Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaķis čurā

 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Brāļa draudzene grib iemidzināt savu kaķi, jo viņš nepārtraukti visur čurā. Kaķis ir kastrets, bet tas nepalīdzēja. Ko Jūs par to domājat un kāda būtu vispareizākā rīcība no manas puses - censties kkada veidā atrunāt brāļa draudzwni vai labāk neiejaukties?
14.07.2014 14:41 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Savā ziņā - cerēsim, ka tā ir kāda ārstējama vaina. Tad vets iedos zāles, norādījumus un šis murgs varētu beigties. Ja kaķis izrādīsies pilnīgi vesels un viņš mīž visur dzīvoklī, jo vienkārši patīk...es nezinu, ko darītu tādā situācijā. Būtu izmisusi.


Varbūt, lai meklē kaķītim jaunas mājas?


Diemžēl, ar šo varētu būt grūti, jo kurš ņems sev kaķi, zinot, ka tas kaķis mīž kur pagadās un tāpēc dzīvoklis visu laiku būs nomīzts. Tu pati ņemtu tādu kaķi, ja tev piedāvātu? Es neņemtu.
15.07.2014 12:15 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Nuuuu, man bija viens kaķis, kas kārtojās ārā :D viņam nebija kaķu kastīte, bija, bet tajā viņš negāja :D
Kastrēts čabulītis, bet tad viņš sāka visur čurāt, viņš no mājas negāja ārā, kamēr nebija kam "uzšpricējis", attaisa viņam durvis, jo var redzēt, ko taisās darīt, bet šis nē, paiet nostāk, apčurā skapīti un tad tik iziet :D
Tas bija briesmīgi, protams, no sākuma izmēģinājām tās metodes, ka ar purniņu pabraukā pa šmuci, lai saprot, ka nedrīkst, citreiz bļāvu virsū, bet kaķiem par to ne silts, ne auksts :D esmu uzsitusi (protams, ne stipri), bet, nu, nekādi nevarēja viņu izmācīt, beigās dzīvoja pie vecmammas, viņai bija vienalga, katru reizi vnk visu mazgāja un teica "nu, bet kaķītim tā patīk" :D
Bet, nu, nezinu, ja dzīvotu Rīgā un viņš man čurātu mājās, es viņu gribētu nosist, bet,nu, iemidzināt gan neiemidzinātu :D

Varbūt, lai meklē kaķītim jaunas mājas?
15.07.2014 12:07 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Un par to iemidzināšanu, izrādās, viņa teica dusmu varā, bet tāda doma ir pavīdējusi galvā. :(
15.07.2014 11:58 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Miss_Wilson, jau minēju, ka 2 kastes - viena vannas istabā, otra tualetē. Biju šodien pie brāļa draudzenes, vedisim pie veta.
15.07.2014 11:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Harmony
Es tik ieminējos par patversmi jo tā vismaz tam kaķītim dod drusku cerību tā vietā ka viņu tā vienkārši iemidzina.
15.07.2014 00:08 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
|Miss Joker,patversmes ir pilnas ar tiešām kolosāliem,mīļiem,skaistiem kaķiem,kas kastīti izmanto kārtīgi.Tavuprāt atradīsies kāds,kam ir vajadzīgs kaķis,kas mīž visās malās?Lauku cilvēki paņem no sava kaimiņa,kam kaķene atkal apdzemdējusies,kādas viņiem patversmes.Varbūt 1 no 100 kaķi tur meklēs,pārējie katru pusgadu slicina sadzimušos.
14.07.2014 23:48 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Principā ļoti labi saprotu kaķa saimnieci. Man bija līdzīga situācija. Es ļooooooooooooooti mīlu dzīvniekus, bet tas tiešām ir izmisums, kad katru dienu jāmazgā gultasveļa, segas, spilveni, jo kaķis ir izdomājis savu niķi. Man gan bija kaķenīte. Jauna, sākumā ļoti kārtīga. Nezinu, varbūt apvainojās, ka tiek atstāta pa dienu viena. Uz darbu diemžēl nevaru ņemt, dekrētā arī neviens nelaidīs tāpēc, ka kaķis čurā pa visām gultām, un man vajag izlūgties viņai piedošanu. Un nebija nekādu veselības problēmu, arī smiltis pašas labākās.
Ilgi domāju, un aizvedu uz laukiem. Dāma ļoti aizvainota bija, BET tur visu laiku kāds ir mājās, viņa nav viena. Nevienu reizi nesagrēkoja. Ar laiku sāka iet arī laukā. Tagad ir īsta Ronja - tusē pa lauku, bet tik uzpūtīga kā pilsētniece. Iet un nāk, kad ienāk prātā, bet no sētas ārā nē. Bet iekšā NEKAD nečurā.
14.07.2014 22:39 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Mjā.. Es balsoju par veselības problēmām. Manam kaķim arī tādas bija, vizīte pie vetārsta, urīna savākšana un viss noskaidrojās. Pēc tam vajadzēja kādu laiku barot ar tabletēm un uz visiem laikiem nomainīt barību.
Bet, protams, vieglāk iemidzināt.
14.07.2014 21:59 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tik daudz izlasīt slinkums, bet - māsas kaķis arī sākumā uz kastīti negribēja iet, problēma izrādījās kastītes atrašanās vieta - pārāk publiska, kad nolika stūrī, kaķis ar prieku skrēja nokārtoties kastītē. :)
14.07.2014 21:56 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.06.2014
S80 - paldies, tikko pasūtīju :D
14.07.2014 21:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
vispār kapēc jāiemidzina, varbūt labāk tad atdot uz patversmi, tad varbūt vismaz kāds atradīsies kas dzīvo laukos un to nabaga kaķīti ņems.
14.07.2014 21:02 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Šitādā pudelē viņš bija:
14.07.2014 21:01 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.06.2014
Citreiz jau man liekas, ka tā čuru smaka ir man galvā, jo draugs saka ka neko nejūt :D bet man jūtīgs deguns :D
14.07.2014 20:58 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.06.2014
S80

Kā nosaukums tam līdzeklim? Es ar mieru visu mēģināt :D

Lauva

Cik viņai kastes mājās? Ja divi kaķi - ir jābūt divām kastēm. Un kur ir jau bijis čurāt - tās vietas ir jāiztīra, lai neietu atkal.

Harmony

Es Tev pilnībā piekrītu par tām negācijām! Un par to būri - ņemsim ārā veco paklāju, un cerēsim, ka tas lietu atrisinās...


Nav jau tā, ka vispār kasti neizmanto. Izmanto, un abi divi. Bet esmu pieķērusi abus kaķus klusiņām čurājot koridorī stūrītī, bet kakā tik viens (tur izmēra ziņā var pateikt kurš ir puikas un kurš meitenes :D ) ir jau vēl viena mums teorija - iepriekšējai īpašniecei bija arī divi kaķi - mok viņi iet pa virsu lai savu teritoriju iezīmētu.. Nekur citur pagaidām neiet (kopš esam tikuši vaļā no 'īpašajiem' mērķiem), tāka cerams, ka paklāja maiņa uz flīzēm atrisinās problēmu :D

Tajā pašā laikā viņu 'mīļākās' vietas padaram nepieejamas :D stūrī tikka novietots kurpju skapis, un tagad kurpes ārā liekam uz vietām kur kādreiz gāja.. Izskatās, ka jaunas vietas nemeklē :D pagaidām...

Citreiz jau man liekas, visiem kaķi kā kaķi, tik man tāds īpaš pagadījies, bet redz - nē :D

Un jā - laikam jau esmu kaķu vecene, jo ja nebūtu tādas problēmas ar tagadējo - būtu vēl vairāk mājās :D
14.07.2014 20:56 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Miss_WilsonJa viņš čurā tikai tad,kad guļat vai paliek viens es ieteiktu iegādāties būri.Lai pa nakti guļ būrī un,kad paliek viens arī tusējas tur.Domāju,ka izvēlēsies tomēr kastē nokārtoties,ne tur kur pašam pēc tam jāsēž.

Bet tās negācijas ir apbrinojamas.Ja kaķis ir vesels,bet vienkārši negrib iet uz kasti, es tādu neturētu.Labākais variants uz laukiem,ja tādu nav,tad tāpēc ir jāmokās padsmit gadus ar visur mīzošu dzīvnieku?Radiniecei divi kaķi šādi špricē visur,kur var uzšpricēt.Noliktu jaku apmīzīs,somu apmīzīs,visus stūrus apmīzīs,pat datoru apmīzīs.Es nemaz nestāstīšu kā smird viņas māja un viņa pati.Tā dzīvot?Sorry,nē.Es dzīvniekus mīlu,bet visam ir savas robežas.Ja niķi nav iespējams novērst un to dzīvnieku nav iespējams atdot kaut kur kur viņš varētu dzīvot ārā,es nemaz nekaunētos no tā,ka es tādu esmu iemidzinājusi.Māja nav jāpataisa par tualeti,nedz arī kādam tā jādzīvo.
14.07.2014 20:29 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Sintija, puikam ir māsiņa, kas iet kārtīgi uz kastīti. Varbūt Tu zini kādu efektīvu veidu, kā iemācīt?

Un tās, kas saka par laukiem, nu, lūdzu, ja Jums ir kāds cilvēks, kas var paņemt kaķi uz laukiem - piedāvājiet man!!! Es tiešām būšu pateicīga, jo es arī negribu, lai kaķi iemidzina! Man nav lauku, draudzenei arī ne, un tāpat jau tos kaķus neviens neņem, pilns ss.lv ar tiem sludinājumiem. :(
14.07.2014 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vispirms - noteikti pie ārsta aizvest. Ja mūsu kaķene tā sāktu darīties, tad mēs kaut pie diviem dažādiem ārstiem aizvestu, pārbaudīt, vai tiešām nav kkādas problēmas.
Tad jau arī jāskatās, cik bieži tiek tā kaste tīrīta, kādas tur smiltis.
Vnk mums kaķe izdarīja šmucīti tad, kad draugs reiz aizmirsa iztīrīt viņai kasti laicīgi. Vot - sapūtās un nolaida tur, kur nevajag.
Varbūt kaste netiek gana regulāri tīrīta un tāpēc kaķis apvainojies.
14.07.2014 20:17 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Miss_Willson, ir speciāls līdzeklis kas izņem čuru smaku laukā. Pati provēju, kad suns bija apsaldējies.

Par kaķiem. Mana beibe ar uzvedās kā cūka ja: greiza sirds vai kaut kas nepatīk. Ja greiza sirds, tad pagaida kad vaininieks nāk un, tad tik mīž, lai redz. :D :D :D Ja nepatīk, klusiņām izdara savu grēku.

Sen nav bijis. :D
14.07.2014 20:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tikko aizgāja skatīties dzīvokli, es ceru, ka nāks atpakaļ ar labām ziņām un es varēšu svinēt kopā ar kaķiem


No vienas puses cerams ka paveiksies, bet no otras puses tu izklausies pēc kaķu tantes :D
14.07.2014 20:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pretigi ta teikt par nabaga kakenu.

ja neproti ietrenet, tad atdod kur laukos.
14.07.2014 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!