Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

celosana

 
Reitings 82
Reģ: 27.01.2014
Meitenes, parunasim par celosanu.

Ka ir ar jums, kad jus celojat vai jus citigi sastadat planu kur un ka darisiet vai tomer esat vairak spontanas - neko neplanojat un dodaties, kur acis un kajas nes.

Ka jus vispar planojat celosanu?
Lasat gramatas (kadas?), meklejat interneta (kur?)

Ka izvelaties vietu, kur apstasties?
Finanses vai tomer komforts?
17.07.2014 13:01 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Vienmēr sastādu plānu, savādāk sanāk skrien kur, nezin kur, redzi ko, nezin ko. Liela iespēja pašu interesantāko palaist garām. Parasti visu info atrodu internetā. Par apstāšanās vietas izvēli un cenu - viss atkarīgs no tā, cik tāls un dārgs ir ceļojums. Jo tuvāk, jo greznāka palikšana...jo tālāk, jo vairāk piedomāju...tādā veidā cenšos sabalansēt izdevumus.
17.07.2014 13:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nekad nestādu nekādu plānu, parasti pirms došanās noskatos kādu raidījumu par izvēlēto vietu un orientējos pēc apstākļiem uz vietas ...
17.07.2014 13:11 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
gan tā, gan tā. es ievācu un sameklēju internetā vietas un atsauksmes par tām, visu saprintēju un tad, esot uz vietas, ar ceļabiedriem arī izdomājam labāko maršrutu, lai apskatītu visu interesējošo. nekad īsti nekoncentrējos uz kkādiem muzejiem, ja vien tie nav pasaulslaveni, bet vairāk cenšos apskatīt visus must see objektus un visu, kas raksturīgs valstij, ieskaitot ēšanu.

lielākoties komforts. bet arī atkarīgs no kopējās ceļojumu idejas. ja visas dienas ir piesātinātas ar būšanu ārpus viesnīcas, tad galvenais, lai ta būtu tīra, normāla, smuka, labā vietā 3*++, bet, ja ceļojums ir lažošanās baseina malā (kas ir ļoooti reti), tad arī viesnīca ir all-inclusive.
17.07.2014 13:11 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Izvēlos mērķi, kur vēlos nokļūt, apskatos, kas ir tā apkārtnē, saplānoju katrai dienai viesnīcu, 8-10 aktivitātes, visus sabiedriskos, ja tādi nepieciešami, tas arī viss. Ak, vēl apskatos ekskursijas katrā no pilsētām, kā arī ēstuves, ko citi iesaka. Pārējo izdomājam uz vietas. Grāmatas nelasu, visu atrodu internetā, kartes arī nekad nepērku, jo tās visas ir telefonā. Vienīgi Marokā pirku karti, kurai jēgu tā arī neredzēju, lai gan cerēju, ka tur būs kas vairāk par google karšu piedāvājumu.
Vietu, kur apstāties, izvēlos pēc atsauksmēm/interesēm. Viesnīcas pēc booking reitinga (kāju nesperšu tur, kur vērtējums zem 8,5), apskates vietas arī internetā apskatos un pēc reitinga sašķiroju.
Un starp finansēm un komfortu pēdējā gada laikā vinnē komforts, bet tas tāpēc, ka vīrs lutina. Ja ceļotu viena, finanses būtu svarīgākas
17.07.2014 13:11 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Viesnīcas pēc booking reitinga (kāju nesperšu tur, kur vērtējums zem 8,5)

+
17.07.2014 13:14 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Man plānošana ir 50% no ceļojuma - lasīt par interesantām vietām, tās meklēt Pinterestā.

Sastādu plānu, lai apskates vietas būtu pēc iespējas izdevīgākā maršrutā. Parasti sastādītais plāns sākotnēji ir uz kvantitāti vērsts, jo visu gribas redzēt, piedzīvot, pēc tam šķiroju, lai vairāk kvalitātes, laika.
17.07.2014 13:15 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Jā, transportus arī iepriekš saplānoju - kur, cik biļetes jāpērk, kādās līnijās,kur jābrauc, jākāpj ārā, lai ceļojuma laikā var bez liekām problēmām atpūsties. Lai gan ir bijuši arī ceļojumi bez kartes, pilnīgi uz dullo kaut kur izkāpjot vai braucot ar mašīnu un piestājot skaistās vietās.
17.07.2014 13:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Lielākoties plānojam, jo tā vieglāk arī visu citu saplānot - viesnīcu, transporta kustību, laika grafiku.
17.07.2014 13:20 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Draugs ir tas,kuram patīk plānot visu - ko redzēt,ko darīt,kur palikt. Man atliek vien piekrist. :D
Viesnīcas parasti izvēlamies pēc reitinga,zvaigžņu skaita. Jā,man ir svarīgs komforts,tāpēc esmu gatava piemaksāt vairāk par viesnīcu.
17.07.2014 13:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Es plānoju aptuveni. Pirms kaut kur dodos, internetā protams sameklēju pēc iespējas vairāk informācijas par attiecīgo vietu un izlemju kas mani saista un kur došos. Bet nekad man viss nav saplānots pa stundām, ir parasti arī daudz spontāno ideju uz vietas.
17.07.2014 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Plānojam(es parasti ceļoju ar kādu kopā) gan galamērķi, gan to, ko tur pasākt. Protams, nepārplānoju jēgu - nav tā, ka pa minūtēm viss dzelžaini saplānots un nekas spontāni nevar iespraukties pa vidu.
Bet man nepatīk aizbraukt kkur un tad tikai sākt domāt kur un ko varētu apskatīt.
Grāmatas gan speciāli nemeklēju un nelasu pirms braukšanas. Drīzāk pēc, ja ir kkas ieinteresējis vai ļoti paticis, tad pameklēju info vairāk.

Parasti cenšamies atrast vidusceļu, kur normāla cena un normāls komforts. Protams, 5 zvaigžņu viesnīcā komforts varētu būt satriecošs, bet...cik tas viss maksā.
17.07.2014 13:50 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pārsvarā ceļoju ar mašīnu - nospraužu galamērķi, izpētu visas intersantās vietas kuras es vēlētos apskatīt. Papētu kas interesants atrodas šo vietu tuvumā. Paņemu celvežus, kartes, planšeti, tomtomu un dodos ceļā.
Viesnīcā galvenais lai ir wifi, parkings un brokastis. Tomēr vienmēr cenšos izvēlēties labāko no piedāvātajiem variantiem: viesnīcu, dzīvokli, apartamentus vecpilsētā, vai tās tuvumā ar labu skatu, balkonu ( ja ir ), nelielu atpūtas zonu un skaistu dizainu un vēlams vēsturiskā mājā. Tam visam ir jābūt par saprātīgu cenu.
Protams varu palikt arī ceļmalas motelī :)
17.07.2014 14:10 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Piekrītu par faktu, ja dodas tiešām gulēt saulē un neko nedarīt, tad all inclusive paketes labākajās viesnīcās ar pilnu servisu ir labākais variants. Bez plānošanas.
Taču visi pārējie ceļojumi, tikai ar rūpīgu plānu, protams, izmaiņas ir vienmēr un tas ir tikai normāli, taču pietures punkti ir vajadzīgi. Un par katru savu ceļojumu varu teikt neiazmirstams, izpētīts :) Par cik tas ir mans hobijs, tad arī plānošana un visa vajadzīgā informācijas sameklēšana nebūt nesagādā grūtības. Turklāt es noteikti neesmu muzeju fans, ar retiem izņēmumiem un daži tiek tomēr iekļauti arī manos ceļojumos.
17.07.2014 14:16 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ļoti daudz ceļojam ar privāto auto. Parasti manējam ir darba darīšanas konkrētajā valstī,es sameklēju viesnīcas un saplānoju maršrutus. Labs palīgs ir tūrfirmu piedāvātie ceļojumu un apskates maršruti-sašpikojos idejas un aidā :).
17.07.2014 14:17 |
 
Reitings 177
Reģ: 06.07.2014
Parasti ceļojam ar lidmašīnu. Izvēlos galamērķi, rezervēju viesnīcu, tradicionali booking.com., internetā izpētu visu, kas apkārtnē pieejams un sastādu plānu. Lasu paralēli visu pieejamo informāciju internetā, atsauksmes tripadvisor.com., sabiedriskā transporta nianses utt. Viss atkarīgs no Taviem mērķiem - izglītojošais, medicīnas u.c. tūrisms...
17.07.2014 14:23 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Man ceļošanas plānošana aprobežojas tikai ar lidmašīnas biļešu nopirkšanu un viesnīcas rezervēšanu. Man ceļošana nesaistās ar dirnēšanu viesnīcas istabā, tāpēc galvenais, lai var izgulēties bez blusu un citu tarakānu klātbūtnes un lai duša un tualete ir numuriņā. Pārējam ļaujamies.. parasti viena diena ir lielais šopings, pēc tam vazāšanās, kur acis rāda. Neatzīstu tūrisma ceļojumus gida pavadījumā un nepsihoju, ka kaut kas vēl jāpagūst apskatīt.
18.07.2014 18:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits