Tiešām, tiešām neesi stāvoklī!?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nesen lasīju vecu diskusiju, kurā bija jautājums - Vai paliekot stāvoklī var būt mēnešreizes? It kā pirmā loģiskā atbilde ir - nē, mēnešreizes nevar būt! Bet diskusijā no reāliem dzīves piemēriem parādījās dažādi izteikumi...piemēram :
*
manai paziņai bija tāds variants, ka mēnešreizes bija pirmajos grūtniecības mēnešos

*
mēnešreizes nevar būt, var būt tikai asiņaini izdalījumi ,ja ir kādas problēmas

*
varbūt tās nav mēnešreizes, bet no mēnešreizēm atšķirt nevarēja un pašai bija tie izdalījumi


TAD JAUTĀJUMS:
Ja sākās mēnešreizes attiecīgi datumā ,kad tām vajag būt es varu būt droša, ka neesmu stāvoklī?? Vai tomēr nē???
07.07.2014 22:40 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
es varu būt droša, ka neesmu stāvoklī??

Nē, un es tam esmu dzīvs piemērs - mammai mēnešreizes ar mani bija līdz praktiski 6-am mēnesim (viss kā pēc kalendāra :D )!

Kaada vaina ir doties taisiit analiizes pie aizdomaam par gruutnieciibu?

Šito es arī nekad neesmu sapratusi - tērēt naudu neuzticamiem testiem var, bet anonīmi Gailī analīzes nodot nevar.. pirms kāda gada tās analīzes tikai 5 ls maksāja..
07.07.2014 22:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pilnīgi droša tu vari būt tikai pēc asinsanalīzēm, bet tāpēc jau mēs visas neskriesim taisīt analīzes pie katras aizdomas par grūtniecību. Grūtniecībai klāt nāk arī daudzas citas pazīmes, ne tikai mr izkrišana.

Kaada vaina ir doties taisiit analiizes pie aizdomaam par gruutnieciibu? Ja sieviete ved ne paaraak veseliigu dziivesveidu, tas buutu pat ljoti ieteicami. Turklaat katrs gadiijums ir individuaals. Var arii nebuut nekaadu paziimju.
07.07.2014 22:48 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Pilnīgi droša tu vari būt tikai pēc asinsanalīzēm, bet tāpēc jau mēs visas neskriesim taisīt analīzes pie katras aizdomas par grūtniecību. Grūtniecībai klāt nāk arī daudzas citas pazīmes, ne tikai mr izkrišana. :)
07.07.2014 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 06.04.2011
es varu būt droša, ka neesmu stāvoklī??


Nē...
07.07.2014 22:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits