Telefons, īsziņas.

 
Reitings 5
Reģ: 11.07.2014
Laba nakts visiem!
Esmu sašutumā un nezinu ko darīt. Jau labu laiku esmu kopā ar savu vīrieti. Šovakar viņš iedeva man uzlādēt savu telefonu. Intereses pēc domāju palasīšu sms, jo kā nekā ir bijuši skandāli par krāpšanu. Ķēros pie darba un sāku ķidāt sms. Un kas tur? Sarakste ar savu bijušo meiteni, kura pirms Jāņiem bija atbraukusi ciemos no Vācijas. Pēc 2 nedēļām aizbrauca atpakaļ.
Ar draugu kopā nedzīvojam pagaidām jo vecākiem problēmas ar veselību. Saprotu, viņš dzīvo savas bijušās meitenes dzīvoklī, viņai bija tiesības atbraukt uz turieni. Bet sarakstīties viņam ar viņu, no rīta pirmā sms nevis man bet viņai..nu piedodiet..tas jau ir par traku..
No drauga mutes tikai dzirdu vārdus par viņu ''šļuha, mauka, kuce, sterva''. Telefonā gan sarakstes abiem bija. + daudzas sms tika dzēstas. Es tiešām nezinu ko lai dara. Tajā vakarā kad tā bijušā atbrauca es sacēlu pamatīgu skandālu, draugi mierināja un sacīja ka viņam vajagot tikai mani. Pēkšņi kaut kā tā neizskatās. Ko lai es daru? Izlikties ka neko neesmu redzējusi? Vai tiešām esmu tāda muļķe ka nesaprotu ka mani izmanto ?
12.07.2014 00:09 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu jau jau viss tā, tad ne sms ir tās trakākās. Es nezinu, man būtu pretīgi klausīties, ka vecis, kurš dzīvo bijušās dzīvoklī atļaujas viņu saukt par kuci un ko tur vēl. Ja kau tāda, kur problēma izslēgt viņu no savas dzīves!? Turklāt, ja pagriež to pret sevi - tu jebkurā brīdī arī vari kļūt par to bijušo, un tā viņš teiks arī par tevi, tā viņš teiks da par jebkuru cilvēku. Fuj, es negribētu ar šādu losi neko kopīgu.
12.07.2014 08:57 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
šī viņa bijusī - šļ.... mau... ste... utt. ir viena no viņa pagātnes izvēlēm. VIŅA IZVĒLE. Un nu arī Tu esi viņa izvēle, vai vismaz viena no. Tāpēc gatavojies jau tagad, zini, kā sauks Tevi, ja izšķirsieties.
Otrs, ja viņš dzīvo viņas dzīvoklī, un viņa brauc uz LV, ir tikai NORMĀLI sarakstīties, bet celt tādu drāmu, kurai no rīta pirmo sms uzrakstījis... to tikai histēriski bābieši var izdomāt.
12.07.2014 09:49 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Pirms skaties citu saraksti, izdoma ko darisi ar informaciju, kuru tu uzzinasi un kura tev nepatiks.
12.07.2014 09:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Visas jau te baigi nosoda, ka meitene uztraucas, ka pirmā sms ir citai..diez vai pašas lēktu gaisā no sajūsmas , ja pirmā sms būtu jūsu vīru/draugu bijušajai nevis jums!!!
12.07.2014 10:01 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sesilla

Bet šeit jau nav runa par parastu bijuši. Viņš dzīvo savas bijušās meitenes dzīvoklī. Un es neticu, ka autore tur savu kāju nav spērusi. Tad kā sanāk? Ja autore ar savu draugu mīcās bijušās gultā un palagos - tad viss korekti; ja bijusī meitene saņem īsziņu no drauga ierodoties Latvijā - tad nav korekti? Es īsti nesaprotu, kur ir problēma. Puisis ir lopisks, bet meitene ir ar pamatīgām pašapziņas problēmām. Viņiem kopā nav jābūt; bet viņai vispār attiečības nedrīkstētu veidot, kamēr nav tikusi ar sevi iekšēji galā. Kaut kādas pirmās īsziņas ir problēma pamatskolā, kad nočiepts penālis jau ir simpātiju izrādīšana.
12.07.2014 10:07 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Vai tiešām esmu tāda muļķe ka nesaprotu ka mani izmanto ?

nu ne tikai tevi, bet arī bijušo :D kādā sakarā viņš dzīvo viņas dzīvoklī? pats savu noīrēt nevar?
izklausās pēc totāla loha :D
12.07.2014 10:07 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ar draugu kopā nedzīvojam pagaidām jo vecākiem problēmas ar veselību.
vecakiem problemas, bet dzivo bijušās dzivokli? vecaki ari tur iemitinati? Jab atkal kartejais trollis, kurs sajaucis visus faktus.
12.07.2014 10:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Parakstos zem katra Kristas vaarda.
12.07.2014 10:34 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Varbūt kārtējais parāds psiholoģijā :D
12.07.2014 10:37 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja tu tur ieliidi un kaut ko atradi, tas noziimee, ka tava intuiicija, zemapzinja jau zinaaja to, ko tu uzzinaaji, izlasot iiszinjas. Ja nebuutu nekas sleepjams, tad nekaadas zinjas nedzeestu. Turklaat cik sapratu, jau pirms tam ir bijushi precendenti.
Par privaatuma robezjaam runaajot, ir driizaak necienja pret sevi izlikties ka viss ir kaartiibaa un ljaut sevi kraapt, nekaa paarbaudiit savas aizdomas un tad pamest kraapeeju, nevis pamest tikai uz pliku nojautu pamatojuma un peec tam domaat vai tieshaam pareizi tika izdariits. Es personiigi attieciibas paartrauktu momentaali ar taadu viirieti, kursh saaktu kaut ko piiksteet par privaato telpu. Ja nav ko sleept, tad arii nav vajadziibas kategoriski pazinjot ka tur nekaadaa gadiijumaa nedriikst paskatiities un tur nekad nedriikst ierasties. Ja otrs paarlieku nesleepj savu privaato telpu, tad arii partnerim nerodaas veelme tajaa ieliist. Dziivoju peec principa - nekur nesarakstos par taadaam teemaam un neko nedaru taadu, ko nedariitu savas otraas pusiites klaatbuutnee un to pashu sagaidu no otra cilveeka.

Pilnīgi manas domas!
12.07.2014 10:42 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Abi divi esat nepieauguši un nenobrieduši, Tu bez atļaujas lien viņa privātajā zonā, bet viņš nerīkojas kā vīrietim pienākas - nozākā savu bijušo. Ja tev būtu pašvērtība, Tu nesarauktos par sms bijušajai, bet tas izriet no ziņas satura. Un kādā saturā viņš dzīvo viņas dzīvoklī? Jums ir tik lielas finansiālās problēmas, lai noīrētu vienistabas dzīvokli?
12.07.2014 10:47 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
vecakiem problemas, bet dzivo bijušās dzivokli? vecaki ari tur iemitinati? Jab atkal kartejais trollis, kurs sajaucis visus faktus.
Varbūt autores vecākiem ir problēmas ar veselību, tāpēc viņa dzīvo pie saviem vecākiem, nevis drauga ex dzīvoklī. :D
12.07.2014 10:55 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
cik paziistama situacija, kad vinsh apsaukaa bijushaas, bet kontaktejot ar vinjaam, viss ir kaartiibaa :D taadus nemaz par virieshiem nevar saukt, bet par idiotiem konkretiem.... un tikai pashsaprotami, ka savai nakamajai arii tevi saukaas visaados vaardos :D kas ar taadu var vispaar veel buut kopiigs.. vel nav teikts, ka vinjsh ar bijusho nenjemaas pa nakti vinjas dziivoklii :D
12.07.2014 11:01 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
viņš dzīvo savas bijušās meitenes dzīvoklī, viņai bija tiesības atbraukt uz turieni. Bet sarakstīties viņam ar viņu, no rīta pirmā sms nevis man bet viņai..nu piedodiet..tas jau ir par traku..

Nu mani, pirmkārt, satrauktu, ka mans vīrieties dzīvo savas bijušās dzīvoklī.

No drauga mutes tikai dzirdu vārdus par viņu ''šļuha, mauka, kuce, sterva''.

Otrkārt, šādi teksti no vīrieša mutes vienalga par kuru sievieti man šķiet nepieņemami.
12.07.2014 11:09 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Varbūt autores vecākiem ir problēmas ar veselību, tāpēc viņa dzīvo pie saviem vecākiem, nevis drauga ex dzīvoklī.
Nu nevar viennozimigi saprast, kura vecakiem ir veselibas problemas.
12.07.2014 11:09 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ko Jūs varat trakot?
Kāda intuīcija un zemapziņa?
Meitenei ir uzticēšanās problēmas, jo puisis jau iepriekš ir viņu krāpis. Pat, ja viņš dzīvotu jā svētais jēriņš, viņa līstu un čekotu viņa ziņas! Uzticība ir sagrauta un kamēr viņa nesagremos to, ka krāpšana bija puiša izvēle nevis viņas vaina, nekas arī nemainīsies. Caur viņas rakstīto pilnīgi strāvo greizsirdība līdz apsurdam. Normālai, veselīgai, pašapzinīgai sievietei nebūtu nekādas starpības, kam viņš rakstījis kaut kādu īsziņu vispirms no rīta, pirmdienā. Šeit meitene trako nevis par saturu, bet laika strapību. Jāsakārto sava galva vispirms un tad jāveido attiecības. Bet attiecības, kuras dzen viņu kompleksos ir jāpārtrauc.
Nekas neattaisno ložņāšanu pa otra privāto telpu. Fakts, ka pāris ir kopā, nedod nevienam no viņiem tiesības ierobežot otru. Sevi ir jāciena un otru ir jāciena. Tik pat labi viņa varēja atrast īsziņas, piemēram, par puiša ģimenes problēmām, kuras varbū viņai nemaz nebūtu jāzin. Kā tas ir - nedaru lietas, kuras nedarītu blakus otram? Noslēpumu vispār nedrīkst būt? Ja mans vīrs tagad sāktu pa kluso lasīt manas sarakstes viņš tur varētu izlasīt lietas, kuras es neapspriežu viņa klātbūtnē - piemēram, ka manam labākajam draugam šobrīd meitenei ir atklāts vēzis un viņš netiek ar sevi galā. Kādā sakarā man būtu šāda informācija jāapsriež ar vīru? Kā mana drauga likstas attiecas uz viņu? Sviests.
12.07.2014 11:13 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ne sms ir tās trakākās. Es nezinu, man būtu pretīgi klausīties, ka vecis, kurš dzīvo bijušās dzīvoklī atļaujas viņu saukt par kuci un ko tur vēl.

++++++++++
12.07.2014 11:18 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
stellaglmr Atvaino,bet shoreiz neviena,iznjemot tevi pashu,netrako. ;)
12.07.2014 11:19 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
ne sms ir tās trakākās. Es nezinu, man būtu pretīgi klausīties, ka vecis, kurš dzīvo bijušās dzīvoklī atļaujas viņu saukt par kuci un ko tur vēl.


Exactly! Nepieņemama attieksme
12.07.2014 11:24 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nazīc
Ar trakošanu, es nebiju domājusi kā trauku plēšanu. :D
Ai, man šodien ir stresaina diena - Tev taisnība. Iešu labāk salikt koferi.
12.07.2014 11:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits