Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Telefons, īsziņas.

 
Reitings 5
Reģ: 11.07.2014
Laba nakts visiem!
Esmu sašutumā un nezinu ko darīt. Jau labu laiku esmu kopā ar savu vīrieti. Šovakar viņš iedeva man uzlādēt savu telefonu. Intereses pēc domāju palasīšu sms, jo kā nekā ir bijuši skandāli par krāpšanu. Ķēros pie darba un sāku ķidāt sms. Un kas tur? Sarakste ar savu bijušo meiteni, kura pirms Jāņiem bija atbraukusi ciemos no Vācijas. Pēc 2 nedēļām aizbrauca atpakaļ.
Ar draugu kopā nedzīvojam pagaidām jo vecākiem problēmas ar veselību. Saprotu, viņš dzīvo savas bijušās meitenes dzīvoklī, viņai bija tiesības atbraukt uz turieni. Bet sarakstīties viņam ar viņu, no rīta pirmā sms nevis man bet viņai..nu piedodiet..tas jau ir par traku..
No drauga mutes tikai dzirdu vārdus par viņu ''šļuha, mauka, kuce, sterva''. Telefonā gan sarakstes abiem bija. + daudzas sms tika dzēstas. Es tiešām nezinu ko lai dara. Tajā vakarā kad tā bijušā atbrauca es sacēlu pamatīgu skandālu, draugi mierināja un sacīja ka viņam vajagot tikai mani. Pēkšņi kaut kā tā neizskatās. Ko lai es daru? Izlikties ka neko neesmu redzējusi? Vai tiešām esmu tāda muļķe ka nesaprotu ka mani izmanto ?
12.07.2014 00:09 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ja kāda uzdrošinātos lasīt manu privāto sarkasti, es šādu dāmu pamestu neatskatoties.
Ieteikums autorei - Tavs puisis nav Tavs īpašums. Ja viņš vēlēsies, tad tāpat pametīs Tevi, lai atgrieztos pie savas bijušās.
12.07.2014 00:12 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Es laikam liktu izvēlēties, vai nu vairs nekontaktejas ar bijušo vai ar mani. Viņa tomēr ir bijusī, tad lai arī paliek pagātnē.
12.07.2014 00:13 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Kādas tieši sms viņš viņai sūtija? Ja nav noslēpums..
12.07.2014 00:15 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
kādā sakarā viņs dzīvo bijušās dzīvoklī?
12.07.2014 00:19 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man šķiet, Tu pamatīgi pārspīlē un pārkāp robežas. Tev nebija tiesību lasīt viņa sarakstes. Bet es saprotu sievietes nespēju sevi saņemt rokās, tādēļ spriežu pēc stāsta turpinājuma, ka Tev ir pamatīgas problēmas ar uzticēšanos. Nu un, ka pirmā īsziņa ir kādam citam? Tas nav attiecību rādītājs. Es vispār tās agrās rīta sarakstīšanās, saraksīšanās visas dienas garumā - nesaprotu. Un diez vai kādreiz sapratīšu. Ir vajadzība sazvanās, vajag - satiekas. Bet iespējams, tā ir tikai man, ka riebj visu laiku dzīt sviestu deldējot taustiņus telefonā.

Otrkārt, vīrietis, kurš savu bijušo zākātu par mauku kļūtu arī par manu bijušo. Tas nav vīrietis.
Treškārt, ja viņš ir tik agresīvs sarunās par viņu, iespējams, viņam ir pret meiteni jūtas, kuras cenšas apspiest. Un, lai Tu neceltu kārtējo scēnu, viņš vienkārši uzspēlēti cenšas parādīt, ka citu viņam nevajag (varbū vajag, bet neredz nākotni utt.).

Visbeidzot mans ieteikums - pārtraukt attiecības un savest kārtībā savu pašapziņu. Kamēr nejūties gana stipra un pašpietiekama jaunas attiecības neveido. Un iemācies saprast, ka attiecības ir dialogs nevis medības, kur bise rokās ir tikai Tev.
12.07.2014 00:19 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Kāpēc viņš dzīvo bijušās dzīvoklī?
Un kāds bija īsziņu saturs? Varbūt pilnīgi parastas, sadzīviskas tēmas saistībā ar dzīvokli
Nedomāju, ka uztraukumam būtu pamats, jo tad visticamāk arī būtu aizskrējis pie bijušās.
12.07.2014 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Par kādām attiecībām te var būt runa, kur nav uzticības savā starpā. Plus vecis vēl atļaujas tavā priekšā citu sievieti (vienalga bijusī vai nebijusī) tādos vārdos dēvēt, tas jau parāda "līmeni".
12.07.2014 00:21 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.07.2014
Robert, man pietiek vienreiz,neskaitāmas reizes esmu sāpināta, pamesta. Man vienkārši ļoti nepatīk, ja cilvēks acīs saka vienu, bet aiz muguras dara kaut ko pavisam citu.
12.07.2014 00:22 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kādi skandāli par krāpšanu? Ja viņš ir krāpis tevi vienu, divas utt. reizes, kāpēc tad domā, ka tagad būs kaut kā citādi?
12.07.2014 00:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.07.2014
Viņš dzīvo bijušās dzīvoklī jo pagaidām apstākļi tādi. Atbrauca no UK un nebija kur palikt. Tā arī iedzīvojās tur.
12.07.2014 00:26 |
 
Reitings 177
Reģ: 06.07.2014
Ja Tu esi neskaitāmas reizes sāpināta un pamesta, varbūt jāmeklē problēma sevī, ko? Ne jau visi, tie neskaitāmie, vienmēr tikai vainīgi. Pagale viena nedeg. Fakts.
12.07.2014 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Uk inteliģence
12.07.2014 00:28 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ja autori kāds sāpinājis iepriekšējās attiecībās, tad man, protams, ir žēl, taču uzskatu, ka tas viņai nedod tiesības ielauzties sava partnera privātajā dzīvē. Jā, neticēsiet, bet arī partneriem katram ir sava privātā dzīve.
Gadījumā, ja autore vairs nespēj uzticēties esošajam partnerim, tad iesaku viņai šķirties - tas noteikti ir cienījamāk par okšķerēšanu otra telefonā.
12.07.2014 00:28 |
 
Reitings 177
Reģ: 06.07.2014
Ja nepatīk situācijas, ka cilvēks saka vienu, dara citu, jāpārtrauc attiecības. Nav ko tēlot mocekli.
12.07.2014 00:28 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Kops tina gados mamma izlasija manu dienasgramatu no A-Z, man ir riebums aiztikt svesas lietas bez atlaujas. Tapec drauga telefons, kompji un pieraksti ir pilnigs tabu.
No otras puses, neesmu bijusi kopa ar nenopietniem viendienjiem. Velns vinu zina, ko greizsirdibas vajpratos var sadarit.
Bet nekad neveidotu attiecibas ar nenobriedusu personibu, jo attiecibas, mana skatijuma, nav neka svarigaka par savstarpeju cienu. Man ir tikai variants - but kopa jebkadas grutibas un nesaskanas izrunat, nevis panemt un vnk notities.
12.07.2014 00:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.07.2014
nevajag veidot attiecības, ja neesi nobriedusi (kā te jau tika minēts) un punkts. kā tad tu domā kāds cits risinājums varētu būt šādā situācijā? nemitīgi pērties, raudāt un strīdēties par to, ka tavs mīļotais sarakstās ar citām sievietēm? tu tak saproti, ka tas ir neizbēgami, ka viņš nekad tā īsti nebūs pasargāts no citām sievietēm, ja vien jūs nedzīvosiet uz vientuļas salas.
12.07.2014 03:08 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
nevajag veidot attiecības, ja neesi nobriedusi (kā te jau tika minēts) un punkts


Nu cmoooon,ko jus runajiet. Kads vel nobriedusi ? Cilveks nobriest ar gadiem,laiku, pieredzi. Un ka to pieredzi iegut, ja ne veidojot attiecibas?
Vai labak sedet cosmo un lasit dzivesgudras meitenes, kuras ir tik idealas un no pampera uzreiz kluva par nibriedusam sievietem.
12.07.2014 03:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja tu tur ieliidi un kaut ko atradi, tas noziimee, ka tava intuiicija, zemapzinja jau zinaaja to, ko tu uzzinaaji, izlasot iiszinjas. Ja nebuutu nekas sleepjams, tad nekaadas zinjas nedzeestu. Turklaat cik sapratu, jau pirms tam ir bijushi precendenti.
Par privaatuma robezjaam runaajot, ir driizaak necienja pret sevi izlikties ka viss ir kaartiibaa un ljaut sevi kraapt, nekaa paarbaudiit savas aizdomas un tad pamest kraapeeju, nevis pamest tikai uz pliku nojautu pamatojuma un peec tam domaat vai tieshaam pareizi tika izdariits. Es personiigi attieciibas paartrauktu momentaali ar taadu viirieti, kursh saaktu kaut ko piiksteet par privaato telpu. Ja nav ko sleept, tad arii nav vajadziibas kategoriski pazinjot ka tur nekaadaa gadiijumaa nedriikst paskatiities un tur nekad nedriikst ierasties. Ja otrs paarlieku nesleepj savu privaato telpu, tad arii partnerim nerodaas veelme tajaa ieliist. Dziivoju peec principa - nekur nesarakstos par taadaam teemaam un neko nedaru taadu, ko nedariitu savas otraas pusiites klaatbuutnee un to pashu sagaidu no otra cilveeka.
12.07.2014 03:36 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Lasīt svešas vēstules, dienasgrāmatas, līst vešos profilos utt man liekas nepieņemami, bet savu otro pusīti nereti uzskatam par savu īpašumu.
12.07.2014 08:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ko lai es daru?

Sen jau vajadzēja pamest...
Viņš saukā par mauku sievieti, kuras mājās viņš dzīvo!!!! Kur vispār ir morāle.. piedevām bijusī...
12.07.2014 08:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits