādi iebildumi pret tevi, tādēļ tā.
18.07.2014 13:59 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jūs paši sevi nevarat nodrošināt ar ķiršiem un kabačiem? Īsti nesaprotu - problēma ir tā, ka gribās tuvākas attiecības, vai tikai , lai atved dārzeņus, lai pašiem nav jāpērk un jātērē tam nauda.

Man atkal drausmīgi nepatīk, ka topošā vīra vecāki dod visu ko no laukiem. Mēs vienkārši to visu neapēdam un viss lido miskastē. Tagad arī - kartupeļi jāmet ārā, mēs tādus praktiski nelietojam un vispār daudz ēdam ārpus mājas. Tad vēl kaut kādas gaļas dīvainas un it kā lauku olas, kas smird dīvaini :D Un visi tie konservi. Tikai retās lietas man garšo, bet nu to neizrādu, jo zinu, ka cilvēki cenšās.
18.07.2014 14:00 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Bieži vien gadās, ka paši nemanot cilvēki noslēdzas no pārējiem un vēlāk, kad attopas, domā - kāpēc par mums vairs neinteresējas, nebrauc ciemos.
18.07.2014 14:01 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Ja tik loti gribas est tos lauku labumus, tad ej uz tirgu.
Cepiens nevieta.
18.07.2014 14:01 |
 
Reitings 337
Reģ: 25.10.2013
57days

pirmkārt, lai ēd mani bez sāls, mani tas neuztrauc, ja jau šeit rakstīju, tad ar to rēķinājos :)

otrkārt, vīriešiem, manuprāt, vispār ģimenes attieksme neuztrauc -viņi vienkārši ir vīrieši! :D
18.07.2014 14:01 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Domaju tu parspile. Vnk vini saprot, kam vairak vajadziga palidziba. Varetu padomat ar tiem lauku labumiem miljonus pelna. Gribi lauku labumus, aizbrauc pastrada.
18.07.2014 14:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vecāki jau tā ir droši vien saguruši mazbērnus auklējot... Aizbrauciet pēc tiek ķiršiem paši! :)
Apvainoties ir bezjēdzīgi.. brauciet pie viņiem biežāk.. parādiet, ka jūs esat :)
18.07.2014 14:02 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekrītu viedoklim, ka jāskatās, ka uz to skatās Tavs draugs. Ja tas viņu sāpina, tad kādā veidā viņa apvainojums uz saviem vecākiem var pāriet uz Tevis, jo Tu par viņu pārdzīvo, projecējot to visu uz sevis, bet, ja Tev vienkārši ir kāre uz lauku labumiem, kas Tev netiek.. tad jā, es teiktu, kas tas ir bišķīt sick..
18.07.2014 14:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tagad tevi noēdīs bez sāls par to, ka tev no vecakiem vajag ķiršus un kabačus un bezmaksas aukles pakalpojumus
++++
Beigaas paliksi pati vainiiga,izlutinaata pilseetas caca,kura grib dziivot uz drauga senchu reekjina. :D


Es tavaa vietaa arii justos ljoti apdaliita. Ja ar vecaakiem ir labas attieciibas,respektiivi,juus varat normaali sarunaaties,tad noteikti vinjiem izstaastiitu savu saapi,par to,ka arii veeleetos,lai muus biezhaak apciemo,un arii pashi veeletos braukt ciemos,bet sajuuta ir taada,ka nav gaidiiti viesi.
18.07.2014 14:03 |
 
Reitings 337
Reģ: 25.10.2013
cormeum

man patika Tavs komentārs :) un īstenībā jā, tā droši vien jādara.
18.07.2014 14:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Gandrīz visās ģimenēs laikam ir tā, ka viens no bērniem ir tuvāks sirdij. Tur neko neizdarīsi.

Uzaiciniet kādreiz paši ciemos, ja jau ir tāda vēlme. Vai, kad aizbraucat ciemos, jums arī nepiedāvā neko no dārzā izaudzētā?
18.07.2014 14:04 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Nezinu, bet man liekas, ka lai labāk vispār nerādās, nekā katru nedēļas nogali braukā ciemos līdz apnikšanai. Ir arī tādi varianti.
18.07.2014 14:06 |
 
Reitings 337
Reģ: 25.10.2013
Annie

protams, protams, ka paši jau aizbraucam..visvairāk sāp tas, ka apzinos, ja viņu meita dzīvotu Rīgā, skrietu pie viņas kā traki. Tā ir bijis vienmēr, arī tad, kad tur aizbraucam māte sēž pie kompja un spēlē spēlītes. BET MES TACU ESAM CIEMOS, vot tas ir dīvaini. Jo arī bieži vien atrodoties tur dzirdu, meitiņ, tava kleita ir mazgāta un stāv tur un tur... mazmeitiņai..piemēram, Annai vārds mainīts) rīt uz tirgu brauksim nopirkt jaunas kurpes. Mēs ar draugu esam tālu no šī visa. Vai tas ir godīgi?Es jau nesaku , ka man vajag , lai tie vecāki skrien mums pakaļ, bet gan izrāda savu mīlestību arī pret mums.
18.07.2014 14:09 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Bet vai tu , kad esi bijusi pie viņiem esi iedomājusies kabačus un kartupeļus vismaz paravēt, palaistīt u.t.t.
Ja nē, tad viņi arī neiedomājas Jums tos atvest.
Varbūt viņi mīl meitu un meitas bērnu vairāk (kaut gan vecākiem visi bērni ir vienīdz mīļi, tikai kā kurš to prot izrādīt), es domāju ka meita tur dzīvojot palīdz arī dārza darbos vairāk nekā Jūs.
18.07.2014 14:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Signija, prieks, ka varu kaut kā palīdzēt..
Es nedomāju, ka vecāki mīl Tavu draugu mazāk nekā māsu.. Bērni, kas prasa vairāk rūpes, arī to saņem. Gan jau viņi ļoti mīl un lepojas ar tik izdarīgu dēlu ;)
18.07.2014 14:10 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Mani arī apdala no ğimenes. Jaunākā māsa saņem visu, ko grib, bet es joprojām gaidu solītos 10latus uz izlaidumu, kas bija pirms 4gadiem... mani jau tā nauda nekrata, bet fakts, ka man nekā nepalīdz, bet māsai ir viss, ko vien viņa grib. Galvenais ir saprast, ko tavs vīrietis par to visu domā, ja viņš ar to ir samierinājies vai nepievērš tam uzmanību, tad labāk tajā nejaukties. Ja nu viņam tas sāp, tad ir jādomā, kā attiecības uzlabot ar viņa vecākiem - varbūt jāatjauno nedēļas nogales ar vecākiem, kaut ik pa divām nedēļām aizbrauciet. Bet nu tā jau ir, ka viens bērns tiek apdalīts, bet otrs lutināts. Neuzskatu, ka kādai būtu jākrīt autorei virsū, jo nav patīkami, ka tā notiek.
18.07.2014 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits